154 НЕМСКА тема

  • 33 419
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 605
Петка, какво става със съседската кола? Някакво развитие?

При такива страници могат хората сам да си въвеждат заплатите. В цитирания случай авно само един човек е слагал данни за Хамбург и е объркал месечната с годишната заплата. Толкова за достоверността на такива сайтове  Laughing

# 46
  • Мнения: 11 327
Аз стягам гимназистка и само с покупки на учебни помагала се занимавам.  Crazy
Почват в понеделник при нас.

# 47
  • Мнения: 1 584
При нас чак на 12.9 започват училище ..цял месец разлика.

Аз се обаждах сега за пробен час английки за Ясмин - какво ви е мнението за тия градински занимания? При нас имат и балет, ама от 1г водя война с таткото дали да я запишем или не Crazy Crazy Crazy

# 48
  • Мнения: 7 605
И тук в понеделник почва даскалото.

На балет бих я записала веднага - хем спорт, хем музика, хем дисциплина, супер!  Peace  Относно чуждите езици при малките съм със смесени чувства....
Ние записахме Милена на езда и от края на октомври на плуване.

# 49
  • Мнения: 11 327
Подкрепям Татяна за балета. Невероятно помогна на Мирел за уравновесяването и преди да тръгне на училище. Започна 4 годишна
За чуждите езици - Майра, те и без това растат двуезични, има ли смисъл отсега да я товариш. После и без това в училище от 5 клас почват задължително един западен, а в гимназиите в 6 клас и втори.

# 50
  • Мнения: 3 521
Майре, по интересувай се дали иде реч 3а чист балет или имат и ра36ирена танцова подготовка_Симона ходи на такава и е много интересно. Имат упражнения с подхвърляне на топки, въжета и т.н., а не само танци. Аz намирам zа поzитивно влияние посе6тенията в студиото_хем минава времето, хем се иzправи и спря да си вла4и краката Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 9 052
Аз посещавам открит басеин през ваканцията, но от утре пак се застудява  Sad  А аз съм гроги  Wink
Оркестъра на операта Порги и Бес бил български  Wink Моите хора седяли на първите редове и малкия смущавал диригента, като питал на български и нзи се обръщал и се усмихвал . Не се сърдил  Hug
Резултата от кърмене + колики + любопитно бебе е -25 кг  Wink От 75 в края на бремеността на 50 сега  Wink ама търся колани на дрешляците  Wink
 

# 52
  • Мнения: 1 584
Чист балет е Тами, от балетното училище идват в градината и преподават. На мен самия балет ми харесва като идея, ама и там като се почне с тия розови воланчета и пискюлчета малко множко ми идва Crazy

Иначе Ясмин мисля, че има дарба за езици - по пеене са научили някаква песничка на английски (от нормалните си учителки) и тя докарва страхотно произнощение  Shocked Да не говорим, че като малка като я питаш как се казваш отговаряше - Джъсмин пак с някакво американско произношение - а никой никога не й е казвал така - явно е била американка в предния си живот  Laughing

Вчера аз играх за първи път в живота ми плажен волейбол - луд умора нЕма ...целите ми ръце така ме боляха после, няколко синини ..ама голям купон беше  Laughing

# 53
  • Мнения: 9 052
имате ли идея за детски компютър за дете на 5-6 г.?
на колата ми под капака беше умрял ужасен плъх Close мъжа на съседката го извади и сега се чудя с какво да го черпя... торта не яде, а сърмички на фурна  с ориз копър и лимон дали ще хареса  newsm78

# 54
  • Мнения: 7 605
Ау и ние имахме умрял плъх  Sick  Sick  Sick  като го вадиха, и ми дезинфектираха климатика. Ацуби-то в сервиза получи голям бакшиш от мен, много гнусно беше!  Sick

# 55
  • Мнения: 11 327
Жабче, прегледай на  VTECH продукцията. Имат много хубави. Аз бях взела за Лени един мечопуховски, който в момента бива разпъван от Тарзанчо.
Майра, пращам ти Лени да правите отбор. На морето се скъса да играе с едни големи мъже, които за моя изненада го взеха под крилото си и падаше голяма веселба. Трябва ви май още един мералкия?  Joy

# 56
  • Мнения: 4 138
здрасти, мацки. аз ви наглеждам Wink
няма да казвам какво правя, щото ще съм досадна. ремонтните дейности край нямат Sick
имам една банда идиоти, днеска просто ще ги линчувам.

# 57
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Здравейте момичета   bouquet
Знам, че тук ще получа инфо Simple Smile
Налага ми се да живея за известно време в Германия, как стои въпроса с бг номера на автомобила?

# 58
  • Мнения: 166
Здравейте момичета   bouquet
Знам, че тук ще получа инфо Simple Smile
Налага ми се да живея за известно време в Германия, как стои въпроса с бг номера на автомобила?

Със сигурност няма да имаш проблеми, ако колата не е регистрирана на твое име и караш с пълномощно. В рпотивен случай може да те обвинят в неплащане на данъци и подобни. Но ако не е на твое име няма да има проблеми

# 59
  • Мнения: 1 190
С БГ номера на колата може по принцип до една година да се кара! След това трябва да се регистрира тук.

Общи условия

Активация на акаунт