СЕПТЕМВРИ - тема 28

  • 23 556
  • 725
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 239
ЧРД на Валери !!! Много много здраве и щастливо детство !!!  А на мама и тати весел празник   bouquet
Честито и на вчерашните рожденици   bouquet
Болните да се оправят бързо  Hug
Еми, добре завърнала се  Simple Smile
Аз да се поФала - проби първият ни зъб  ooooh! и тази нощ сме спали  Simple Smile


# 661
  • Мнения: 15
Здавейте и от мен.
Честито на рождениците! Да са живи, здрави, щастливи и много послушни!  Hug  bouquet

Честито зъбче, mam_ma!   bouquet Да расте здраво и бяло!  Hug

Ние имаме вече 6 зъбчета, първото се появи, когато бяхме на 6 месеца. Второто беше две седмици по-късно.  Simple Smile

Е, как прекарвате деня?
Ние се готвим за предстоящия ни рожден ден.
Освен рожден ден, ще правим и кръщене.  Simple Smile

Много целувки на сладурчетата!  Hug

# 662
  • Мнения: 1 046
ЯЯЯя бързо един въпрос: По колко течности приемат децата ви през деня, млякото/кърмата не я броя, имам предвид вода, сокове?/

# 663
  • Мнения: 239
моето малко - около 50-60 гр, вчера и онзи ден в най горещите дни - 100гр.

# 664
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Около 300мл сок/вода. Шишето му за сок е 150мл., та така. Понякога повече, понякога по-малко.
mam_ma , ха честит ви зъб!
А пък Петко спи от 13ч. newsm78Явно тоз купон вчера бая го е изтощил. Сутринта стана в 9 без 10, пък сега си доспива явно...Е, не се оплаквам де. Ма почва да ми липсва, щот бате е на работа и...ми е самотно. Отивам да му вдигна лек шум, пък дано отвори очички накрая.

# 665
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Габи пие по малко вода - 30-40 грама я има, я няма
Кефи ме времето днес Grinning смао да го нямаше вятъра. Сега се чудя да излизаме или не, щото никой няма на площадката newsm78

# 666
  • Мнения: 314
Басалееее, сега пък Зоя ми вдига едни температури newsm78 Няма край, все някой болен ще има ooooh!
Течности пие много малко, кара я предимно на кърма

# 667
  • София
  • Мнения: 1 504
mam_ma ха честито ви зъбче  tooth
Течности - преди да се разболее от оня вирус с повръщането ..пиеше по едно малко шише вода - 125 мм и малко сок /незнам като количество, защото направо от кутийката със сламката, ама примерно 30 40 гр./ Сега нещо се мушмуросва и пие много малко -  има няма 80-100 ...явно кара на кърма, но памперсите са 1 идея по-сухи, та се опитвам да го накарам да пие повече.
dessi79 викаш вие така...Аз понеже нали Кати е хремава, реших, че и той е прихванал нещо...нослето си му хъркаше, ама понеже не вярвам на сополи от зъби Sunglasses го обявих за болен. Ще видим тая нощ как ще е....
Днеска купих буйки Thinking Еми определено му е по-удобно да ходи с тях. Ония предишните обувки дето ги бях купила си заплита краката...явно са си за по-стабилно проходили....
Кришка дремни и ти бре...не го буди човека...след първия купон е тегава работата hahaha
Арлина, Цвета...айде бръзо да се оправят мушмуроците...То аз след вируса с повръщането си очаквах, че ще влезем в  някаква серия, че обикновено доста пада имунитета...Кати си влачи сополите и кашля от тях...пък да видим...Утре може и да я заведа при педи, пък и Ангел да го види...

Последна редакция: нд, 29 авг 2010, 19:30 от EmiR

# 668
  • София
  • Мнения: 2 150
Честит рожден ден на Валери!

Ние вече сме си вкъщи. Доста добре мина пътуването, ама то защото Николчо беше така добър да спи 4 часа Mr. Green
Арлина, бяхме отседнали в Крапец, в Албена само отидохме на плаж. По принцип по колко са шезлонгите и чадърите?

ЯЯЯя бързо един въпрос: По колко течности приемат децата ви през деня, млякото/кърмата не я броя, имам предвид вода, сокове?/
Пие около 250 мл сок разреден с вода.

# 669
  • Мнения: 2 786
Честит Първи Рожден Ден на Йоан/със закъснение/  и Валери.
Да растат здрави и засмяни   bouquet.

Добре завърнали се на всички.
Много болни мънци има  Confused, бързо оправяне  Hug.
mam_ma, честито ви зъбче  tooth..

ЯЯЯя бързо един въпрос: По колко течности приемат децата ви през деня, млякото/кърмата не я броя, имам предвид вода, сокове?/

Сок, почти не пие, не съм и давала досега....два - три пъти си открадна от батко си....интересно че се справи прекрасно със сламката,явно  е правило сухи тренировки милото  Joy ...много яко засмука.Вода.....около 250-300мл,бутилката и е винаги под ръка ,когато иска пие,аз също я подсещам от време на време, но явно не и стига, яко ми мирише на амоняк  Sick.

# 670
  • София
  • Мнения: 1 504
polly хъъммм да не е ацетон....Тази миризма е при обезводняване...Ангел я беше докарал след 2я ден след повръщането...Ама при такова количество вода  + приеманата храна не би трябвало да има миризма на ацетон...Ама да не те вкарвам във филми...
Ехааа Соник 4 часа сън...супер..Аз в колата се правих на маймуна...Ангел е спал 2 пъти по 20 минути...добре, че пътя не беше натоварен и пристигнахме за 4,5 часа...Ама то всъщност Кати по тежко го понесе, защото въобще не спа на върщане и непрекъснато искаше да слиза....Какви ли игри не измислих, ама си й  беше скучно...а аз м/у двете столчета на задната седалка се изкривих  Confused

# 671
  • Мнения: 38
Преслав сок не пие. Вода-около 140 мл., рядко малко повече.

# 672
  • Мнения: 314

Арлина, бяхме отседнали в Крапец, в Албена само отидохме на плаж. По принцип по колко са шезлонгите и чадърите?


Ами там, където ходим ние са по 5 лв чадъра и 5лв шезлонга. Знам че има и по 7лв, та зависи в коя част си Wink

# 673
  • Мнения: 1 046
Хм, че на АЛбена пак евтинджос, на Дружба на най-скапания плаж е 8 лева чадър +8 лева шезлонг, ама плажа е наистина най-скапания........

Поли на какви памперси сте, от тях има миризма по специфична понякога, бях попаднала на някакъв Памперс произведен неизвестно къде и аз придобих подобно усещане за миризма на амоняк.
Значи Бобката е горе-долу ок с водата, пие между 60 и 260 мл.вода на ден, като цяло се движи около 100-те мл. Сокове не пие така или иначе, имам напредък с ученето да пие АМ.

# 674
  • Мнения: 8

Благодаря ви много момичета, много добре си изкарахме празника, Валери въобще не плака в  църквата! Толкова много се превъзбуди, че не едва заспа сега. Снимки ще показвам по-нататък!
Вода се отпусна да пие едва сега, откакто му купих чашка със сламка, явно му е интересно и лесно.

Последна редакция: нд, 29 авг 2010, 20:44 от maya_4ekelova

Общи условия

Активация на акаунт