Шишета за големи деца?

  • 4 737
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
В края на краищата си купих Авент 330 мл. Не са много очаровани от първата употреба, но мисля че ще свикнат. Един СПЕШЕН въпрос - биберона на Авент с три позиции как се регулира на коя позиция да е и колко да пуска? Четох, гледах... не разбрах. Аз ли съм тъпа, те ли не са обяснили...  newsm78

# 61
  • Мнения: 1 424
Позицията, от която искаш да пият се насочва към нослето им Wink

# 62
  • Мнения: 6 713
В края на краищата си купих Авент 330 мл. Не са много очаровани от първата употреба, но мисля че ще свикнат. Един СПЕШЕН въпрос - биберона на Авент с три позиции как се регулира на коя позиция да е и колко да пуска? Четох, гледах... не разбрах. Аз ли съм тъпа, те ли не са обяснили...  newsm78

Значи ако искаш най-силната струйка, гледаш ето този знак III отгоре на самия биберон да сочи към нослето им!

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Тюх.. Ще купуваме с 4 дупки май... Лошо са го измислили... Големи деца, които пият сами... Трябва непрекъснато да им въртя шишето и да ги следя.  newsm78

# 64
  • Мнения: 1 424
А пият ли от накрайник някаква напитка....сетих се, че миналата седмица подновявах шишетата на малкия и към едното шише от 260мл, освен биберона имаше и мек накрайник с три дупки, които са си големички и Томи се дави, ако пие сокче от тях и сигурно млякото ще може да мине през дупките, пък ми се струва, че пускат доста Thinking

# 65
  • Мнения: 6 713
Савина, имай предвид, че добре текат тези. Моето сутрин пие мляко с бисквити, което става гъстичко - дори вече не гледам накъде го въртя шишето. Сутрин го засмуква както й го дам. А ако е само млякото, което пие преди заспиване - него пък изобщо не съм следяла как се падат процепите.
Вие само мляко ли пиете, или и бисквитки има в него?

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
С бисквити. Ще пробвам няколко дни да видим. А накрайниците нещо не са им удобни. На НУК имаме такива, не им харесват хич.

# 67
  • Мнения: 15 379
Аз имам идея, защото моето дете си пиеше млякото с позиционен биберон Авент.
Сложила бях на шишето и дръжка Авент, като се завинти пръстена с бибката, тя се нагласява с тройката към нослето.
Дръжката няма как да се върти и ако детето не си мести и върти шишето, позицията на най-силна струя си изпълнява ролята.
Приложих това, когато Тео беше по-малък. Вече бибите директно срязвам с ножа, защото обича голяма дупка.

# 68
  • Мнения: 6 713
Аз купих 2 шишета на МАМ 330 мл, но страхотно миришат на пластмаса!  Sick Какво да ги правя, мисля да ги кисна докато не изчезне тоя аромат? Вие имахте ли такъв проблем?

# 69
  • Мнения: 15 379
Аз купих 2 шишета на МАМ 330 мл, но страхотно миришат на пластмаса!  Sick Какво да ги правя, мисля да ги кисна докато не изчезне тоя аромат? Вие имахте ли такъв проблем?

Купувала съм Мам, никога не са мирисали.
Бих ги оставила да се отмиришат напълно разглобени. После добре ги измий.
Ако имаш съдомиялна можеш да ги пуснеш на кратка програма.

# 70
  • Мнения: 6 713
Мерси, Sourcherry. Peace Цял ден ги кисна и са се обезмирисали, направо се видях в чудо вчера като ги отворих. Никога Авент не са ми миришели така, а пък МАМ нали уж без парабени, то миришеха на химическа лаборатория. ooooh!

# 71
  • Мнения: 544
парабени има в козметиката, може би имаш предвид за бисфенола  Laughing

# 72
  • Мнения: 6 713
парабени има в козметиката, може би имаш предвид за бисфенола  Laughing

 ooooh!  Blush Peace

# 73
  • Мнения: 4 309
Аз бих ги занесла в РИОКОЗ за експертиза.

# 74
  • Мнения: 6 713
Вера, не съм в Бг, но се замислям какво може да се направи... Идея нямам как стои въпросът тук с тия проверки. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт