За децата, приспиването и секса, вероятно и малко заядлива.

  • 21 723
  • 517
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Не се сърди, човече , не го написах ,за да убеждавам някого.
У нас беше така...и големия ,и малкия от самото начало си спяха в свои легла.
Малкия ми син го преместих в детската стая ,когато навърши 10 месеца,тогава вече спеше непробудно цяла нощ от почти месец-месец и половина.
Инцидентно съм ги взимала при нас,когато са били болни...
Но е било не повече от по 3-4 пъти за всеки.

Имам племенница на 1 годинка.Откакто се е родила ,спи на родителската спалня.
И се буди през час...сестра ми не може да стане от леглото вечер,веднага я усеща и се събужда.
Имат си и кака,която си спеше в свое легло ,Еми ,не се будеше така...

# 76
  • Мнения: 1 174
gery_roz и ако мъжа ти не може да спи спокойно когато детето е в спалнята, ти кво правиш ? Ще го вържеш ли или какво ? Въй не била съгласна ..
Въй ще го вържа ако трябва.Той си спи съвсем спокойно пък ако децата мрънкат и има проблем става и ми помага.Не е изявявал желание да си спи на спокойствие.Това си е мое мнение не задължавам никой с него Naughty
В крайна сметка децата са и на двамата и двамата поемаме неубствата.Аз съм тази която става в 6 а той спи до 10 освен аз да спя в хола а той с децата newsm78 Joy

Ако и при моя беше така, той нямаше да спи на дивана. Ама на - спи неспокойно, аз го съжалих и  се примирих с отделното му спане, противното би било жестоко, той просто беше жив труп от недоспиване. Ти приказваш, че ще го вържеш, ама твоя си спи спокойно, нали. 

Последна редакция: ср, 21 юли 2010, 14:55 от rosy_bosy

# 77
  • Мнения: 9 990
Колкото хора-толкова Ситуации.

# 78
  • Мнения: 46 643
Не се сърди, човече , не го написах ,за да убеждавам някого.
У нас беше така...и големия ,и малкия от самото начало си спяха в свои легла.
Малкия ми син го преместих в детската стая ,когато навърши 10 месеца,тогава вече спеше непробудно цяла нощ от почти месец-месец и половина.
Инцидентно съм ги взимала при нас,когато са били болни...
Но е било не повече от по 3-4 пъти за всеки ...


Аз затов написах, че си е до дете, различни са. Като малка нито веднъж не е спала при нас, дори, когато е болна, даже не заспиваше, ако има човек с стаята, плачеше, докато загасим и излезем Simple Smile но явно навикът не помогна ...

# 79
  • Мнения: 1 174
Дете в семейното ложе- това винаги съм го смятала за убийство на семейните отношения.

Меко казано отвратително. Sick Никога не бих го допуснала и винаги са ми били странни двойки които го правят. За мен в такова семейство не може да има нормален секс. Представям си сутрешната ерекция на съпруга и малко дете край него. ooooh! Sick

А дете в бебешко креватче в семейната спалня ? В повечето случаи допряно да спалнята на родителите, тогава как виждаш сутрешната ерекция на таткото  Laughing Почти няма двойка, която да е гледала бебето си в отделна стая от раждането, тъй че явно нормалния секс е кът  Laughing


Че каква пречка видя за сутрешната ерекция и сутрешния секс когато бебето е в отделно креватче? Освен ако не крешиш като заклана по време на секс, не виждам какъв ти е проблема.

Виж ако както се дърви така на сън се гушка в дъщеря ти, сигурно няма да ти е много на кеф. Sick

Ами пречка ще ми е изправеното в креватчето бебе, което учудено ни наблюдава какво правим с татко му  Laughing Друга пречка ще ми е, че сутрин винаги бързам за работа, трета пречка ще ми е, че сутрин винаги ми се пишка и имам гаден вкус в устата, не ми е до секс, а до тоалетна и четка за зъби. Сутрешната ерекция на таткото не би ме трогнала.
Ти сериозно ли мислиш, че ще успееш да правиш сутрин секс толкова рано и толкова тихо, че да изпревариш събуждането на детето, или да не го събудиш  newsm78
Не става въпрос за бебе на 2 месеца, все пак  Laughing

ПП Интересно циганите дето живеят по 10 човека в една стая как правят секс, а пък явно не е като да не правят, щото деца се раждат  Joy Пък ти тука си се закъхарила за мъжа ми с ерекция, дето се опирал в дъщеря ми. Първо ако си чела по - назад, мъжът ми не спи при мен и детето, второ - нямам дъщеря, имам син. Като родя дъщеря и пусна мъжа ми да спи при мен, тогава ще му мисля как да го преодолея това неудобство.
Виж ако дъщерята е на отделно креватче, мъж ми може да си се дърви колкото си иска, нищо страшно няма тогава. Ами ако майката спи в средата, как тогава надървения татко ще се търка в дъщеря си ? Изобщо темата не знам накъде зави,  в някакви извратеняшки предположения  ooooh!

Последна редакция: ср, 21 юли 2010, 15:00 от rosy_bosy

# 80
  • Мнения: 4 965
Зависи.
С мъжа ми не сме заедно само в леглото, а и в други ситуации, заради което децата не ни пречат.
Имат си отделна стая, но често остават гушнати при нас. Страхотно е да се гушкаме четиримата - след още няколко години няма да искат да е така, докато с баща им ще продължим да спим в едно легло. А и често за нас е по-удобно да ги гушкаме на спалнята, за да заспят, а после да се пренесем на лежанката в хола и там да гледаме тв цяла нощ, да си говорим, да се гушкаме. И преди, и със децата, рядко правим секс точно в спалнята - въпрос на лично предпочитание (за нас спалнята е място основно за сън). Но е приятно след секс, гушкане и т.н. - към 3-4 ч. сутринта да се преместим заедно в спалнята и да се сгушим до децата ни. А и вкъщи има още 4 свободни стаи, ако толкова ни е необходимо усамотение, плюс баня. На вилата са и повече...
И децата ни не спят постоянно при нас, но не ги и гоним, ако поискат да са при мама и тати - наистина е още по-хубаво да те гушка и любимия мъж, и общите деца (до 2-та годинка си спяха в детската, а сега зависи - на вилата си спят отделно, на почивки също, а вкъщи редуват, според общото настроение)...

# 81
  • Мнения: 2 161
20-21 - вечерен тоалет и общуване с таткото, който е бил на работа и после в леглата.
Аз не разбирам това какво е.

Това значи, че се подмиват преди секса.
Значи общуването всъщност е секс.Вечерен тоалет!!!Абе кой говори така?

# 82
  • Мнения: 6
Delusion, това със сутрешната ерекция не ми дойде на ума  newsm78

Направило ми е впечатление обаче, че ако спим в чужда къща, където има и други хора или ако детето е в стаята с нас, мъжа ми няма ерекция сутрин. Сами ли сме в стаята, няма проблеми. Вероятно присъствието на трети човек  влияе на потентността на мъжа  newsm78 (освен ако не е трета жена  Wink )

# 83
  • Мнения: X
Цитат
Интересно циганите дето живеят по 10 човека в една стая как правят секс, а пък явно не е като да не правят, щото деца се раждат 
Оф,то един секс е така,с десет човека ,дето се търкалят до тебе...   Joy
Ако на такъв секс разчиташ....    Mr. Green

Ама и циганите се изучиха,ако видиш какви палати имат в техния си квартал...

# 84
  • София
  • Мнения: 23 130
tonkabonka, а като се събуди 5 пъти през нощта и ти 5 пъти станеш да й дадеш вода, да я гушнеш и 5 пъти заспиш отново, как си на сутринта ? И ако знаеш, че 100 пъти по - спокойно спи детето когато е гушнато в теб и дори да се пробуди, за нула време го успокояваш, даже в просъница, не се налага да ставаш, дали няма да се изкушиш ей тъй да го гушнеш при вас на спалнята ?
Знаеш ли колко е хубаво гушнато в теб бебе  Blush
От опит съм установила, че детето спи по-добре, когато не се гъчкаме на едно легло  Peace

# 85
  • Мнения: 9 990
На хората Опитите са Различни.За един опита едно говори, за друг-друго..

# 86
  • Мнения: 73
Ама как може да не ви идва на ум бе жени?  По-готин секс от сутрешния има ли? Не стига че някои жени гонят мъжете си въобще в друга стая да спят, но и сутрешната му ерекция не ги трогвала.. ooooh!

После няма да се чудите че ви изневеряват. Горките мъже.
Сексуалната неудовлетвореност води до неизбежен разрив в отношенията.

Интересно ми е да чуя от майка която гушка детето си на семейната спалня и не е изгонила таткото как се справя със сутрешната ерекция.

Нищо хубаво няма в гушнато на спалнята бебе. Нито родителите спят спокойно, нито то. Няма място за деца в родителското легло изобщо.

# 87
  • Мнения: 116
На една приятелка синът и спеше при нея и съпругът и до 7-8 годишна възраст и аз много пъти съм се питала нормално ли е това.Не че нямаха място-можеше да го сложат при каката,както по-късно може би стана.

# 88
  • Мнения: 613
20-21 - вечерен тоалет и общуване с таткото, който е бил на работа и после в леглата.
Аз не разбирам това какво е.

Това значи, че се подмиват преди секса.
Значи общуването всъщност е секс.Вечерен тоалет!!!Абе кой говори така?
Уауууууу - страхотно тълкуване..... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Чак се чудя толкова неясно ли е написано или се чете по диагонал А секса ..., е мииииии да може да се нарече и общуване  Joy Joy Joy
Всъщност дадох примерен дневен режим на децата и да, по това време да се къпят и таткото да се занимава с тях. За Не се сърди човече, мога да уточня, въпреки че не виждам смисъл, че това може да е от 19.30 -20.30 и че таткото ги е къпал. Но не това е важно - много или малко е този един час като време в което децата прекарват с бащата, това е друга тема.

 newsm78 По интересно ми е друго - колкото по-абсурдна тема пусне човек, толкова е по-активна..........

# 89
  • Мнения: X
Цитат
По интересно ми е друго - колкото по-абсурдна тема пусне човек, толкова е по-активна......

Ами то при тая повсеместна скука....какво очакваш!  Mr. Green 

Общи условия

Активация на акаунт