Шишета за големи деца?

  • 4 742
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 241
Еми сигурно е до партида - никога не са ми текли МАМ.
Купувала съм и в чужбина и тук  newsm78

# 31
  • Мнения: 6 713
Да ви питам, че гледам шишетата на Др. Браун - 240 мл ли е най-голямото от тази марка, че нещо не ми излизат по-големи от това? newsm78

# 32
  • Мнения: 4 615
240 мл им е най-голямото. След авентските взехме на д-р Браун. Имам спомен, че бяха хубави, а и съм чела добри отзиви за тях. Май са и без бисфенол. Не помня обаче защо сме ги сменили с шишетата на НУК.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Аз си бях купила на д-р Браун, когато настана истерията за стъклени шишета преди две години, че нямаше други в момента. Изобщо не ми харесаха. Те сигурно са си хубави, но на мен много сложни ми се видяха. Като тръгна да ги мия на 100 части се разглобяват и с две деца, които ядяха по 7 пъти на ден по цял ден сглобявах и разглобявах шишета.  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 6 713
Те стъклени ли са на др Браун??? А, не ги искам тогава. Mr. Green

# 35
# 36
  • Мнения: 2 658
Значи, обобщено - на МАМ има с най-голяма вместимост, 330мл, така ли? А да, и да не са стъклени държа ( zа голямото ми "бебе" не ми се струва удачно и практично да полzвам стъклени, от след годинката съм на пластмаса)... И мен ме интересува, дъщеря ми пие мляко само сутрин, но полzвам от край време НУК, сега съм на големите, пластмасови, но те са 300мл. И определено 330 би й дошло по-добре. Проблема е, че тук не zная дали ги има.. а би трябвало де, по принцип се предлага МАМ като марка  Thinking

Но все пак това са най-големите иzобщо, така ли?
Благодаря.
П.П. а, сега видях в сайта, посочен от Кристал горе, че и Авент имали 330мл.. Трябва да потърся.. Проблема е, че моята е свикнала отдавна вече да пие мляко само с мек накрайник и освен на НУК, не zная дали бих могла да сложа такъв на друга марка шише. А от обикновен биберон не zная дали би се "навила" да пие пак.. Оф...

# 37
  • Мнения: 6 713
Да, като обобщим, че само МАМ и Авент имат по 330 мл. Аз лично бих пробвала с МАМ да видя дали ще ги понесе. Simple Smile Дано не се драскат така като Авентските.

# 38
  • Мнения: 9 472
Да, като обобщим, че само МАМ и Авент имат по 330 мл. Аз лично бих пробвала с МАМ да видя дали ще ги понесе. Simple Smile Дано не се драскат така като Авентските.

И цената им е поносима Peace

# 39
  • Мнения: 4 310
Савина, в един каталог гледах шишета на Bebeconfort 360 ml. Трябва да ги има в Малечко, порадават се с биберон 2.
Бутилки Evidence


На мен също шишета Нук ми текат, те не са направени така че капачката плътно да хваща биберона и уливат. Пробвали сме много видове неразливни чаши, със сламки или без, всичко тече като се сложи в чантата. Дори съм имала куриоза да купя първо една и вече като се уверя, че тече сравнително малко, да купя втора за другия близнак. Втората уливаше яко и я изхвърлих.


.... не знам защо, може би има сложен филтър и сега като си прочетох поста, не ми се отваря линка, който съм дала.  Шишетата се казват Evidence. Има ги във вариант 270 и 360 мл със силиконов биберон, сега ги гледах в сайта на Малечко ги има. Големите са по 11 лв.

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Ухаа... 360 мл... сериозна работа. Благодаря.  Hug
Кристал, мерси за линка, чудесен сайт.  Hug

# 41
  • Мнения: 4 310
А линка отваря ли се?

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
при мен да.

# 43
  • Мнения: 1 875
Авентските шишета си имат "цака" да не текат - след като се завие биберонът, се отпуска половин оборот и  пак се завива Peace

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
А на МАМ биберона сплескан като на НУК ли е или обикновен кръгъл, че не се вижда добре на снимките?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт