АВГУСТинската дружинка вече става на годинка!-тема № 21

  • 24 643
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 72
Мили мамчета благодаря на всички за пожеланията-много е хубаво когато толкова много хора те зарадват в този прекрасен ден с няколко хубави думи,благодаря ви Hug Heart Eyes

Аз си пожелавам малкото ми детенце да е живо и здраво и винаги да е нашето слънце в живота Heart Eyes

Честит рожден ден и на нашето астрално близначе ДЕСИ-пращаме й много целувки и й пожелаваме да е жива и здрава,винаги да е така енергично,усмихнато и лъчезарно момиченце  bouquet newsm59 newsm38. Танче честит празник и на теб мила,много да те радват двете съкровища  bouquet

Хари-получих известието за подаръка, но днес не можах да отида,много ти благодаря,че точно на деня си се постарала да е тук Hug

Магаре-радвам се че вашия купон е почнал от сутринта,ние станахме малко криви, че тази нощ Али си показа рогата,но го преглътнахме нали има празник все пак Wink.Снимките са много хубави,като имаш време прати ми ги Grinning

Иначе преди обяд ходихме при колегите ми да ги почерпим,следобед с една мама ходихме да хапнем по една торта,другите мами не можаха да дойдат ама нищо пак беше весело.Вечерта си бяхме у дома и майка ми дойде да отбележим деня.Али получи първите си подаръци-от нас с тати й един занимателен център,една гъсеничка от колега,от баба й една говореща кукла.Остана големия купон в събота,днес запазих места.А тортата на мъжо стана супер,още не съм я опитала, но на външен вид е добра.Скоро ще кача снимки, че вече стана късно.

Айде лека нощ и дано да спим най-накрая че вече не знам...

# 706
  • София
  • Мнения: 382
Ето ни на линия  Grinning

Честит рожден ден на Али и на Деси, както и на техните майки
  bouquet

Янче, на мен и синята творба ми харесва. С таз закачка ХА-ХА е голям показател за чувтвото ти за хумор Simple Smile

За срещичките- ние вече ще се позастоим в София, така че ако някой ни иска за компания да свирка Embarassed По принцип съм навита и за Северния.

mariellka, за пишата не се безпокои, ще мине и ще замине. Вероятно ще ви карат след това да я мажете няколко дена с Гентамицин. Тя мисля, че Сънчо преди време питаше как минава процедурата, но не успях да се вредя да пиша. Ще ме извини...

покемон, добре дошла. Съжалявам че малкия е болен. Давай му водичка да не се обезводни в тез жеги, разстройство и температура. От както боледувахме, това ми е като удивителна...

Последна редакция: вт, 24 авг 2010, 23:46 от ra_iv

# 707
  • Мнения: 466
Честит рожден ден на нашата съгражданка Десита и на малката Наталия!
Пожелавам ви да сте все така чаровни, здрави и усмихнати!

 newsm51 newsm51 newsm51
 newsm38 bdbaloni baloni bdbaloni newsm38

Колкото до бургаската среща, чакам с нетърпение, че вече ми омръзна да те срещам Танче и да не ме познаваш.  smile3521

# 708
  • Мнения: 466
slavina_S не шпионирай без да с еобадиш, я се хващай да пишеш заедно с нас, а си и с доста опит, има какво да се научи от теб  Hug Hug Hug

# 709
  • Мнения: 1 804
Здравейте и честит Рожден ден на Али и Деси! Да са живи и здрави, усмихнати и щастливи деца - да радвам много мама и татко!

Покемон - добре дошла и бързо възстановяване!

Да се оплача - моето дете ме побърква! Crazy Станала е много, ама много лоша - не ме оставя и за секунда(до тоалетната да отида и я намирам разревана със сълзи), катери се по мен непрекъснато - вдигна я на ръце- иска да слиза да ходи, държа я за ричички да върви- почва да се огъва и дърпа да я взема, сложа я да поседнем да си поиграем с нещо - само сочи нещо друго - накрая й дам всички възможни играчки и неиграчки и пак е недоволна, мрънка, хленчи, нервира се, абе ужасТ Crazy #Crazy! Незнам зъби ли е, глезене ли е - какво е - ама не се издържа. Като капак се нерви и си удря главата нарочно от яд в стената или пода - ако се опитам да не й дам нещо -почва да се тръшка и прави страхотни сцени! Никога не е получила това, за което се е тръшкала така, но продължава да си прави опити и всеки път става по-зле. Вчера, защото не й дадох да си удря главата в стената и я махнах от таблата леглото рева почти 1 час - накрая почна да хлипа и хълца -абе направо си се задави! Е кажете - какво да го правя това дете!? Thinking

Искам си моето кротко и спокойно момиченце Sad - всички мами в парка ми се хвалят как вече им става по-спокойно, а аз съм вече на ръба на силите си - нямам нула време за нищо освен за нея - ям дори докато тя плаче! Sad

# 710
  • Мнения: 196
Силви и ние сме на етап залепени като гербова марка за мама, аз и затова не пиша много напоследък, ама просто не смогвам. Да не говорим, че и нощите ни са ад напоследък /поне не се кърмим/. Заспива в нейното легло, по някое време се разбужда, взимаме я при нас и с водичка се успокоява и заспива. Да ама тогава започва мъчението, плаче насън, мята се, рита ни, не може да си намери удобна поза за сън, обикаля цялото легло, към 4-5 вече тотално си се събужда и само мляко ни оправя. Писна ми направо от тези зъби... ooooh! Добре си ни беше със зимния чувал, нямам търпение пак да захладнява, защото тя не иска да е завита и цяла нощ спи отвита и рита чаршафите.

# 711
  • Мнения: 439
Честито на всички вече порастнали рожденковци и на тези, които сега стават на годинка!
Много да са здрави и палави, да растат щастливковци и да равдват мама и тати!
Честит празник на родителите!
Бяхме на село на балкан с брадчедките им.Много прекрасно си изкарахме, слънце, въздух, вода, басейни, тревички, лудеене.Бабите помагаха и прабаба им се кефи много на децата.
Там направихме РД на Дани с децата, имаше много място за игра-цяла къща и много подаръци и веселби, искаха почти веднага тортата, шампанското, дивяха и скачаха донасита, а вечерта заспинкаха като заклани.
Сега се мъча и тревожа за работата, понеже нали ще прекратявам договора си на сегашната и търся, абе...
Дано сега оправя нещата, че отиваме при другата баба да празнуваме там пък на Павел РД
Целувки и весели празнувания

# 712
  • Мнения: 466


Да се оплача - моето дете ме побърква! Crazy Станала е много, ама много лоша - не ме оставя и за секунда(до тоалетната да отида и я намирам разревана със сълзи), катери се по мен непрекъснато - вдигна я на ръце- иска да слиза да ходи, държа я за ричички да върви- почва да се огъва и дърпа да я взема, сложа я да поседнем да си поиграем с нещо - само сочи нещо друго - накрая й дам всички възможни играчки и неиграчки и пак е недоволна, мрънка, хленчи, нервира се, абе ужасТ Crazy #Crazy! Незнам зъби ли е, глезене ли е - какво е - ама не се издържа. Като капак се нерви и си удря главата нарочно от яд в стената или пода - ако се опитам да не й дам нещо -почва да се тръшка и прави страхотни сцени! Никога не е получила това, за което се е тръшкала така, но продължава да си прави опити и всеки път става по-зле. Вчера, защото не й дадох да си удря главата в стената и я махнах от таблата леглото рева почти 1 час - накрая почна да хлипа и хълца -абе направо си се задави! Е кажете - какво да го правя това дете!? Thinking

Искам си моето кротко и спокойно момиченце Sad - всички мами в парка ми се хвалят как вече им става по-спокойно, а аз съм вече на ръба на силите си - нямам нула време за нищо освен за нея - ям дори докато тя плаче! Sad

Според мен е период, който ще отмине, но те съветвам, когато започне да си блъска главата да и кажеш спокойно, че така ще има Ох на главичката и да я вдигнеш и заведеш на различно място- например до прозореца и да я занимаеш с нещо - например да й кажеш я да видим къде са пиленцата или котенцето и т.н.
Когато я оставяш да реве, тя само се изнервя, а и вие покрай нея.  Whistling

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 2
Ехоооо  newsm47 Днес няма кой конкретно да поздравяваме,така че да се поздравим всички : Честит 25.08.2010 - единствения такъв в живота ни-да го прекараме весело и с добрички дечица!  smile3521

Забравих да ви кажа-онзи ден се разминах по главната с Летисия Каста!!!  Shocked Бутам си Марти,зяпам си и се заглеждам в хубавото лице на друга майка,бутаща количка.Викам си: "Я,прилича на Летисия Каста!" и в следващия момент ми светна,че тя е в Бургас и че това си е тя! Мнооооого е хубава-без грим,по потник и къси панталонки- зарадвах се,че изглежда така добре и във всекидневния живот.Аз съм и малко почитателка от едно време,когато си изрязвах снимки и лепях по стената   Blush
Освен това,като се разрових в нета се оказа,че най-малкото и детенце е момиченце,родено в същия ден като Марти.И момиченцето се казва Атина,а Мартин нали идва от бога на войната Марс! И сега с мъжа ми се шегуваме,че това ще да е сватята  Whistling  Laughing

Решихме РД да го празнуваме в една квартална пицария с ретро обстановка.Много държах да е край морето,но там ДУХА,после исках да е някъде на зеленичко-само да не е в нашия комплекс,но с болестта на Марти решихме ,че не си заслужава да го разнасяме из града да търсим място и да го разболеем още повече.Снощи например пробвахме много хубав италиански ресторант-тих,зелен,приятен,по-различен (за бургазлии-казва се Казанова,срещу х-л Приморец е),но за почерпка на 11 възрастни доста щяхме да се оръсим и се отказахме.А заведението,на което сме се спряли си е екстра-единствения му проблем е,че всеки ден си се моткаме около него.Но пък си е познато място и няма да има неприятни кулинарни изненади,примерно  Naughty

Захира,Силви,пожелавам и на вас и на себе си-ако е период това държание,да минава по-бързо.То при нас сега не е така зле,но както вие го описвате...  #Crazy Стела77 хем е права,хем като са ти избили чивиите изобщо не се сещаш да реагираш адекватно в някои ситуации и ти се струва,че положението е по-лошо от колкото е.

За бургаската среща-вече е по-добре времето,така че май ще имам повече опции да се присъединим

# 714
  • Мнения: 1 569
Ехоооо  newsm47 Днес няма кой конкретно да поздравяваме,така че да се поздравим всички : Честит 25.08.2010 - единствения такъв в живота ни-да го прекараме весело и с добрички дечица!  smile3521

 newsm10  bigdance2 cheers

Това за Летисия звучи яко. Simple Smile И аз много съм се кефила като из коридорите на BBC в Лондон виждах известни хора дори много да не съм им симпатизирала. Интересно е да ги наблюдаваш острани, без грим, в реалния живот.

Аз днес лунувам, при това правя тридневка. Ходих и да търся ветеринарна аптека, че започвам един курс с маски за растеж на косата. (купих си и кравешкото лекарство за хемороиди, умрях от срам докато си го поискам  Joy )

Хубав ден на всички!   bouquet

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 2
Стела77,сега видях кога си писала  #Crazy Днес май ще имаш нужда от повече кафе   food010

# 716
  • Мнения: 781
Здравейте и от мен,Алекс спа по спокойно тази нощ,но се моля вече да минава по бързо.Хич не ми дава да му слагам капките и да го пръскам.Имам и една смотана помпичка ама и нея не ми дава да му я пъхна в нослето.От къде има такава сила да се върти и да пищи не знам.

Имам един въпросЛ:Нужно ли е да го водя на лекар,за да му забелват пишката.Аз мисля,че е достатъчно,че всяка вечер е дърпам като я мия.Не знам не искам да му причинявам тази болка.Майка ми не е водила брат ми никъде.Тя така като мен е правила,но пък свеки не е пипала на мъжо пишата и на 4 годинки е бил много зле.До лекар е стигнал.Много се чудя кво да правя.Тя главичкта на пишката му се вижда,но не много.Знам ли така ли трябва да изглежда  newsm78 newsm78  Първо ще питам педито и ако каже ще го водя на лекар.Ама да чуя и вазе.Всички ли ще водите момченцата да им я забелват?

Приятен слънчев ден на всички  Hug

# 717
  • София
  • Мнения: 591
iana_vd  - на мойто дете му я забелиха още на един месец и от тогава нямаме проблем с нея.  Еден или два пъти се е случвало да я по изпусна, но като го заведа на лекар докторката го оправя. Пишата трябва да е забелена хубаво трябва главата да се вижда добре. Аз се замислям да му махне ме тази кожа защото си е мъчение за малчо всяка вечер. Въобще не му е приятна тази процедура, а ще трябва доста дълго да се прави.

# 718
  • Мнения: 1 569
iana_vd  - на мойто дете му я забелиха още на един месец и от тогава нямаме проблем с нея.  Еден или два пъти се е случвало да я по изпусна, но като го заведа на лекар докторката го оправя. Пишата трябва да е забелена хубаво трябва главата да се вижда добре. Аз се замислям да му махне ме тази кожа защото си е мъчение за малчо всяка вечер. Въобще не му е приятна тази процедура, а ще трябва доста дълго да се прави.

Демек да го обрежете? Много добре го обмислете, попрочети и се посъвай добре с лекари, защото колкото и по-хИгиенично да е (и  няколко месеца да ти е по-лесно на теб откъм забелване) има импликации най-малкото върху чувствителността.  :peace  Hug

# 719
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Моя мъж е обрязан още на 10 години ,поради някакви сраствания там..и аз не съм запозната обстойно newsm78 Но сега казва ,че е много по- добре.И ние сме до никъде.Вижда се главичката,но дупчицата е още много малка.всяка вечер в коритото му я подръпвам,но кога ще е готова напълно незнам.може да се наложи и ние да стигнем до доктор,но за сега личната казва,че си е добре.
Янче АД3Е ли си купи?

Общи условия

Активация на акаунт