Лятна жега е навън, но на малкото дете му е добре на море

  • 26 257
  • 760
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 965
Ина, много се радвам, че имате нови думички. Все така да продължава.  Hug Пиши ни за нея и малките победи - аз много й се радвам.

# 736
  • Варна
  • Мнения: 334
Благодаря ви много момичета. Чувствам се по-уверена и ще отлагам докато мога.
Гледам близнаци, но всяко детенце си е различно още повече, че са момче и момиче. Докато Зоя прави опити да отговаря с уста то Крум първо се опитва да отговори на някои въпроси първо с жест. Но пък Крум успешно ме замества, когато трябва да го накажа. Още докато се заканя започва да се удря по дупето и нарежда "на-наа". Мисля, че в повечето неща Зоя ще го изпреварва.

# 737
  • Мнения: 1 875
Хей КАРО, ама твоите сладури направо си говорят - щом казват "мама" и "дай", друго не им трябва на този етап Joy
Моят казва "бама" само като е на зор и то отскоро.


Ина, много се радвам, че имате нови думички. Все така да продължава.  Hug Пиши ни за нея и малките победи - аз много й се радвам.
yes



Аз си имам християнче bowuu  Не рева, не се тръшка, стоя мирно в кръстницата, с което ме шашна. Попът го разплака малко, че реши да го слага седнал в... как се казва това, дето ги къпят при кръщаване?? Shocked

# 738
  • Варна
  • Мнения: 334
Орелия, честито християнче. Дано Господ го закриля винаги и да расте здрав и весел. Ама защо не прикачи поне една снимчица за да сме сигурни Simple Smile Между другото къде го кръстихте?

# 739
  • Мнения: 1 875
Защото се чудя коя снимка да сложа - или е гол, или го държат други хора newsm78
Кръстихме го в църквата Св.Троица - не можах да организирам ходене до манастир и изобщо много неща не успях да свърша, нещо напоследък губя ритъм и издишам отвсякъде.

# 740
  • Варна
  • Мнения: 334
Св. Троица, чудесно. Най-важното е станоло - имате си християнче. Къде ама как, всичко са излишни подробности. Аз не да те успокоявам но при нас нито раждането беше както трябва, нито пита сме правили, нито пък изписването, нито прощъпулници (почти нямам познати тук). Какво ще им разказвам и показвам след време не знам. На кръщенето дори майка ми не можа да дойде. Исках по-скоро да ги кръстим и въобще нито сме канили гости нито сме празнували.
Снимката - гол да е

# 741
  • София
  • Мнения: 39 849
Орелия, късмет на християнчето ти Simple Smile
Слагай снимки преди и след самото кръщене Simple Smile

# 742
  • Мнения: 1 875
Ето момента на разреваването Simple Smile

Последна редакция: нд, 26 сеп 2010, 19:48 от Орелия

# 743
  • Мнения: 729
Орелия, да ви е живо и здраво християнчето. Много е сладък Чефко, пу-пу  Heart Eyes.

Либи, радвам се, че вече малката София си е вкъщи. Много щастие ви желая  Hug

Ина, ако знаеш как се радвам за всеки напредък на Вики....  Hug

Дани, хиляди благодарности за хранителната терапия   bouquet

# 744
  • в белята
  • Мнения: 536
Привет на всички.
Либи ,честито ви прибиране.От тук на татък само здраве и късмет ви пожелавам.
Ина ,браво на малката Вики ,тя е истински борец................както и ти.
Орелия ,честито християнче.Наистина не е важно къде и кога е кръстено детото ,важното е ,че вече си има ангел хранител.
Мидичка ,дазнаеш ,че има ужасен вирус дето върлува из благоевградските градини.Аз пуснах малката на детска само за един ден и като си я взех за подарък за РД-то ми ,тя беше с течащ нос и кихаше ,до вечерта вече беше и с температура.А за да е още повесело малкия веднага прихвана и след няколко часа нослето му беше толкова задръстено ,че неможеше да диша - нито аспиратора нито инхалациите помагаха.И зада не си помислите ,че си останах само с това като спомен от този рожден ден,на другата сутрин и аз бях прихванала вируса и вместо да си легна аз два дни се мъчих да гледам децата и в петък така ме тръшна ,че чак преди два часа успях да се вдигна от леглото ,без да имам чуството ,че някой ме е ударил с чук по главата и да си изповръщам червата.
Ей сега се сетих ,че не съм пускала снимки на малкия принц.Пуснете по една покана за приятелсто на borislava krandzhilska във фейса и ще го видите....................ако имате желание разбира се......... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Последна редакция: нд, 26 сеп 2010, 01:03 от bk

# 745
  • София
  • Мнения: 39 849
Орелия, сладък Чефко той ве Simple Smile
А това, в което го топят се казва купел.

# 746
  • София,
  • Мнения: 4 267
Привет Sad
Честито ти християнче Орелийка, пожелавам му ДА Е ЗДРАВ, ДА е КАТО КАМЪК,  Силен, УМЕН и ПРЕКРАСен!

А ако знаете от къде Ви пиша, няма да повярвате, за съжаление и нашето тръгване на ДГ беше пълен провал и съответно в момента е най големия ми кошмар, мразя се, най вче себе си, защото нося отговорност и сама направих този избор да я пусна, въпреки че знаех, че не трябва. И така в петък ми се обажда госпожата, аз точно си обувах обувките на вратата да тръгвам за градината, беше страшно притеснена и уплашена - каза че малката е повърнала цели три пъти след следобедната закуска  Sick. Взехме я веднага, цялата гореше - мерихме Т в къщи 37.5, а казаха че през деня си е била добре, яла си е, и следобед като е станала нищо и нямало яла, обаче като ги обличали да ги изведът на двора и тя започнала да повръща. Вечерта в къщи също повръща, каквото хапне порвъща и аз почнах да давам вомитусхил, през нощта обаче Т главоломна растеше слагах свещички, сигурно четири за цялата нощ, но под 38 не падаше пущината. Сутринта още в шест часа си приготвих куфара и с колата право в болницата. Прегледаха я и казаха, че е с гнойна ангина, но докторката дето ни преглеждаше - беше някаква нова и нещо не беше много в час, добре че в отделението беше дежурна едната лекарка дето си ни следи, качиха ни горе при нея и тя се чудеше и тя какво да ни прави, прибра ни вътре и пусна разни изследвания, кръв, урина, междувременно и включиха система, и тъкмо си мислехме, че вече се е освестила и че може и да си ходим, но уви като започна да повръща пред докторката  #Crazy, пак вдигна температурата, ужас, излязоха и кръвните изследвания и направо ни казаха да си сваляме багажа от колата Embarassed, CRP то и беше 112, а и останалите показатели също бяха ужасни, в урината имаше ацетон 4 пъти над допустимите стойности и за капак кръвната захар беше висока, това направо ме довърши. Та се почнаха едни системи, глюкози, корекции, антибиотик, деган, свещички че и Т не пада, видях се в чудо. Сложиха и някакъв специален абокат на ръчичката като кранче и отвсякъде жици системи, ужас, добре че е кротка милата и търпи. Днес вече трета банка и вливат, почна се и с кашлицата, едни сополи се разтекоха, страшна работа и то няма сила милото - вчера в тоалетната като я водих за урината едва не ми припадна в ръцете. СЕга спинка и похърква с нослето, но днес вече е малко по добре, почна да хапва по някоя солетка и така. Май приключихме с ДГ за тази година Embarassed Много ми е мъчно, дори невярвах, че за по малко от 12 часа може да се развият така обстоятелствата #Cussing out. Ами това е олаках Ви се, добре че е цивилозована болницата и има интернет Mr. Green, та поне да убивам скуката докато тя спинка.
Желая много здраве на всички дечица Hug

Последна редакция: нд, 26 сеп 2010, 13:57 от Семирамида

# 747
  • София
  • Мнения: 39 849
Милата Вероника. Пожелавам бързо оздравяване и изписване.
Всъщност май гнойната ангина така се развива. Не знам де. И при Дияна беше така. Същото беше и при нас миналата година, но не сме стигали до б-ца, но и пък Дияна е по-голяма.

# 748
  • Варна
  • Мнения: 965
Дани, много ми е мъчно за Вероничка. Дано бързо се повлияе от лечението. При гнойната ангина температурата много се повишава, когато избиват гнойните тапи. Но повръщането... обикновено е при хранене - от болката повръщат понякога. Може би са се насложили нещата с вирус newsm78. При Вики последната гнойна ангина CRP-то бе 150. Дани, ако може искай след ден-два да видят пак колко е CRP-то. Ако всичко е наред, трябва да спада. И в края на лечението - пак (вече трябва да е под 6).
Пиши честичко как сте, че ви мисля.  Hug

Орелийка, честито ти християнче.   bouquet Снимките са много хубави, много сте сладки и двамата.
BK, вече сте добре, нали?
АнМари, а на теб мина ли ти?

# 749
  • София
  • Мнения: 3 414
Честито християнче,Орнелия.  bouquet
Дани и тук  Hug Hug Hug
Моите кашлят,задна хрема видя доки Close е как да ги пусна на ДГ да се доразболеят ще чакам да отминат малко инвазиите/то там май няма такова/

Общи условия

Активация на акаунт