Плоден сак без точица

  • 42 516
  • 128
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 615
Да ти е честито името, да пребъде през вековете и със здраве и  гордост да си го носиш. Мечтата ти вече се е сбъднала, уверявам те. Мисля си, че от страх да не се повтори трагедията в живота ви не искаш  да повярваш. Тази бременност ще е успешна, имай малко повече вяра само.

# 106
  • Мнения: 72
Благодаря мила,дано си права.

# 107
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Честит празник и на теб миличка, съжалявам само че съм пропуснала момента, но нямаше как да знам че си именничка Laughing

# 108
  • Мнения: 72
Благодаря Ви,ако знаете през колко икони на Богородица минах тези дни.................
Вече нямам сили с това чакане,нямам и симптоми-нито ми се гади,нито нищо,само дето нищо не ми се яде,едвам се мъча по нещичко да хапна,нито напрежение усещам в коремчето, а уж трябва да съм вече 7 с.....
Уморена съм............. Hug

# 109
  • Мнения: 356
Аааааа не така!Дишай спокойно и се отърси от това напрежение.Казвам ти го съвсем добронамерено.Аз от подобни притеснения по моята бременност не успях въобще да и се насладя,а това е един прекрасен период за всяка жена.Толкова дълго чакахме дъщеря си,толкова лекари обиколихме,че когато чудото се случи дълго не вярвах (буквално - дори и след като чух сърчицето) и все имаше нещо,което да ме притеснява.Сега с течение на времето отчитам тази своя голяма грешка.
А относно симптомите - и аз ги нямах.Но ми отслабна апетита,а това за мен не е характерно  Mr. Green Дори и сладко не ядах,а ако знаеш колко го обичах преди това.Свалих доста кг през първите месеци от бременността си.

# 110
  • Мнения: 4 615
Всичките ми симптоми изчезнаха с появата на двете чертички. Преди това бяха идентични с тези преди цикъл. Липсата на симптоми НЕ значи провалена бременност.

# 111
  • Мнения: 72
Благодаря на вс момичета,които бяхте с мен в тези мъчителни дни,всичко свърши,няма бебче,тези дни ще уточним дата да абразио.
Дано скоро живи и здрави пак се срещнем в този форум с хубави вести. Hug

# 112
  • Мнения: 72
Много съжалявам миличка,защо така,какво стана?

# 113
  • Мнения: 4 615
До последно стисках палци, много тъжно... Топла прегръдка от мен.

# 114
  • София
  • Мнения: 39 918
mar4elamp, една топла  Hug от мен. Пожелавам всичко да е наред следващият път.

# 115
  • Мнения: 943
mar4elamp , бях убедена, че всичко ще е наред! Горе главата и след 3-4 месеца на старта на новото начало.   bouquet

# 116
  • Мнения: 2 447
mar4elamp  , ужасно съжалявам... Cry Бях убедена,че всичко е наред.  Confused Стискам палци много скоро да се похвалиш с нови 2 чертички и сърчице....  Hug Hug Hug

# 117
# 118
  • Мнения: 72
Вчера бях на вагинален екограф,плодния сак е празен,само жълтъчно мехурче,отговаря сака на 8 с.-док каза няма смисъл,по това време вече трябва осван ембрион да се вижда и пулс,знам с предната бременност какво е било,знам и сега какво видяхме, а и нямам симптоми,просто искам да минава вс тази седмица и дай боже после с нови сили напред,док каза да се изчакат 2 цикъла и може нови опити,пък и нали казват след такава манипулация по-бързо се хващало, дано Hug.
Благодаря ви още веднъж за всичко

# 119
  • на дъното
  • Мнения: 1 557
 Cry и аз много съжалявам ,mar4elamp  Hug

Общи условия

Активация на акаунт