Аман от интриги

  • 5 796
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X

В крайна сметка шефът за това е шеф - да си избира кой да работи за него.

Това че ти го окачествяваш като интрига вече казах какво ми говори. Бедни и отрудени, вечно недооценени и прецаквани...животът е труден, ах, тежко е да си бачкатор.

Колкото повече те чета,толкова повече ми лъхаш на беднотия.Предполагам ,в реалността режеш домата на две-половин за обед,половин за вечеря.
Сори,ама така звучиш вече.Иначе не си обяснявам тая злоба към всички .....обикновено недоимъка озлобява.
Та спри да се правиш на ....какво ли?!
Тук всички сте велики,знаем!    Mr. Green  

По темата:luna е дала най-добро предложение досега.   Peace


# 16
  • Мнения: 182
Да си наляга парцалите и да се разбира и с шефката и с колегите. Защото колкото и гениален готвач да е, това е работа в колектив.
И няма да повярваш, но и в София има интриги и уволнения.

Работата е там, че той в конфликти не е влизал. Но хайде...нека видим първо какво ще се случи нататък. Все още са само слухове. Нека видим как ще подходят и тогава. Бях притеснена, затова реших да пусна темата. Да видя какво бихме могли да правим....
Естествено, че интриги ги има навсякъде, не съм казала друго. В малките градове работодателите много притискат работниците/пак ще кажете,че и в СФ е така/. Е, има известна разлика...
Да не забравяме, че и обратното- добри кадри трудно се намират. А според мен чисто субективните причини не са причина за уволнение. Той е нает, за да си върши работата, а не да се харесва...Щом го прави, не би трябвало да имат причина за уволнение.
Но...както казах, времето ще покаже...
Благодаря на всички, които се включиха.

Последна редакция: пт, 06 авг 2010, 13:55 от anedi

# 17
  • Мнения: 182

В крайна сметка шефът за това е шеф - да си избира кой да работи за него.

Това че ти го окачествяваш като интрига вече казах какво ми говори. Бедни и отрудени, вечно недооценени и прецаквани...животът е труден, ах, тежко е да си бачкатор.

Колкото повече те чета,толкова повече ми лъхаш на беднотия.Предполагам ,в реалността режеш домата на две-половин за обед,половин за вечеря.
Сори,ама така звучиш вече.Иначе не си обяснявам тая злоба към всички .....обикновено недоимъка озлобява.
Та спри да се правиш на ....какво ли?!
Тук всички сте велики,знаем!    Mr. Green  

По темата:luna е дала най-добро предложение досега.   Peace




Тази злоба и аз не я разбирам....

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 268
И какво да попита шефа? "Здрасти, чух, че нещо не ме харесваш и ще ме уволняваш. Вярно ли е?"  Simple Smile Аз ако съм му шеф ще го изгоня с мотива, че слуховете в колектива не ме касаят. Според мен нищо не трябва да прави, защото казус за решаване реално липсва. Когато се появи, тогава ще му мисли.

Къркчо, богаташче златничко с непровинциално мислене, не те знам какво работиш, но и твоят капацитет не е от най- големите. Ще ме прощаваш за откровението. Викаш в столицата и на определени позиции, интриги няма, а? Излиза, че според теб те са запазена марка само на плебса. Заможните са извисени и одухотворени и не се занимават с такива дейности.
Що за ораничени разсъждения имаш? Лъха ми на посредственост.

# 19
  • Мнения: 62

В крайна сметка шефът за това е шеф - да си избира кой да работи за него.

Това че ти го окачествяваш като интрига вече казах какво ми говори. Бедни и отрудени, вечно недооценени и прецаквани...животът е труден, ах, тежко е да си бачкатор.

Колкото повече те чета,толкова повече ми лъхаш на беднотия.Предполагам ,в реалността режеш домата на две-половин за обед,половин за вечеря.
Сори,ама така звучиш вече.Иначе не си обяснявам тая злоба към всички .....обикновено недоимъка озлобява.
Та спри да се правиш на ....какво ли?!
Тук всички сте велики,знаем!    Mr. Green  

По темата:luna е дала най-добро предложение досега.   Peace




 Joy
Всъщност по четвъртинка от домат на хранене! По празниците взимам и по марулка-две.  ooooh!
Мразя тъпите хора. Охолството ме е разглезило.
Невежеството ме ужасява.
Виждам го навсякъде, не само тук. Но само тук се засичам с лелки като вас. Затова и посещавам сайта, никъде в бедното ми мизерно ежедневие не мога да срещна такива драми.
Джъст фън  Sunglasses

# 20
  • Мнения: 62

В крайна сметка шефът за това е шеф - да си избира кой да работи за него.

Това че ти го окачествяваш като интрига вече казах какво ми говори. Бедни и отрудени, вечно недооценени и прецаквани...животът е труден, ах, тежко е да си бачкатор.

Колкото повече те чета,толкова повече ми лъхаш на беднотия.Предполагам ,в реалността режеш домата на две-половин за обед,половин за вечеря.
Сори,ама така звучиш вече.Иначе не си обяснявам тая злоба към всички .....обикновено недоимъка озлобява.
Та спри да се правиш на ....какво ли?!
Тук всички сте велики,знаем!    Mr. Green  

По темата:luna е дала най-добро предложение досега.   Peace




Тази злоба и аз не я разбирам....
Вероятно ти завиждам Wink  hahaha

# 21
  • Мнения: 182
И какво да попита шефа? "Здрасти, чух, че нещо не ме харесваш и ще ме уволняваш. Вярно ли е?"  Simple Smile Аз ако съм му шеф ще го изгоня с мотива, че слуховете в колектива не ме касаят. Според мен нищо не трябва да прави, защото казус за решаване реално липсва. Когато се появи, тогава ще му мисли.

Къркчо, богаташче златничко с непровинциално мислене, не те знам какво работиш, но и твоят капацитет не е от най- големите. Ще ме прощаваш за откровението. Викаш в столицата и на определени позиции, интриги няма, а? Излиза, че според теб те са запазена марка само на плебса. Заможните са извисени и одухотворени и не се занимават с такива дейности.
Що за ораничени разсъждения имаш? Лъха ми на посредственост.

Точно това ще направим, ще изчакаме. Да видим как ще подходят и кога....И според мен това е най-разумното, макар,че с 3 деца не ми осигурява спокойствие. Но...няма как...каквото дойде...

# 22
  • Мнения: 12 667
Честно казано, не видях злоба в изказванията на Kirk Hammett .
Дори и най-гениалният да е, ако ми разваля работата на колектива, ще го натиря.

# 23
  • Мнения: 182
Честно казано, не видях злоба в изказванията на Kirk Hammett .
Дори и най-гениалният да е, ако ми разваля работата на колектива, ще го натиря.

Някъде да съм казала, че разваля работата на колектива? Нито пък съм казала, че е гениален. Върши си работата.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Доколкото разбрах се предполага, че има интрига, защото се очаква да бъде уволнен от шефа с обяснение, че не го харесва. Интригата е в това, че някой е споделил нещо за него пред шефа, тъй като шефа е малко вероятно да има лични впечатления от работата му. Оттам- ако един колега е недоволен от теб, не е ли по- етично да дойде и да ти сподели, отколкото да се жалва директно? Виж, ако вече веднъж е опитал и няма резултат разбирам, но тук случая е друг.

# 25
  • Мнения: X
Едно от най-смотаните неща в живота с хора  е един определен тип действително интригантски настроени хора да те приближат и да ти кажат "еди-кой-си май не те харесва" - има хора, дето им се отдава да вметнат точно тая фраза, която ще те държи нервен няколко дни. Гледат сеир, знаят, че еди-какво-си ще те притесни, уцелват къде да сложат доза истина... но такова е интригантското поведение.

Анеди, не се притеснявай, чакай крайния резултат и не анализирай интригантите.

# 26
  • Мнения: 182
Доколкото разбрах се предполага, че има интрига, защото се очаква да бъде уволнен от шефа с обяснение, че не го харесва. Интригата е в това, че някой е споделил нещо за него пред шефа, тъй като шефа е малко вероятно да има лични впечатления от работата му. Оттам- ако един колега е недоволен от теб, не е ли по- етично да дойде и да ти сподели, отколкото да се жалва директно? Виж, ако вече веднъж е опитал и няма резултат разбирам, но тук случая е друг.

Разбира се,че е по-етично, но тук си нямаме работа с етични хора.

# 27
  • Мнения: 17 407
Честно казано, не видях злоба в изказванията на Kirk Hammett .
Дори и най-гениалният да е, ако ми разваля работата на колектива, ще го натиря.

Мдаа.
 Ох, винаги най- съвестните служители са застрашени- покъртително!

# 28
  • Мнения: X
Цитат
Мразя тъпите хора. Охолството ме е разглезило.
Невежеството ме ужасява.

Важното е ти да си вярваш!   Laughing   другите нямат значение...
Предполагам ,знаеш вица за лудия,дето скача в празен басейн...   
Честно казано, не видях злоба в изказванията на Kirk Hammett .
Дори и най-гениалният да е, ако ми разваля работата на колектива, ще го натиря.

Значи не си го чела достатъчно...

Авторката никъде не споменава,че мъжът й разстройва работата на колектива!   Peace


# 29
  • Мнения: 12 667
Много бих се учудила на обратното.

Общи условия

Активация на акаунт