Шишета за големи деца?

  • 4 736
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 379
А на МАМ биберона сплескан като на НУК ли е или обикновен кръгъл, че не се вижда добре на снимките?  newsm78

На Мам биберонът е сплескан.

Дано не се драскат така като Авентските.

Не се драскат. Пластмасата е матирана и не е като на Авент прозрачна.
Мия ги в съдомиялната, не се надират, а препаратите са агресивни.

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
По повод чашите Avent Via - някой може ли да ми каже дали капачките за чашите 190 мл стават и на тези от 240 мл?

# 47
  • Мнения: 15 379
По повод чашите Avent Via - някой може ли да ми каже дали капачките за чашите 190 мл стават и на тези от 240 мл?

Стават. Капачките са едни и същи като диаметър и резба.

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Благодаря.  Hug

# 49
  • Мнения: 4 309
Савина, а твоите деца не гризат ли бибероните?
Моите юнаци изгризаха два бибиберона така, че отворът е голям 1 см. Направо през него може да се мушне сламка Laughing. Обаче ритуалът си е ритуал и си искат шишетата преди сън и сутрин като станат.
Омръзна ми да купувам биберони, отделно че се страхувам да не се задавят, защото си късат от силикона и си го дъвчат ooooh!

# 50
  • Мнения: 15 379
Омръзна ми да купувам биберони, отделно че се страхувам да не се задавят, защото си късат от силикона и си го дъвчат ooooh!

Аз сменям биберонът всяка седмица.
Синът ми вече е голям, но пие Лактана сутрин и вечер. Обича да си гризе биберонът и резултатът е, че прави безобразни дупки.
Често казано и на мен ми е писнало, освен това бибите Авент не са и особено евтини.

# 51
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Не, никога до сега не са гризали. Даже единият е със залъгалка още и не я гризе.

# 52
  • Мнения: 4 309
Аз скоро не съм купувала. Че то един биберон е почти на половина на шишето като цена. Сега младежът пие от това подобие на биберон, през чиято дупка свободно влиза малкият ми пръст. Обаче на него си му харесва.

# 53
  • Мнения: 15 379
Че то един биберон е почти на половина на шишето като цена.

Да, това е много неприятно.

# 54
  • Мнения: 544
Да попитам за шишетата на Нук, нали си имат антиколикова с-ма, защо тогава правят такъв голям вакум.До сега ползвах на Б-фрий, но много време ми отнема измиването и за това се спрях  на тея, но тоо...  Confused

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Какъв биберон ползваш на Нук? Силиконовите на мен не ми правят вакуум. Каучукувите правят, защото цепката през която трябва да влиза въздуха на третото миене залепва и въздух не влиза. Трябва при всяко измиване много хубаво да се измива цепката и преди ползване да се разлепва. Ама как го обясних...  Joy

# 56
  • Мнения: 544
Ами бибата е силиконова, М размер тази която върви с шишето, още не съм я сменяла, а по цепката не съм забелязала мръсотия , а и не знаех, че трябва да се разтваря, как става тоя номер-може би като се дръпне някак си  Thinking

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Да, дърпаш отстрани на дупчицата за въздуха в двете посоки. Но на мен силиконовите никога не са ми правили вакуум... Странно...  newsm78 Вече сте големи, опитай L размер.

# 58
  • Мнения: 544
савина, тъкмо в друга тема обсъждаме бибите и стигнах до извода,че трябва да взема по-малка тъй като с тая изпива млякото за 2мин.и после трябва да я преспивам люлеейки, а размера си мисля ,че не би трябвало да има значение за тоя вакум  Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 4 615
Аз и в другата тема писах. S- вода, М- мляко,  L- каша или много гъсти млека. Вакуума няма общо с размера на бибата. С течение на времето взех да си мисля обаче, че има общо с детето. Вакуум става с всички размери биби, но много рядко и явно детето се забавлява като се получи. Поне при нас е така.

Общи условия

Активация на акаунт