? към младите шофьори(КИ) - 6

  • 38 939
  • 715
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 164
Цитат
В името на благото на семейството с мъжа ми решихме да не карам в негово присъствие, защото следват страшни скандали.
Точно, това каза и мъжът ми. Засега карам като автобус, бавно и само по един и същ маршрут, не смея още да се престраша, макар да карам от 3 седмици. И то паркирането ми е проблем, като карам от точка А до точка Б и обратно си има места за паркиране и едно такова широооко. Само един път малко закъснях и съответно паркинга беше пълен, пуснах аварийките и звъннах да мъжо да слезе да ми я паркира Blush

# 16
  • Мнения: 2 653
Истината е, че часовете не са достатъчно, но пък и няма как да се съобразят според нуждите от часове на всеки. И все пак май човек се научава да кара едва когато изкара книжка и започне да я кара всеки ден.
Да, това е истината.Според мен по-важно да те научи да шофираш добре, и да ти създаде навик да гледаш огледалата, останалите коли, да спазваш значи и ограничения, да даваш сигнал при маневри.Паркирането после и пред блока или на някой паркинг може да се научиш- важно е да схванеш принципа- след това идва на ред свикването с габаритите с личната кола.

Да се похваля- взехме си колата най-сетне!

# 17
  • Мнения: 22 533
Хайде и аз тук естествено. )

simpatiuh4e, ами карай си сама, що трябва да го взимаш и мъжа ти. )
Аз така реших проблема в началото.
Като се качваше при мен и само мърмореше, повозих го така няколко пъти и после му казах, да ме оставя сама.
Сега вече като се качи при мен и думичка не казва. )

Rain, ти пак се благодари, че ти е показал как се паркира и сте го упражнявали. ) 90% от инструкторите не го правят.
На паркиране ще се научиш сама, реално има хора, които никога не се научават, по-важно е поведението на пътя, отколкото дали можеш да си паркираш перфектно колата.

# 18
  • Мнения: 2 653
Има едни неща, като домино от плат са/не знам как е думичката  Embarassed / .Хората си ги слагат , за да не им пречи светлината докато спят.Обещала съм на мъжа ми , ако продължава да мрънка да си взема едно такова в колата и да го возя с него  Laughing

# 19
  • Мнения: 101
fiona, в Джъмбото имаа такива:)

# 20
  • София
  • Мнения: 988
Да се запиша и аз
и да се оплача инструктора ми пак излиза в отпуск
започвам да се чудя дали до 2012 ще успея да си взема книжката.
Остават ми още 6-7 часа и още не сме пробвали да паркираме нито да караме назад  smile3516

# 21
  • София
  • Мнения: 1 555
Има едни неща, като домино от плат са/не знам как е думичката  Embarassed / .Хората си ги слагат , за да не им пречи светлината докато спят.Обещала съм на мъжа ми , ако продължава да мрънка да си взема едно такова в колата и да го возя с него  Laughing

Хехехе....и едни тапи за уши ще трябват.  Mr. Green

# 22
  • sofia
  • Мнения: 8 958
записче и от мен! на 12.08 ме чака мноооого приятно и спокойно чакане в КАТ за книжката. ще си взема сгъваемо столче и кафенце в шишенце...  Crazy
Ако не планираш да караш в чужбина, старото свидетелство важи още 6 месеца след изтичане на валидността.

# 23
  • Мнения: 48 191
Но само с медицинско

# 24
  • Мнения: 4 785
Аз съм стигнала до извода, че мъжете целокупно мрънкат и вдигат пушилката щом кара жената, щото то едно нещо им остана, за да им се крепи панталона и то е шофирането. Яд ги е бе, яд ги е, че вече има толкова много жени шофьори, яд ги е, че могат да карат, яд ги е, че вече никой не ги моли да ни закарат еди къде си... затова са високите тончета, клипчета у Ви боксо и прочее - ще им паднат гащите, мъже какво да ги правиш  Wink Laughing

# 25
  • Мнения: 48 191
А моя постоянно ме кара аз да карам, че да свиквам, та вече карам със всякакви обувки, токчета, платформа...даже с токчета ми е по-лесно  Laughing

# 26
  • Мнения: 10
Според мен мъжете изпитват негодувание към жените, които карат.   Laughing Просто още една "мъжка работа", която можем да вършим.
Според мен в карането на кола няма нищо мъжко или женско, вярно е, че мъжкото чувство за координация е по-добро, което отдавам на това, че в нашите мозъци текат много повече програми наведнъж  Laughing
Забелязала съм, че една жена има ли желание често започва да кара по-добре и от мъж. И обратното  Peace

# 27
  • Мнения: 22 533
А аз колкото простотии да видя на пътя, са все от мъже шофьори. Абе чудя се как може да са толкоз некадърни, ама се мислят за голямата работа в шофирането.

# 28
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Но и жените не им отстъпват. Сетих се онзи ден с мъжа ми минаваме покрай една бензиностанция в квартала. На изхода й бяха спрели две коли, но ... една до друга. Т.е никой не може да мине покрай тях, защото запречват целия път. Шофьорите им - жени. Излезнали от колите, опнали две касетки с домати отзад на асфалта и ги пренареждат. За едната бройка да спрем с мъжа ми и да ги снимаме. Що "свирки" отнесоха, не е истина.

# 29
  • Мнения: 2 653
Според мен в карането на кола няма нищо мъжко или женско, вярно е, че мъжкото чувство за координация е по-добро, което отдавам на това, че в нашите мозъци текат много повече програми наведнъж  Laughing
На скоро попълвах един тест в нета- какъв тип е мозъка ми.Та според този тест , няма значение дали си мъж и жена- зависи мозъка дали е мъжки или женски тип.
А пък и четох за едни изследвания , че половете не са само 2 а 6.100% мъжки и 100% женски, комбинирани- мъжки с повече женски признаци, мъжки с преобладаващи мъжки признаци , НО и с женски, женски с преобладаващи женски характеристики и женски с мъжки .

Общи условия

Активация на акаунт