Жената, която харесвам

  • 95 417
  • 565
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 152
Моника Белучи - Господи, каква Жена!  Heart Eyes (всичко й е естествено)



Последна редакция: чт, 29 юли 2010, 08:06 от Фиатаджия

# 31
  • София
  • Мнения: 3 035
Не харесвам сладникав тип жени, а и мъже. Важното е да имат излъчване, магнетизъм. Подкрепям това мнение!  Peace

Харесвам жени, които умеят да се променят, жени с много лица. Лоши момичета, които се превръщат в кралици. Мадона, Анджелина Джоли. Не коментирам таланта им, даже не и външността им, по-скоро излъчването, осанката, сиянието.

Искам да се съглася с това. Така да се каже - жени с история.

# 32
# 33
  • Мнения: 2
Моите фавориткиЖизел Бюндхен Адриана Лима и Адриана Карембьо

# 34
  • Германия
  • Мнения: 239

Джесика Алба...миловидна, сладка, нежна, супер е.  Simple Smile
Примерно Анджелина Джоли и меган Фокс са ми  ужасно антипатични.  Sick

# 35
  • Мнения: 3 437

Джесика Алба...миловидна, сладка, нежна, супер е.  Simple Smile
Примерно Анджелина Джоли и меган Фокс са ми  ужасно антипатични.  Sick
Ето на, поредния пример, че харесваме жени, които приличат на нас  Grinning
В моя случай с Мадона и Анджелина не важи, де... освен, че съм с история  Laughing

# 36
  • Мнения: 4 115
Oсвен Анджелина, която е често споменавана:


 Asia    Argento

Мила Йовович

Ванеса  Паради

# 37
# 38
  • Мнения: 2

Ето на, поредния пример, че харесваме жени, които приличат на нас  Grinning
В моя случай с Мадона и Анджелина не важи, де... освен, че съм с история  Laughing
С моите фаворитки имаме общи черти:скули, изразена брадичка, правилен нос, пък и на муцки го докарвам Grinning.На килограми съм за манекенка 46, ама като съм 168см висока си останах само с мечтите за световен подиум Sad, пък и в бюста имаме лека разлика, но само още малко Wink

# 39
  • Германия
  • Мнения: 239
Ето на, поредния пример, че харесваме жени, които приличат на нас  Grinning

Аз изобщо не намирам прилика  Sad.. Пък и по принцип не бих се определила  като нежна и миловидна..Ако говорим за прилика с известни хора, като че ли малко мязам на Бритни Спиърс, ама пък нея изобщо не я харсвам.  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 1 282
Flocke, ти ли си на аватара?

Ако да- имате прилика!  Peace С Алба ми е мисълта. Embarassed

# 41
  • Мнения: 0
Наташа Поли, Ванеса Паради и Скарлет Йохансон:

# 42
# 43
  • Мнения: 6 519
Ашлш Джъд 

# 44
  • Мнения: 2 883

  Рейчъл Билсън

  Парис Хилтън

  Чарлийз Терон /вече е споменавана/

Общи условия

Активация на акаунт