Пазаруваме за ОКТОМВРИЙЧЕ всички - дрешки, мебели, колички!

  • 23 034
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 102
...В хотела ни има дух,,.

 smile3532 smile3532 smile3532

Извинявай,но като го прочетох и се счупих от смях.
Не казвам,че не е възможно - напротив, даже аз категорично подкрепям хората,които са виждали духове( не само в твоя случай, а принципно) , но някак си не очаквах точно това да напишеш .  Joy

# 61
  • Sofia
  • Мнения: 366
Здравейте мамчета,

хубава темичка си имаме пак  Simple Smile

Arim не мисля, че меда е опасен или вреден. С предишната си бременност ме караха да пия вечер преди лягане топло мляко с лъжица мед за да мога да спя, че се бях превърнала в сомнамбул. Та няколко месеца си ги пих и спах и бебето си беше добре и само 1 път ми направи алергия и то свекъра го беше нахранил с нещо тайно от мен /до ден днешен не ми е казал какво и даде тогава/. Та хапвай си медец щом ти е сладко...

# 62
  • Мнения: 1 298
Бобче, кажи името на хотела, да не се объркаме да отседнем в него.  Wink
Пожелавам ти успех с психолога, дано помогне.

И аз си хапвам медец, много обичам филиики с мед и масло и кисело млекце с мед.
Аз на Мила не давах мед, поне до година, че и повече май.

Ние преди малко се върнахме от Икеа, успях да си купя много неща,
та от утре и аз започвам стаите вече.

# 63
  • Мнения: 686
Арим не се притеснявай толкова, то много неща се забранени. То и луканка е забранено, а аз първите четри месеца само това ядях. Просто исках да споделя да не се прекалява много. За бебета също знам, че е забранено. Съжелявам, че те стреснах, не съм искала  Blush , всичко е наред  Hug Ще те компенсирам с един буркан качествен мед като се прибера, дядо ми и тате са пчелари и имаме тонове мед, а аз го мразя  Laughing

bob4enka и аз се позасмях с този дух, но ти вярвам де. Тук в Англия се приема, че собствениците на къщите, като умрат си остават като духове. Е, не че всички го вярват де  Laughing А в наща къща е умряла една баба преди нас и ние много си и говорим, добре, че е е англичанка и не ни разбира, та да ни отговори, че ще видим чудо тогава  Joy Иначе съжелявам и аз за психолога, но дано успее да помогне, а най-добре скоро мъжът ти и малката да са при теб и всичко да е наред  Hug

Отивам на моминското парти, тук се обличат тематично и има разни простотиики, та съм пират, на корема съм си вързала един череп колан  Laughing Да не ви разправям за изненадите хуйчета, че мъжо ме гледа вече като луда  Joy

# 64
# 65
  • София
  • Мнения: 483
За бебенца до годинка медът е категорично забранен, защото е алерген. За кърмещи мами - също. Затова сега си хапвам всичко, забранено за бебчовци, защото после няма - живот и здраве ако се кърмим дълго  Simple Smile Сега и прасковки с мъх си хапвам, ягоди, мед по много, абе всичко, което не е вредно. Но с мед май наистина прекалявам - хапвам го с кисело мляко, с прясно, на филийка с масло и най-много - в моята домашна лимонада (каквато пия и в момента).

Бобче, ти имала ли си преживелици с този дух? Успех с новата кола, по-добре да не се налага да спиш там  Shocked
tsvelichkova, ти не обичаш мед, защото у вас има в изобилие  Mr. Green
Покажи ни снимки от моминското парти, особено на хуйчетата, естествено  Joy и на пиратския костюм  Simple Smile
Тини, защо се ядосваш така, душко???

# 66
  • Мнения: 1 298
Ахаха, Цвети, и аз искам снимки!

Тини Пини, какво става?

# 67
  • Мнения: 42
Привет
Цветичкова, искам и аз на моминско парти ))) приятно изкарване!
Оле, аз искам без да си сменям личната карта - временно местожителтво да си направя тук в Сф., ама ще разпитам чак когато вече не съм на работа.
Моята лекарка всеки месец си ме гледа на ехограф, въпреки че се полагат само 2, дори си бях приготвила пари и щях да я карам да ме гледа, но не се стигна до там. Днес бях на преглед, моят юнак е 1600 гр. ))) пухчо малък ))) добре го огледахме, той естетвено си показа всичко, без да се срамува )))
Имам бактерия и другата седмица ще пусна стерилна урина да видим точно какво е, доста съм притесняна, знаех си аз, че това течение не е нормално, дори глобулките не помогнаха.
А заглавието на темичката е супер )))

# 68
  • София
  • Мнения: 141
Моми4ета някои има ли идея към кого да се насо4а в нои или нап защото съм самоосигуряваща се със фирма,но не съм вкарвала редовно осигуровките и не съм подала декларация в на4алото на годината за промяна на високия процент,а аз  сега  ги вкарам на куп на високия процент,дали изобщо ще ги от4етат от нап и нои без тази декларация,а бе общо взето съм се оплескала яко с осигуровките,с4етоводителката ми ме отряза 4е трябва да се обърна към някои в нои или нап за да не стане накрая так4е да не полу4авам нито маи4инство нито обезщетение на това на което съм се осигурявала,а съм вкарала близо 2000лв сега ,направо ще се побъркам ве4е никои нищо не ти обяснява и никои с нищо не ти помага ,то е ясно 4е ще трябва да по4ерпя нещо,но поне да взема нещо и аз от тази държава

# 69
  • Мнения: 440
Ето ме отново  Embarassed преди няколко часа писах от един комп, който се оказа, че няма кирилица, а кредора беше избягал някъде  Laughing
Дано не съм ви уплашила с моите патила с циците, както ги нарича мъжът ми  Joy сега ми е смешно, но като си погледна белега и брррр... се сещам за всичко. Между другото, продължавам да кърмя, е, ако изсмукването на няколко капки кърма се нарича кърмене. Момчил си търси гърдата само за заспиване и рано-рано сутрин  Embarassed  
Така, да казвам, докато не съм забравила:
-  много ми се иска да дойда утре на прожекцията от 17ч, дано да имам гледачи за звяра, иначе отпада
- за книгите - четете д-р Спок, ама с едно наум, все пак човекът не е имал свои деца, а и някои от съветите му са малко странни
- "Близо до бебето" и на мен ми е фаворит!!! но за съжаление не съм в състояние да не ползвам препарати без химикали, да чистя само със сода за хляб...
 - и аз си хапвам от всичко, по малко биричка и винце, но все пак ми е втора бременност и съм малко по-щура от предния път  Wink медец хапвам и до сега, но не в големи количества.
- а, да, кой питаше за издаване на болничен 45 дни преди раждане - дава се от гинеколога, трябва да си носите ЛАК (лична амбулаторна карта, демек картон), който трябва да е предварително заверен от личния лекар - подпис и печат. Вътре си нанасяте къде работите, другото е работа на лекаря.  
- Бобче, мен много ме е страх от духове и привидения, аз бях на твое място, сигурно щях да се надрискам от страх   Shocked Успех на прегледа и дано няма за какво да се притесняваш  Praynig
- благодаря за имената на кравешките мазила, дано не стигаме до тях Simple Smile
- албумин- ако е занижен, обикновено води до подуване на крайниците и задържане на вода: http://arsmedica.bg/bg/lab/c_id/2429/subprm/serum-proteins/alpha/0.html

Последна редакция: пт, 06 авг 2010, 21:51 от didanka

# 70
  • Мнения: 790
m9m9 аз доколкото знам е забранено мед по време на бременност, то една лъжичка не че е много, но все пак не прекалявай с него. А какво е албумин  newsm78

Не съм чувала, че е забранен меда по време на бременност. Можеш ли да уточниш защо е забранен?

По време на кърмене и докато детето не навърши една година, знам че не е препоръчителен, тъй като е силен алерген, който минава и през кърмене. Симона е на 2 и досега и давам по много малко и много на рядко.

# 71
  • Мнения: 298
Едно време са мазали бибероните с мед, а сега категорично го отричат. Истината е някъде по средата. Аз съм давала по малко, когато започнах с попарите на малкия - нищо му нямаше, а що се отнася до мен - понякога пия топла вода с мед сутрин, слагам го и в чай и въобще не се притеснявам.

Днес бях на ЖК и докторката определи пола като на момиче, а на мен в 17 седмица на 4 D ми казаха момче. Много се зарадвах. В края на месеца пак съм на 4 D и до тогава ще съм в приятна тръпка.  Дано да е момиче, много ми  се иска, въпреки че тъкмо свикнах, че ще е момче. Praynig

# 72
  • София
  • Мнения: 25
Леле, колко много сте изписали днес ... едвам ви настигнах!!! smile3517
При мен ЖК си е по ЗК, където има само 2 безплатни ултразвука, иначе всеки път (един път в месеца) ме гледат и си плащам по 20 пари... За тоновете ми казаха, че ще ме слушат чак като изляза болнични 45 дни преди термина, т.е. след 15-ти септември.
Като на дневен ред са книгите - да ви се похваля какъв страхотен подарък получих от моя колежка - също бременна - ето тази http://www.books.bg/books/263/147696.html  - голям смях падна вкъщи!!!  Joy hahaha
За медеца се сетих как с баткото лапах филийки като за последно, а по принцип не понасям мед - като го помириша и ми става лошо, но тогава през цялата бременност ми се ядеше... родих и още на следващия ден - пак не можех да го понасям. Thinking странно, но факт!
По темата да споделя, че съм от мамите, дето "спазват" "бабини деветини"... не до фанатизъм, но като имам възможност ... та не мисля да купувам нищо за бебето преди раждането, но пък мога да разчитам на мъжа и на моите родители - все пак веднъж вече сме го играли това преди 9 години и всичко си беше наред! Единствено може би ще поръчаме един скрин за детската, че така или иначе на баткото дрехите стават по-големи и изискват повечко място за прибиране.
Приятна почивка от мен  Hug Отиваме и ние извън Сф за почивните дни и мисля поне два дни да не пускам компа, че по цял ден съм   comp03
Ох, пак доста изписах - извинете  Embarassed   bouquet

# 73
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Мила, какво си купихте от ИКЕА. Имам и аз от там да купувам неща, и мислех да ходя натам този месец, но след като си намеря кола, че ми е далечко с автобуса, а и трябва да се носи. Има ли нови, интересно неща за бебоци ?

Иначе случки с духа нямам. Ама като съм оставала сама вечер на смяна в хотела, и снощи като нощувах там, очаквах все да ми изскочи от някъде или като си отворя очите да го видя как стои и ме гледа.
Досега, обаче от гости не сме имали оплаквания  Thinking

# 74

Общи условия

Активация на акаунт