За децата, приспиването и секса, вероятно и малко заядлива.

  • 21 699
  • 517
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 174
...
gery_roz и ако мъжа ти не може да спи спокойно когато детето е в спалнята, ти кво правиш ? Ще го вържеш ли или какво ? Въй не била съгласна ..



Не можел да спи спокойно, ми аз мога ли?
Много неща не ми изнасят, откакто имам дете, но да съм мислила, преди да дойде, същото и с мъжете. Да, има неудобства, недоспиване, стрес и т.н., никой не е казал, че е рай. Това е част от радостта и отговорността да си родител. Ако не щеш да я поемаш, хвърляш детето на жена си, бабите или детегледачка, щом има кой друг да поеме тежкото, екстра, най-лесното е да си поиграеш малко, а друг да се грижи за децата ти, лошо няма, ако всички са доволни. Аз като гледам авторката, 30 мин. за вечерен тоалет И игра с таткото, ето, 15-тина мин. на ден, явно на детето му стигат контакт с баща му.

Чакай, чакай, Не се сърди, човече, не набирай скорост  Stop
Жените сме по майчинство в повечето случаи, и денем съм вкъщи, плюс това аз се будя трудно и заспивам лесно, а и кърмя. Сега работя, но пък детето се буди по веднъж на нощ и спи до мен, тъй че ми е лесно да го приспя отново.
Мъжа ми е от тия хора, дето спят много леко и всяко прохленцване, пъшкане, сумтене на бебето, го буди, после се върти и заспива трудно, а и дори да остане да спи с детето в една стая, пък аз в другата, когато малкия се събуди, той не може да го накърми, така или иначе пак ще буди мен. Тогава какъв е смисълът ?
Просто се мъчи почти година и ходеше все недоспал, аз пък се наспивах през деня, а той не можеше, и решихме, че е най - удачно той да спи в дневната.

# 61
  • Мнения: 46 572
rosy_bosy, пиша бързо, защото бързам  Laughing съжалявам, че е прозвучало като набиране на скорост. Ти кърмиш, но другите не кърмят и дори да кърмят нещата продължават така и след като спре детето. В случаите на кърмене на поискване, бащата може да поеме детето след последното хранене и да оставималко жена си да поспи, варинати, според ситуацията. За неспането съм писала по-надолу (моето дете през деня не спеше, така че нямаше как и аз да спя, нито на коя да я оставя).

Стигат- не стигат ,Човече, има някои професии, при които понякога се налага  и такъв ритъм.
По-важното е , че е само понякога...
 И за спането така-май е по-важно да разграничим дали това спане в семейното легло се е налагало по една или друга причина от време на време, или това е определения от родителите начин за сън на детето. защото има разлика, и то голяма...

Да. Права си. Но при повечето не е така и натоварването на бащата в пъти по-малко от това на жената, дори да си е по майчинство, защото по-голяма отговорност от това да опазиш собственото си дете няма. А една недоспала и уморена майка не е безопасна дори при елементарно пресичане с количката на кръстовище. Схващането, че майката трябва да будува, защото "нали си е вкъщи", не го приемам Peace

# 62
  • Мнения: 1 174
Дете в семейното ложе- това винаги съм го смятала за убийство на семейните отношения.

Меко казано отвратително. Sick Никога не бих го допуснала и винаги са ми били странни двойки които го правят. За мен в такова семейство не може да има нормален секс. Представям си сутрешната ерекция на съпруга и малко дете край него. ooooh! Sick

А дете в бебешко креватче в семейната спалня ? В повечето случаи допряно да спалнята на родителите, тогава как виждаш сутрешната ерекция на таткото  Laughing Почти няма двойка, която да е гледала бебето си в отделна стая от раждането, тъй че явно нормалния секс е кът  Laughing

# 63
  • Мнения: 132
gery_roz и ако мъжа ти не може да спи спокойно когато детето е в спалнята, ти кво правиш ? Ще го вържеш ли или какво ? Въй не била съгласна ..
Въй ще го вържа ако трябва.Той си спи съвсем спокойно пък ако децата мрънкат и има проблем става и ми помага.Не е изявявал желание да си спи на спокойствие.Това си е мое мнение не задължавам никой с него Naughty
В крайна сметка децата са и на двамата и двамата поемаме неубствата.Аз съм тази която става в 6 а той спи до 10 освен аз да спя в хола а той с децата newsm78 Joy

# 64
  • Мнения: 1 910
А дете в бебешко креватче в семейната спалня ? В повечето случаи допряно да спалнята на родителите, тогава как виждаш сутрешната ерекция на таткото  Laughing Почти няма двойка, която да е гледала бебето си в отделна стая от раждането, тъй че явно нормалния секс е кът  Laughing

По-нормално ми звучи, поне на мен.

# 65
  • Мнения: 924
Всеки трябва да си знае мястото и легълцето според мен,това е един вид лична територия.
Децата спят при мен само когато мъжо е нощна  или е в командировка, тогава аз не мога да се наспя, защото все ми отмъкват одеалото и ме посритват, но за тях е веселба  Laughing

# 66
  • Мнения: 132
Почти няма двойка, която да е гледала бебето си в отделна стая от раждането, тъй че явно нормалния секс е кът  Laughing
Това си е вярно Whistling

Последна редакция: ср, 21 юли 2010, 14:49 от gery_roz

# 67
  • Мнения: X
Цитат
Знаеш ли колко е хубаво гушнато в теб бебе  Blush
А ти знаеш ли колко е хубаво да си гушната в мъж  Blush

Всички знаем за мъжовете, но изглежда не всички знаете как е при ревящите по цели нощи  бебета  Peace.
Ама в темата не става въпрос за бебета,а за деца вече на 2-3 годинки най-малко.
Които отдавна би трябвало да спят непробудно по цяла нощ.
Бебетата се будят през нощта,докато имат нощно хранене.Ама то спира 2-3-4 месец, в зависимост от наддаването на детето.
Значи,след 6-7 -ми месец би трябвало вече да спи непробудно поне до 6 сутринта.

Когато свикнат да спят с мама на леглото обаче,нещата са различни.
Веднага усещат,когато нея я няма,и през нощта не спят спокойно, да не би тя да стане и да ги остави да спят сами...т.е. колкото по-дълго спят с родителите на едно легло,толкова по-трудно се научават да спят по цяла нощ и сами!

Но всеки сам определя степента си на издръжливост.

# 68
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Предпочитам да спя с детето. Мъжо го ползвам за други услуги  Mr. Green

# 69
  • Мнения: 9 990
Краси, моето малкото дете първата година спеше като заклано само.От две и половина насам си става като пич, когато си реши.И като стане...кел файда ние какво правим. Mr. Green

# 70
  • Мнения: 46 572
...
Когато свикнат да спят с мама на леглото обаче,нещата са различни.
Веднага усещат,когато нея я няма,и през нощта не спят спокойно, да не би тя да стане и да ги остави да спят сами...т.е. колкото по-дълго спят с родителите на едно легло,толкова по-трудно се научават да спят по цяла нощ и сами! ...


Ох, как вярвах на тези градски легенди за свикването и как се радвах, че детето ми си спи само, но се оказа, че няма никакво, ама никакво значение как е спало като малко. Племнницата ми е гледана с привързано родителство, на 3 г. е дори още суче. Обаче от почти година си спи сама в стаята, въпреки, че до 2 г. беше при майка си и баща си, даже през деня не мърдаше от слинга, пък ето го, самостоятелно си спи, както и обратното, но ще се цитирам, че преди малко пак го писах

Много пъти съм писала, до 2 г. детето ми си спеше само, даже не заспиваше, ако има човек в стаята, сама, на загасено, в кревата, просто я оставях и излизах. Не съм си и представяла, че някога ще е рзлично, но след 2 г. ни дебне да заспим и идва при нас, повечето пъти въобще не я и усещаме. Иначе не плаче, ако я върнем, но пак ни изчаква да заспим и идва  Laughing може би трябва да я вържа?

Всичко е до дете, но не пречи да се убеждавате, че вие сте ги научили, свикнали или вкарали в правия път, ако така ви харесва повече  Simple Smile

# 71
  • Мнения: 884
Краси, вярно че "би трябвало". И мен това ме крепеше през първите месеци безсъние, ама не винаги става така.Бебетата са различни , изглежда, защото  и аз познавам бебоци, които от изписването спят почти непробудно, но моите и двете не бяха от тази порода.
 Днес си правих тест за бременност-първата мисъл ,която ми мина, докато чаках резултата беше, ще понеса ли отново две години безсъние?! Е, за съжаление, след като видях резултата, разбрах, че ще си спя спокойно, за съжаление. Да са ни живи и здрави малките хайванчета-който иска да гушка-да гушка, който го устройва друг вариант-здраве да е.

# 72
  • Мнения: 1 174
rosy_bosy, пиша бързо, защото бързам  Laughing съжалявам, че е прозвучало като набиране на скорост. Ти кърмиш, но другите не кърмят и дори да кърмят нещата продължават така и след като спре детето. В случаите на кърмене на поискване, бащата може да поеме детето след последното хранене и да оставималко жена си да поспи, варинати, според ситуацията. За неспането съм писала по-надолу (моето дете през деня не спеше, така че нямаше как и аз да спя, нито на коя да я оставя).

Стигат- не стигат ,Човече, има някои професии, при които понякога се налага  и такъв ритъм.
По-важното е , че е само понякога...
 И за спането така-май е по-важно да разграничим дали това спане в семейното легло се е налагало по една или друга причина от време на време, или това е определения от родителите начин за сън на детето. защото има разлика, и то голяма...

Да. Права си. Но при повечето не е така и натоварването на бащата в пъти по-малко от това на жената, дори да си е по майчинство, защото по-голяма отговорност от това да опазиш собственото си дете няма. А една недоспала и уморена майка не е безопасна дори при елементарно пресичане с количката на кръстовище. Схващането, че майката трябва да будува, защото "нали си е вкъщи", не го приемам Peace

Ех, Не се сърди, аз ставах нощем, защото наистина можех да се наспивам, а мъж ми не можеше да спи на работа. Не защото просто съм си вкъщи, аз затова и по напред писах, че това положение устройваше прекрасно НАС - мен, мъжа ми и детето. При вас естествено не би се получило, щом не си можела да спиш денем.

# 73
  • Мнения: 73
Дете в семейното ложе- това винаги съм го смятала за убийство на семейните отношения.

Меко казано отвратително. Sick Никога не бих го допуснала и винаги са ми били странни двойки които го правят. За мен в такова семейство не може да има нормален секс. Представям си сутрешната ерекция на съпруга и малко дете край него. ooooh! Sick

А дете в бебешко креватче в семейната спалня ? В повечето случаи допряно да спалнята на родителите, тогава как виждаш сутрешната ерекция на таткото  Laughing Почти няма двойка, която да е гледала бебето си в отделна стая от раждането, тъй че явно нормалния секс е кът  Laughing

Че каква пречка видя за сутрешната ерекция и сутрешния секс когато бебето е в отделно креватче? Освен ако не крешиш като заклана по време на секс, не виждам какъв ти е проблема.

Виж ако както се дърви така на сън се гушка в дъщеря ти, сигурно няма да ти е много на кеф. Sick

# 74
  • Видин
  • Мнения: 4 921
 Joy Ужас!
Винаги се записвам в такива теми - какви ли не бисери чета  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт