Жената, която харесвам

  • 95 417
  • 565
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 803
Одри Хепбърн - имаше снимки по напред
Катрин Деньов

Кийра Найтли  Heart Eyes
 

# 46
  • Мнения: 2 883
  И любимата ми  Heart Eyes Кристина Апългейт

# 47
  • Мнения: 1 810
От Парис Хилтън ми се  Sick.. и незнам защо я свързвам с Лора Караджова.
(Тези, които харесват Парис да ме извинят)

# 48
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 635
Моника ми е фаворитка Heart Eyes:



Много харесвам Кейт Бекинсейл :



И тази много ми харесва напоследък :

# 49
  • Мнения: 503
Моите фаворитки:
   kate walsh

Марша Крос 1 2

Кейт Бекинсейл 1 2 Хареса ми в няколко филма преди да разбра, че е едно и също лице  Crazy

И Катрин Зита Джоунс /имаме нещо общо-със съпрузите ни сме родени на 1и съща дата/
1

# 50
  • Мнения: 2 367
Има нещо в Ева Грийн, което ме кара да се чувствам по-силна, по-можеща и по-дива.


# 51
  • Мнения: 60
Много харесвам жени, които са типаж топмодели. Например:
- Джесика Стам
- Лили Доналдсън
- Таня Джихалева

Тази намирам за страшно красива - Кристин Бауер



Още - Анджелина, Миранда Керр. А от българките - мисля, че Диляна Попова е невероятно и винаги когато виждам нейна снимка ми става много приятно  Heart Eyes
 


# 52
  • UK
  • Мнения: 4 139
Няколко от любимките ми са пуснати вече, Кийра Найтли, например. Ето тази ми е абсолютния фаворит, тя е богиня, Клодия Блек.

Това прелестно същество е Amanda Seyfried.

А тази е просто неземно красива, Анна Фалки.

# 53
  • Мнения: 0
Hilary Duff - уникална !!  Heart Eyes

 

# 54
  • Мнения: 7 476
Ванеса


Ева


Чарлийз


Моника

# 55
  • Мнения: 4 299
Харесвам Моника Белучи, Ванеса Паради, Карла Бруни.

# 56
  • Мнения: X
Салма Хайек, Ванеса Уилямс, Ева Лонгория Паркър, Мадона... а като бях малка, много харесвах Клаудия Шифър.

Някой спомена Парис Хилтън. Без да се заяждам, ама... какво й харесвате на тая кифла?  Confused

# 57
  • Мнения: 2 257
Мерил Стрийп - със захласващия талант
Никол Шерзинджър - с мургавата си естественост
Кейти Пери - с порцеланеното си лице и кукленското си излъчване, които са в някаква степен отблъскващи, но в същото време адски интригуващи
Кейт Бланшет - с дискретната аристократичност
Одри Тоту - с френската си същност
Голди Хоун - със слънчевите си замах и усмивка
София Лорен - с катедралността си.

# 58
  • Мнения: 803
Всичките ги харесвам, дет' сте ги показали!
Ама моята фаворитка още никой не е посочил. Ще чета темата, да видя Wink

# 59
  • Варна
  • Мнения: 75


 
Моят фаворит  е  Анджелина Джоли

Общи условия

Активация на акаунт