Конкурс по декупаж за месец АВГУСТ - ДЕКУПИРАНЕ НА ЧИНИЯ

  • 7 831
  • 118
  •   1
Отговори
  • Мнения: 139
ПРЕДМЕТ - ЧИНИЯ
ТЕАМА - ПО ИЗБОР




Тази чиния е на Раковинка.

Снимките на готовите работи трябва да се изпратят до 28.08.2010 (включително) тук:

                miki_mk@abv.bg


Конкурсните работи трябва да са представени само тук и до окончателното гласуване не трябва да бъдат публикувани в личните ви блогове , галерии , сайтове........и т.н.

Всеки участник има право да участва само с 1 творба, като може да публикува до 3 нейни снимки.  Като описание се посочват използваните материали и техники. Съответно, всеки участник посочва ник нейма си, с който е извстен във форума.
На 28.08.2010 в темата ще бъдат публикувани всички снимки на участниците.

Гласуването ще се проведе от 29.08.2010 до 31.08.2010 (включително).

Гласуването се извършва в тази тема.
Администратора на темата има право да участва в конкурса.
Администратора на темата няма право да гласува.

Всеки гласуващ  може да класира по една творба съответно за първо, второ и трето място. За първо място се присъждат 3 точки, за второ място – 2 точки и за трето място – 1 точка. Победители са първите трима събрали най-много гласове!

На 01.09.2010 в тази тема , ще бъдат обявени победителите.

НАГРАДИ
Първо място
Изненада от Didia
чантичка за щипки изработена от виванова - подходяща за декупаж
Брокат от Здравкова
15 салфетки от Крис

Второ място
Изненада от Didia
чантичка за щипки изработена от виванова - подходяща за декупаж
Брокат от Здравкова
10 салфетки от Крис

Трето място
Изненада от Didia
чантичка за щипки изработена от виванова - подходяща за декупаж
Брокат от Здравкова
5 салфетки от Крис

МИНАЛИ КОНКУРСИ

март 2010 ВЕЛИКДЕН- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=483339.0
http://www.album.bg/dekupazh/albums/129189/

април 2010 ПРОЛЕТ - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=487974.0
http://www.album.bg/dekupazh/albums/130696/

май 2010 АФРИКАНСКИ ФАНТАЗИИ - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=495510.0
http://www.album.bg/dekupazh/albums/134746/

юни 2010 БЪЛГАРИЯ В СЪРЦЕТО МИ - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=502195.0
http://www.album.bg/dekupazh/albums/137219/

юли 2010 МОЯ СТРАНА, МОЯ БЪЛГАРИЯ - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=509148.0
http://www.album.bg/dekupazh/albums/139865/

МЕДАЛИ
http://www.album.bg/dekupazh/albums/130148/

Последна редакция: сб, 07 авг 2010, 19:55 от kris70

# 1
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Благодаря за новата конкурсна тема Крис   bouquet
откраднах си време да се добавя, че вчера бях набързо  Joy

Крис от мен за 1,2,3 място бутилка и традиционните салфетки  Mr. Green
 

Последна редакция: сб, 07 авг 2010, 19:03 от antom

# 2
  • Плевен
  • Мнения: 97
И аз благодаря за темата

# 3
  • Мнения: 1
Благодаря за чудесната тема, и на теб Крис, за свършената работа. Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 777
Благодаря Крисче, за труда и желанието   bouquet

# 5
  • Мнения: 49


Да гласуват нямат право потребители, регистрирани във форума след 1май 2010 г.




Аз искам да попитам: тази дата защо си остана закована? В началото не беше ли решено да имат регистрация от 1 месец, за да имат право да гласуват?

# 6
  • Мнения: 7 391
                    Крисче  Hug Hug Hug
                    Да ни е на късмет новия конкурс и да видим още мноооого прекрасни творби и мноооооооого участници!
                    Датата вероятно е копирана и да гласува , който иска.Вече видяхме,че никой не си служи с измислени регистрации и да запазим доверието и добрите си отношения! Peace

# 7
  • Мнения: 139
И аз ви благодаря момичета  Hug
Дремеща, копнала съм я и даже не съм я видяла от тогава...Аз също, както и Дидия е казала, мисля че няма нужда от това ограничение. Наистина всички сме коректни и няма такива дето да карат родата си да гласува  Laughing Та за това го махнах.

# 8
  • Мнения: 376
Крисче ,благодаря за новата тема  Hug
аз предоставям награди,за първо,второ и трето място-БРОКАТИ
хайде всички да творим  Heart Eyes

# 9
  • Добрич
  • Мнения: 958
  bouquet Поздравления за новата тема!
Много успех, желание и настроение на всички творящи!  Peace

# 10
  • Мнения: 0
Крис, благодаря за новата тема..
Искам да попитам, защото аз не разбрах, трябва да бъде чиния с обратен декупах или просто чиния?? Blush

# 11
  • Мнения: 7 391
                    Просто чиния!Както ти хрумне и както си решиш без значение техниките,темата и т.н. Просто чиния и то красива! Wink

# 12
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
....
Крис от мен за 1,2,3 място бутилка и традиционните салфетки  Mr. Green
 
Явно не си ми прочела допълнението, защото не си виждам наградката в първия пост,
я ме впиши в таблото на радостта, моля  Wink

Успешно творене  newsm10

# 13
  • Мнения: 1
Ехеее, Крис, защо ме забрави?  Embarassed Нали в миналата конкурсна тема заявих награди за І, ІІ и ІІІ място - по една кратунка newsm78 Искам и мен да впишеш в списъка с наградките Mr. Green И благодаря за новата тема Hug

# 14
  • Мнения: 139
Антомче, Елинка  Embarassed много се извинявам...някак ми е убягнало, пък за това уж специално пегледах всеки пост Embarassed
Сигурно сте го написали с дребен шрифт  Joy Щегувам се разбира се  Wink
Ами ето какво - предлагам, като пусна анкетата за следващия месец, всеки който иска да даде награда, да си я написва в пост. Така ще я виждам своевременно. Освен ако не е с дребен шрифт  Wink
Когато дойде времне за нова тема, ще имам всичката информация. А бе нещо не ми спори...все гафове правя  Embarassed

# 15
  • Мнения: 1
Антомче, Елинка  Embarassed много се извинявам...някак ми е убягнало, пък за това уж специално пегледах всеки пост Embarassed
Сигурно сте го написали с дребен шрифт  Joy Щегувам се разбира се  Wink
Ами ето какво - предлагам, като пусна анкетата за следващия месец, всеки който иска да даде награда, да си я написва в пост. Така ще я виждам своевременно. Освен ако не е с дребен шрифт  Wink
Когато дойде времне за нова тема, ще имам всичката информация. А бе нещо не ми спори...все гафове правя  Embarassed
Крисче, напротив, много добре се справяш!  Hug Всеки може да  пропусне по нещо, но не мисля, че това е проблем. Нали е поправимо Laughing

# 16
  • Мнения: 7 391
                Крис,я не се впрягай за глупости.Нали все пак момичетата са се обадили и дали го пише в началото няма значение.От опита до сега виждам,че по пет пъти искат адресите на победителите за да им изпратят наградите  Peace Вероятно е приятно да получиш повече награди от обявените  Wink
                Лек и ползотворен ден на всички вълшебници,творящи красота!  bouquet

# 17
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
kris70  lovekiss
Здравкова, Дуфи, Цанка, изпратих ви наградките, имам молба като ги получите да ми драснете едно ЛС, че въпреки обещанието ми за пощите  smile3505 напоследък пак имам голямо желание да разпоря ципа  newsm66
Е, да захващаме чиниите  Wink счупени може ли, че тези дни съм особенно "ловка"  Joy

# 18
  • Мнения: 139
Момичета  Hug
Елинка, аз сега не разбрах, кратунките за миналата тема ли са били или и сега ще раздаваш кратунки  newsm78

# 19
  • Мнения: 1
Момичета  Hug
Елинка, аз сега не разбрах, кратунките за миналата тема ли са били или и сега ще раздаваш кратунки  newsm78
За този са - августовския! Grinning

# 20
  • Мнения: 139
Антомче, Елинка, записала съм си вашите награди във файл, в папката с получените творби(само да не го преброя пак за участник  Mr. Green) Като обявим победителите, ще ви добавя, тъй като вече не мога да се редактирам.
Пуснах едноседмична анкета за следващия месец за да решим какво ще правим и след седмица ще пусна нова за да се уточнаят и съответните подробности.
Да се похваля, вече получих една творба  newsm44

# 21
  • Мнения: 7 391
                        Изгласувах  Laughing
                        Крисче,ще получиш още!Има време.Аз още търся чиния каквато съм си наумила,ама ако не намеря ще пускам една резерва.Нищо,че не е за конкурс. Wink Важно е участитето. Peace

# 22
  • Мнения: 376
И аз се изгласувах  Laughing
Браво и на първата златна ръчичка-смелчичка!   bouquet

# 23
  • Мнения: 0
Искам да питам къде може да видя чиниите от конкурса или това ще стане в деня в който се гласува?Малко тъп въпрос сигурно ,но човек като не знае и докато се ориентирам.  baduu

# 24
  • Мнения: 7 391
                    Чинийте от конкурса ще видиш на 28 /дано не се лъжа/ За по-сигурно погледни на първа страница на темата ,в условията за конкурса има датата.След това се гласува 2-3 дни и накрая Крисчето публикува резултатите.
                     Така,че сега не можеш да видиш нищо. Laughing

# 25
  • Мнения: 139
Момичета, анкетата приключи и ТЕМА има мнозинство. Сега е хубаво, да се дадат няколко предложения и да ги пусна в нова анкета.

# 26
  • Мнения: 7 391
                Олееее,Крисче стресна ме! Embarassed Аз чела недочела подскочих,че си помислих за конкурса. Laughing
                Ами  newsm78 предложение за теми: Екзотична страна - Индия,Китай или някоя друга .Момичетата да правят предложения.
                                                                              Жарко лятооооо!
                                                                              Морски спомени или морееееето !
                                                                              Рапсодия,ноооо не в синьо!
                                                                              Есен в златно!
                За друго не се сещам в тази жега освен за нещо топло,ярко и оранжево-червено и жълто. Laughing
                                                              

# 27
  • Мнения: 376
Харесва ми предложението на Дидия,за Екзотична страна  Peace

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 97
Китай или морето ,така ми харесва Simple Smile хах...някакси между другото съм пропуснала да гласувам Sad макар че и аз искам Тема хехе.

# 29
  • Мнения: 1
На мен също ми допада екзотиката на Индия Китай + Япония.И няколко  предложения за тема.
Чарът на късното лято
Кафе на открито/може да е изображение на кафене на улицата, пикник сред природата, пиене на кафе  на морския бряг , в градината на вилата и пр[ /left]И една закачлива тема: Къде исках да  почивам през лятото./тук може да има изображения на море, планина, град,вили ,рекички ,чужбина ,закачливи изображения и пр/
newsm78 Hug

Последна редакция: пт, 20 авг 2010, 16:27 от виванова

# 30
  • Мнения: 7
И на мен ми харесва темата за Отиващото си лято ,или Мечтаната лятна ваканция,или например като закачка - Как българката приготвя зимнина

# 31
  • Мнения: 7
и още една тема ми хрумна - Жената -тайнствена и загадъчна , или Приказният свят на нашите деца

# 32
  • Плевен
  • Мнения: 97
Genoveva второто предложение най ми хареса Simple Smile за децата и за жената, но за зимнината ау не Simple Smile хехе...айде мацки аз отивам на море.

# 33
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
kris70 имам молба, ако не те затруднява разбира се  Embarassed
Днес сме 22, до 28 остават 6 дни. Знам, че обикновенно в последните дни всеки качва снимките, но ми се ще примерно последните 4 дни да започне да се обявява - "До днес имаше представени.... бр предмети"
 Обичам конкурсите и макар, че вече събрах комплекче медали повярвайте в тях повече ми харесва самото предизвикателство. Не знам как е при вас, но когато реша да направя нещо, обикновенно първо си харесвам мотивче. Оставам си го на видно място и при всяко минаване покрай него фантазията ми заиграва къде и как да го лепна  Mr. Green При конкурсите е различно, вече някой е избрал или темата или предмета и предизвикателството вече е в това да изненадаш. Не е като да се оградиш с неща които са ти налични, налага се търсене, мислене и пак търсене... Прекрасната ни темичка - Декухаж е мястото, на което питаме, отговаряме, помагаме и най хубавата част - показваме красотата, който сме сътворили когато сме имали време, хрумване и желание Конкурса обаче според мен не е на същия принцип. Това е съзнателно поета отговорност. Искаш конкурс - участваш  Naughty
"Насила хубост не става", вярно е но и на сила конкурси не е редно да се организират нали  Wink
Моята чиния е готова, но ще я кача чак когато бройката надскочи 7-8  Crossing Arms

Ето и моите предложения за следващия конкурс
- С дъх на море и шум от прибой в душата си
"Обичам нашето море, когато то бучи, реве
и с ярост бие бреговете, през бурите и ветровете,
но аз го любя и тогаз, когато то блести като елмаз"
/дано съм го цитирала правилно, защото спомена ми датира от учебника ми по география за 5 клас  Mr. Green/
- Добро утро с кафе
"С димяща чаша във ръка,
посрещам аз деня,
наоколо ухае на кафе,
намигам дяволито кат дете..."
/мой цитат  Joy/
- Кухненска романтика / hahaha/
" Плодове и зеленчуци извади
със винце ти се подкрепи
ръкавки запретни
и вкуснотийки приготви.."
/пак мой цитат  Mr. Green днес шЪ вЪ мъча с творчество/
- Жаркото лято стопли мечтите ни
"Жарко слънчице изгря,
бягам аз на планина,
ти отиваш на море...
важно е купона да тече..."
/да ви казвам ли чий е цитата , ха да видим кой ще се сети  rotfImao

# 34
  • Мнения: 7 391
                Чудя се какво ще стане с конкурса  newsm78 защото и аз съм решила да пусна резервната чиния последния ден! Laughing И то само за да има масовост,защото в себе си съм убедена,че няма шанс на конкурса,но обещах да участвам. Wink Така и не можах да си намеря чиния каквато търсех,а вече време няма.Чисто стъкло в Сф не успях да намеря. Sad
               Лек и приятен ден на всички! Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 139
Антомче, аз даже всеки ден мога да ви казвам бройката...не се бях сетила до сега...
За момента имаме 5 участника...броих няколко пъти  Mr. Green
Утре е понеделник. Ще пусна анкета за тема, но мисля че опциите са само 5. То да ви кажа повече - ще се разводни гласуването. Ако ми позволите, ще избера 5 теми и ще ги пусна в анкетата.
Другия въпрос за съществуването на конкурси - ами ако искате - прекратяваме...наистина насила хубост не става  Naughty

# 36
  • Мнения: 7 391
Другия въпрос за съществуването на конкурси - ами ако искате - прекратяваме...наистина насила хубост не става  Naughty
                 Крисче,ами пускай анкета и за конкурса,ако трябва!  Peace На мен ,лично,ми харесва въпреки,че не съм била от победителите. Laughing И съм "ЗА"!!!
                 За темата - ами те се припокриват - за лято и т.н. Избери най-сполучливото заглавие и ...готово! Надявам се никой да не се сърди ,ако не си види точното предложение! Wink

# 37
  • Мнения: 139
Ами точно така ще направя...преди да избираме тема, ето анкета изобщо за или против конкурсите  Wink

# 38
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Гласувах с Да , както се и очакваше, защото наистина ми са интересни предизвикателствата, но пак да кажа  Mr. Green ей днес съм направо нетърпима  #2gunfire според мен конкурси трябва да има, но може би по разредено. Първо да се пуска анкетка, примерно през август да има ли... и ако се съберат над... гласа тогава. / Но да е явен, че когато участниците са малко да мога после да размахам пръсче - ти нали искаше конкурс, що не участва , а   nono /

                Чудя се какво ще стане с конкурса  newsm78 защото и аз съм решила да пусна резервната чиния последния ден! Laughing И то само за да има масовост,защото в себе си съм убедена,че няма шанс на конкурса,но обещах да участвам. Wink Така и не можах да си намеря чиния каквато търсех,а вече време няма.Чисто стъкло в Сф не успях да намеря. Sad
               Лек и приятен ден на всички! Hug Hug Hug

Didia че аз всички пъти в които участвах, все за масовост беше  Joy а какво стана  Wink
много бързаш с убежденията, август мина средата, а нали знаеш пилците кога ги броим.... наближава .... Peace

# 39
  • Мнения: 7 391
                    Антомче  Hug Hug Hug мен ограниченията /без значения какви/ ме тормозят  Mr. Green Като трябва нещо да направя в определен срок и олееее  ooooh! точно за това искам конкурсите - дано пък да вляза в час. Wink То никога не е късно човек да се понаучи на ред! Laughing

# 40
  • Мнения: 1
Моето предложение за предстоящата тема е просто "ЛЯТО" Grinning

Антомче, ама ти си и поетеса, освен всичко останало! Браво на теб!

Последна редакция: пн, 23 авг 2010, 09:28 от ellinna

# 41
  • Мнения: 139
Добро утро  Hug Hug Hug
Сутрешен отчет - участниците са вече newsm68
Като гледам всички искат конкурс....пък се ръчкаме да участваме...а ма ха  Crossing Arms
Хайде милички, давайте творбите си  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 7
Криспе споко,ще видиш че до края на седмицата ще се включат още много,аз също съм готова остава ми фотото което ми е най трудната част защото все не улучвам правилният начин на снимане

# 43
  • Мнения: 7 391
                 Крисче,до тук работите ще са най-малко 8  Laughing Геновева е готова и аз ще ти изпратя резервата  Wink има още 6.Не съм я пуснала защото все се надявам,че ще измъдря нещо по-достойно за конкурс  Laughing но ако не стане до 3-4 дни пращам ти резервата. Laughing
                 Антомче,давай и твоята чинийка,че минахме границата,която въведе. Hug

# 44
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
             
                 Антомче,давай и твоята чинийка,че минахме границата,която въведе. Hug



Тъй вярно, слушам и изпълнявам  Joy
Пуснах си я  Wink

# 45
  • Мнения: 7 391
           Ейййй,какво слънчице си ми ти,Антомче!  Hug Hug Hug Пожелавам ти отново успех! Peace

# 46
  • Мнения: 7
Крисчеее,изпратих снимката

# 47
  • Мнения: 210
Привет!
Много харесвам това което правите и нахълтвам в темата ,за да се извиня,че незнайно как успях да гласувам против  Shocked конкурсите...
Извинете ме, много ми е зле нета Sad

# 48
  • Мнения: 139
 Laughing Любезна, не се притеснявай, няма да го преброим гласа, т.е. ще го сметнем за положителен  Wink Благодаря ти  Hug

За днес отчета - много се кефя - имаме 9 участника   newsm68 Браво на вас  Hug Hug Hug

# 49
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
999999999999999
ОООООО  kris70 и аз започвам да се кефяяяяяяя
Като знам, че някой момичета качват снимки последния ден, може пък да минем десятката  Shocked
Веднага обявявам допълнителни награди  Mr. Green
Над 10 участника и освен изброените ми награди за 1,2,3 място , пращам по 5 бр. салфетки на всички останали смели участнички  Peace
/и да знаете имам хубави салфетки  newsm53 /

# 50
  • Мнения: 139
Язък за радостта ми...помислих, че се засили работата, ама още няма промяна след последното ми постче  Sad
Хайде момичета, давайте да си спретнем един много хубав конкурс  Praynig

# 51
  • Мнения: 7 391
                  Крис,аз ти изпратих "резервата"  Laughing но не знам защо не си я получила  newsm78 Изпратих я на адрес : miki_mk@abv.bg.Като прочетох зова ти за активност проверих адреса ,на който пуснах африканската чиния и ти пуснах резервата втори път! Peace

Последна редакция: пт, 27 авг 2010, 19:39 от Didia

# 52
  • Мнения: 139
Дидиа, не се ревожи, всичко вече е наред  Hug

Станаха 10 участника  newsm68...Антомчеей, стягай пакетите  Joy

# 53
  • Мнения: 7 391
              Ееееееее,справила съм се значи  Laughing и удържах на обещанието да се появя в конкурса след провала ми с темите за Бг. Wink

# 54
  • Мнения: 376
Крис ,предлагам да направиш анкетата за ТЕМА.За да може от утре,като гласуваме в конкурса,да даваме и глас за темата!

# 55
  • Мнения: 0
ANTOM-аз не се надявам да спечеля на конкурса защото конкуренцията е голяма (те са професионалистки спрямо мен),но много ще се радвам ако наистина ми пратиш 5 салфетки,ще съм на 7-то небе       
 newsm44
Благодаря предварително!!!      love001

# 56
  • Мнения: 7
МимАр и аз с удоволствие ще ти изпратя салфетки ,изпрати ми на лични адреса си и тъй като виждам че си от Пловдив ще се радвам да се запознаем на следващата среща

# 57
  • Мнения: 139
ANTOM-аз не се надявам да спечеля на конкурса защото конкуренцията е голяма
[size=14pt]Мим Ар, оставам с впечатление, че ще участваш, но не съм получавала от теб снимки...получих веднъж, но нали не отговаряше на условията на конкурса и ти написах да ми пратиш нови...да не е станало объркване[/size]   newsm78

Момичета, за да няма недуразумения, аз винаги пращам мейл че съм получила снимките ви...имайте го в предвид и ако не получите отговор от мен да кажем до 24 часа, пускайте алармите  Grinning Пишете ми наново.

Геновевче,бях ти писала мейл, още преди, но нямам отговор...сега пакти писах и на лични , дано ги видиш навреме

Така,Здравкова, тъкмо това се канех да направя  Hug сега ще избера няколко теми и ще пусна анкета за ТЕМА...Така докато си гласувате за конкурса, ще се изгласувате и за тема. Срока ще е предостатъчен - 3 дена да направим избор. Тъкмо на 1 ви септември да осъмнем с новия конкурс  Wink Малееее, лятото май си отидееее   Cry


Бързо се редактирам...получих от МИМ АР снимките, така че и тук всичко е наред.
Вече бройката е 12  newsm44

Последна редакция: сб, 28 авг 2010, 16:49 от kris70

# 58
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
MIM AR никаква поща от Пловдив за Пловдив  Mr. Green на местните наградите ще раздавам лично на кафе  Wink  Joy
иначе и десетте купчинки са готови , храня надежда и че бройката може и да нарасне  и тогава започвам раздаването  Peace

# 59
  • Мнения: 654
Нека участниците стават повече  bouquet
Като се прибера на есен и аз ще се включа в наградите.

# 60
  • Мнения: 139
Заповядайте да гласувате  Grinning Избрах няколко теми...летните повечето се покриваха, за това едната е само ЛЯТО  за да има пълна свобода, другите са си снякакви рамки...Останалите теми не са летни, но пък са предложени, за това неки всеки избере какво му се иска да направи.
Зимнината съзнателно я прескочих, понеже можем да правим зимнина и в следващите месеци  Mr. Green Но ако все пак някой държи да я има като опция, казвайте, ще се редактирам.

Между другото, очаквам довечера още една творба, така че ще се заформи Тайната вечеря  Party

# 61
  • Мнения: 7 391
                 Тайна или не - вечеря ще има! Laughing Аз се изгласувах вече и установих,че съм първа този път! Peace
                  На първа страница е написано кой може да гласува. Peace

Последна редакция: сб, 28 авг 2010, 19:04 от Didia

# 62
  • Мнения: 654
Само участниците ли могат да гласуват?

# 63
  • Мнения: 7 391
                  Можеш и ти!Нали регистрацията ти е повече от месец  Laughing

# 64
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Брей как са ни разместили, едва намерих  Хоби  Embarassed но след като си минах през последните публикации на профила си видах къде са ни сложили  Laughing и цоп и моя глас  Peace

# 65
  • Мнения: 0
крис имам чиния ,но не мога да я дигна

# 66
  • Мнения: 139
Хайде да гласуваме  Grinning Имаме си цели 16 участника  newsm44

Пускам линк към Мултито. Мисля, че много от вас го познават добре. За който не го познава:
Расглеждате една по една снимките, като цъкате NEXT. Ако искате да ги видите по-големи, в дясно на екранчето има Slideshow Като цъкнете там се показват снимките на черен екран и се виждат по-големи.
Исках да ги пусна както съм правила до сега, но се оказа, че се качват много големи. Трябва да има опция да се смаляват, но не я намерих  EmbarassedПък уж мислех, че го познавам, но до сега не ми се е налагало това. Утре ще видя пак дали мога да направя нещо по въпроса. Обаче така или иначе, албума е доста добре подреден, не губим качеството на снимките (не много де  Mr. Green) и има опции да се разглеждат големи. После всеки албум си стои отделно. Това го казвам, за да обясня защо смених предишния сайт.
Хайде сега да си гласуваме и нека спечелят най-добрите! Казвам ви - няма да ви е лесно  Mr. Green

http://dekupazh.multiply.com/photos/album/1#photo=3

1.1  2.1  3.1  
4.1  5.1  6.1  
7.1  8.1  9.1
10.1  11.1  12.1
13.1  14.1  15.1  
16.1

Didia   Hug златна си, благодаря ти за помощта  Hug

Последна редакция: нд, 29 авг 2010, 12:04 от kris70

# 67
  • Мнения: 777
Първаааааааа  Mr. Green
Поздравления момичета за невероятните красоти, които видях  Crazy Доста труден избор.. трудна задача е да се отличат само 3 измежду всички, защото всяка е красива и има свой чар... Гласувам за тези три творби, защото това са най-близките до това, което бих искала да направя и постигна Simple Smile

1. номер 11
2. номер 9
3. номер 10

Успех на всички и поздравления за положения труд и невероятните резултати!   bouquet

# 68
  • Мнения: 1
Направо ми спря дъха от толкова много красота.Жалко че трябва да избера само три творби.
1 място-№7
2 място-№12
3 място-№9
Пожелавам успех на всички участници .  bouquet

# 69
  • Мнения: 654
 Shockedкак се избира между всичката тази красота.
Направих си томбола и изтеглих
1 място-№ 14
2 място-№ 7
3 място-№ 1

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 126
E това вече си е цяло постижение, 16 участника. Поздравления момичета!  bouquet
Всички са се справили прекрасно! Изобщо не мога да реша как ще гласувам. От както съм станала си ги разглеждам и им се любувам и така и не мога да се реша.
В крайна сметка:

1 място-№11
2 място-№13
3 място-№12

# 71
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Хайде и аз да се отчета:

1 място - №1
2 място - №11
3 място - №12

# 72
  • Мнения: 0
Здравейте, мислих че е по-труден избора с малко участници, но сега наистина ме затруднихте. Поздравления за всички участнички. Ето и моя избор:
1 място - N9
2 място - N11
3 място - N12

# 73
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Оооо, ДА! Това е! Това еееееее! 16 участника, много красота, много оригинални хрумвания, страхотно изпълнение ! Това е конкурса за който говорих!   newsm20

Класирането е изключително трудно,  то и купоните не са лесна работа, /особено с усещането на сутринта  Mr. Green/ но какво удоволствие доставят, а  Peace
И така, след задълбочен оглед  search  дълго аналитично мислене  smile3530 /функция изключително трудна за мен, защото не ми е присъща  Joy/ моето класиране е  smile3523

1 място - №  9
2 място - №  7
3 място - № 11
Успех!

С нетърпение очаквам финала и започвам изпращането на 16 награди - голям кеф   Hands Thumbsup

# 74
  • Мнения: 2 024
1 място № 7
2 място № 6
3 място № 12
  #Crazy  newsm78  ooooh!   bouquet

# 75
  • Мнения: 0
Невероятни чинии  smile3501 незнам ,колко пъти се връщах да ги преглеждам......... и реших това:

1 място- № 9
2 място- №11
3 място- №1  

# 76
  • Мнения: 7 391
                  Невероятно труден избор  newsm78 И все пак :
1 място - № 6
2 място - № 13
3 място - № 10

# 77
  • Мнения: 21
1 място - №14
2 място - №12
3 място - №  9
Този път поне гласуването не изтървах!

# 78
  • Мнения: 7
1място-12
2място-13
3място-11

# 79
  • Мнения: 0
1-7
2-16
3-9

И аз се обърках, нещо ми е малко три места  newsm78, 12 приз зрителки симпатии....много е стилна...
Знам че не е място, но искам да благодаря на Антомче  и Здравкова за прекрасни  награди и щедрост. Heart Eyes

# 80
  • Плевен
  • Мнения: 97
1-7
2-11
3-1
Много хубави чинии.Браво на всички.

# 81
  • Мнения: 376
Браво,момичета  smile3501 Прекрасни чинии!А и бройката е достойна!
1 място-№9 Красота,много добре измислено,и много добре седящи черупки при дооформяне на фона!
2 място-№11 Много добре подбрани мотиви и добавяне на краклето!
3 място-№5 Интересен мотив и интересно направен фон!

Много труден избор  Thinking Поздравления и за всички останали участнички  newsm20

# 82
  • Добрич
  • Мнения: 958
Поздравления, момичета   bouquet Прекрасни чинии!
1 място - 9
2 място - 11
3 място - 2

# 83
  • Мнения: 0
1-во място -  11
2-ро място -  9
3-то място -  6

# 84
  • Мнения: 1
Това е най-богатият досега конкурс и, разбира се, изборът е най-труден Embarassed

1 място - №9
2 място -  №12
3 място - №11

Искам да има поне още три места Praynig

Момичета,  при мен  има проблем при отварянето на албума с големите снимки. Отваря се и започва да трепти екрана. Не мога да прехвърля изобщо на следваща снимка. Да не би да е от Multiply сайта?

Последна редакция: пн, 30 авг 2010, 00:00 от ellinna

# 85
  • Мнения: 0
1 място - №9
2 място -  №7
3 място - №1
Поздравления   newsm10

# 86
  • Мнения: 0
Страхотни са всички чинии. smile3501
1 място-9
2 място-11
3 място-7
Това е моя избор   Peace

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
Първо да кажа че чиниите са невероятно добри и като идея и като  изпълнене . Браво на всички участнички  newsm10
И все пак трябваше да избера 3 Sad  Та това е моя избор:
1 място-9
2 място-11
3 място-13
Момичета,  при мен  има проблем при отварянето на албума с големите снимки. Отваря се и започва да трепти екрана. Не мога да прехвърля изобщо на следваща снимка. Да не би да е от Multiply сайта?
При мен проблема е същия. Голям зор докато ги разгледам #Crazy

# 88
  • Мнения: 0
1 място - 11
2 място -  7
3 място -  9
 Момичета  позволих си да гласувам/чувствам се виновна,че не съм коментирала отдавна/,но не се стърпях ...то много красота.
 Искам да съм  обективна ,харесват ми и други ,но местата са  три.

# 89
  • Мнения: 0
Браво момичета   smile3501
1 място - 12
2 място - 13
3 място - 9

# 90
  • Мнения: 38
Невероятни чинии, голяма красота!  bouquet Труден избор, но все пак:
1 място- №11
2 място- №13
3 място- №16

# 91
  • Мнения: 1
Страхотни са всички.Поздравления!!!!
1 място -№9
2 място- №3
3 място- №11

# 92
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Момичета, просто не мога да се въздържа и да не му тропна един танц на радостта

16 участника и  Shocked 25 гласували до момента

хайде, последни метри до финала  Wink
искате ли временно класиране  Mr. Green /Крис да не кажеш после че помощничката ти мързелува, нееееееее  по скоро ...

и така временното класиране /което разбира се трябва да се провери утре на бистра глава  Mr. Green/

1 място с 39 точки - № 9
2 място с 36 точки - № 11
3 място с 21 точки - № 7

игра в центъра на терена, текат последни минути, топката се подава от играч на играч, съдията си поглежда часовника, уви продължения няма да има ,а  дуспите зависят от последните гласували....


# 93
  • Мнения: 139
Ха ха ха, Антомче
Златна си...тъкмо щях да смятам наново...днес направих временно класиране, за да си помогна. Само при номер 11 при мен точките са 35, но това в случая няма никакво значение  Wink Особено като се имат в предвид математическите ми способности  #Silly

Сега ето и кой се крие зад номерцата:
 1.Antom
2.dida dimitrova
3.Didia
4.ellinna
5GenovevG
6.Havajsko dupe
7.kris70
8.MIM AR
9.Rakovina
10.tini7
11.виванова
12.Здравкова
13.canka_atn
14.dyffi
15.fanito
16.pavlin4eto

А това са непубликуваните награди в началния пост
Antom - бУТИЛКА И традиционните салфетки
ellinnа - кратунки

На победителките ЧЕСТИТО!!!
Много благодаря на всички гласували за моята чинийка...много се радвам...и аз ще си имам медалчееее  newsm18

А сега отивам да правя новата тема - очевидно печели ЧАРЪТ НА КЪСНОТО ЛЯТО  smile3521

# 94
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Rakovina, виванова, kris70


Честито момичета!
smile3501 smile3501 smile3501

Заслужени аплодисменти, при този толкова труден /поне за мен/ конкурс, защото много ми харесаха и чинийките и броя на участниците!

Крис, наистина са 35 т при № 11  Peace
От утре започвам изпращането на наградките  Wink

След отмятане на списъчето установих, че
tini7, MIM AR, pavlin4eto вашите адресчета ги нямам, моля  Praynig дайте координати, къде да ви пратя наградките  Hug

# 95
  • Мнения: 376
Честито на РАКОВИНА,ВИВАНОВА и КРИС
Браво,момичета
  newsm20
Крис-заслужено медалче,и понеже няма медалче за организация!Това го приеми и за труда,който полагаш по конкурса!
Аплодисменти и за помощничката,неуморната Антомче  smile3501
Поздравления и за всички останали момичета!   bouquet Нека и на следващия конкурс да имаме такава бройка участнички  Hug
Благодаря на всички,които гласуваха за мен! Hug

Последна редакция: ср, 01 сеп 2010, 13:10 от zdravkova

# 96
  • Мнения: 139
Благодаря ви Антомче, Здравкова  Hug Hug Hug

Аз също чакам на лични адресите на Раковинка и Виванова - браво момичета, още веднъж ЧЕСТИТА ЗАСЛУЖЕНА ПОБЕДА   bouquet

Ето линкче към новата тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=521774.new#new

Видях две оплаквания от Мултито, чувала съм за подобен проблем, но на мен не ми се е случвало до сега. В случай, че и другия път се получи, ще измисля друг сайт.
До утре по това време, ще мога да нанеса наградите, така че който иска да предостави награда, нека казва - моля да са червени букви - дано ги видя  Mr. Green

Последна редакция: ср, 01 сеп 2010, 10:25 от kris70

# 97
  • Плевен
  • Мнения: 97
Честито момичета Simple Smile Rakovina, виванова, kris70 БРАВО.  bouquet Благодаря на тези гласували за мен. Hug

# 98
  • Мнения: 1
Раковинче, Виванова, Крис  bouquet  bouquet  bouquet

Честито, мили момичета! Напълно заслужени места! Hug

Раковинче, уникално произведение си направила! Нямам търпение да споделиш самата чиния каква е, релефна ли е?

Здравкова, много съжалявам, че твоята чиния не се класира - беше сред фаворитите ми Cry Много нежна и изчистена! Браво! Hug

Момичета, чакам на лични адресите ви, за да ви изпратя наградките Mr. Green

# 99
  • Мнения: 0
РАКОВИНА,ВИВАНОВА,КРИС поздравления момичета  newsm51

Поздравявам и всички други момичета  newsm51 Всяка една от вас беше направила много красива чиния!!!

# 100
  • Добрич
  • Мнения: 958
Честито на победителите Rakovina, виванова, kris70   bouquet  Наистина уникални творби, момичета!  Peace

# 101
  • Мнения: 0
Rakovina, виванова, kris70 -Честито на победители!!!
Много се радвам и аз че толкова хора се включиха в конкурса, беше много интересно,но и мъчително трудно да избереш.
Аз чак сега разбрах че съм № 14,  Mr. Green.История на чинийка е такава. Живея в България 19 години и имам три приятелки, които са ми много близки от тези 19 години.Като получих в награда салфетка от Антомче така ми хареса тя, че веднага ми дойде идея да направя една чиния с нея, но като идея да направя  нещо памятно, за себе си.Трите пеперудки са моите приятелки, а аз съм самото цвете  Mr. Green, защото аз това което ги свързва заедно през тези години, а цветя и листенца ,това е история на нашето приятелство.Сега съм я сложила пред очите си и я гледам всеки ден и никога не забравям моите дружки.Ето колко много може да разкаже една декупажирана чиния...Антомче още веднъж ти благодаря за тази салфетка. Heart Eyes

# 102
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛКИТЕ!!!!     newsm51
Искам само да ви кажа,че правите страхотни неща и начинаещите като мен могат да се възхищават на творбите ви и да се учат от вас.    smile3501

# 103
  • Мнения: 7 391
                           Честито на победителите  Rakovina, виванова, kris70   bouquet  bouquet  bouquet Момичета,чакам адресите ви на ЛС за да ви изпратя наградите.
                           Виванова,ти може да ми пишеш кога си на работа на Борово и да ти донеса наградката.Или пусни телефон на ЛС.

# 104
  • Бургас
  • Мнения: 1 063
И от мен честито на победителките.
Rakovina, виванова, kris70 Браво момичета smile3501

# 105
  • Мнения: 1
 Благодаря на всички който гласуваха за мен , и на тези който просто харесаха мойта чиния..Този конкурс беше голямо предизвикателство за мен.Участвам за първи път ,голяма конкуренция ,много добри работи.
На мен лично фаворит ми беше чинията на Крис.Моля те сподели това клонче как го направи.Много нежна,оригинална и страхотно направена чиния. Hug
И понеже аз съм и една от тези който дават награди ,мойта награда ще я изпратя на заелата четвърто място(АМА ПЪРВО МАЙ ТРЯБВА ДА ИЗЧИСЛЯ КОЙ НОМЕР Е  newsm78)
Раковина ,Крис изпратете ми адресчета на лични за наградките.

# 106
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
виванова по моя неграмотна сметка  Mr. Green, четвърта е № 12 Здравкова

Раковинке, завърна ли се от морето, че да знам кога да организирам предаването на наградата  Joy

dyffi стягай се, че с участието си в конкурса пак спечели получаване на салфетки и очакваме нови хрумвания, а когато са съпроводени и с историйка... още по голям кеф  Wink

# 107
  • Мнения: 1
Антомче, и по мойте изчисления излезе така.Аз и имам адресчето Heart Eyes

# 108
  • Мнения: 376
Виванова-оу,много благодаря  Hug Много ще ми е приятно пак да получа подаръче от теб  Mr. Green
Страхотно,първо участие и си в челната тройка!Браво!  smile3501
Крис-пратими твоя адрес  Peace ,на Раковинка и Виванова ги имам
Елинче-много мили думи,благодаря ти Hug

Последна редакция: ср, 01 сеп 2010, 18:21 от zdravkova

# 109
  • Мнения: 777
Честито на победителите! Момичета, показахте невероятни красоти!   bouquet
Честито и на всички участнички, които мериха сили и помогнаха това да е един от най-силните до момента конкурси!  Hug

# 110
  • Мнения: 7 391
                  И тук да напиша - чакам адресчета на ЛС от победителите!

Последна редакция: чт, 02 сеп 2010, 10:04 от Didia

# 111
  • Мнения: 0
ЧЕСТИТО smile3501 И ОТ МЕН НА РАКОВИНКА, ВИВАНОВА И КРИС, ПОЗДРАВЛЕНИЯ И НА ОСТАНАЛИТЕ УЧАСТНИЧКИ. КАКТО ВЕЧЕ СПОМЕНАХ ТОЛКОВА ТВОРБИ И ВСИЧКИ СПОЛУЧЛИВИ НЯМА КАК ДА НЕ СЕ ЗАТРУДНИ ЧОВЕК.  newsm78ПОЖЕЛАВАМ В СЛЕДВАЩИТЕ КОНКУРСИ ДА СМЕ ПОНЕ ОЩЕ ТОЛКОВА .   bouquet

# 112
  • Мнения: 7
Раковинка,Виванова ,Крис - БРАВО момичета,Честито на победителките.Комкуренцията този път бешеголяма и всички творби от хубави по хубави.
Еми ,благодаря ти че гласува за моята скромна чинийка .

# 113
  • Мнения: 139
Момичета, благодаря ви за поздравите  Hug Аз тази чинийка я спретнах набързо и в последния момент...изобщо не очаквах да впечатли някого, макар че на мен ми хареса как се получи...ей, пуста моя скромност  Mr. Green Много ви благодаря  Hug Hug Hug

Виванова, клонките съм ги правила от тоалетна хартия  Laughing може и с долен слой или с проста бяла салетка. Откъсвам си ивица и с мокри от ц200 пръсти правя итилче или топченце за цветчето. Антомче беше дала линк за този начин и аз го имах ама... newsm78

Намерих го
http://www.liveinternet.ru/users/3263378/post120083519/

# 114
  • Мнения: 1
Крисче, никога не бих се сетила.Мислех че е студен порцелан или солено тесто.Много ми хареса. Hug

# 115
  • Мнения: 1
Все още не съм получила адреси от призьорките Praynig

# 116
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
pavlin4etoоооооооооо само твоето адресче чакам  Praynig
Сутринта 12 от 16те наградки отпътуваха. MIM AR само да си крадна временце по светло и шЪ   food010 оклюкарим декупажа на кафенце. Раковинке, продължавам да чакам потвърждение че не се пържеш още на някой плаж, пълен със снажни, мускулисти гларусчета  Mr. Green
Крисче, никога не бих се сетила.Мислех че е студен порцелан или солено тесто.Много ми хареса. Hug
а на мен пък ми хрумна, че е някаква релефна паста, пък то било меко и ароматно  Joy
Крис  Hug Hug винаги се кефя, когато на някой му стане полезен мой съвет, пък макар и шантав  Mr. Green
Все още не съм получила адреси от призьорките Praynig
хайде срамежливки, че ще взема аз да ги пратя  Wink


 

# 117
  • Мнения: 7 391
                          И аз чакам адресчетата на Крис и Раковинка! Виванова ми е наблизичко  Laughing ще я поканя на едно кафенце! Wink
               

# 118
  • Мнения: 0
antom ,миличка, днес имах ГОЛЯМА изненада, пак си успяла да направиш нещо хубаво,половинката ми се обади по телефона и каза че имам нещо на пощата, отидох без да имам бележка, но те ме познават вече Mr. Green.Момчето ми беше с мен, и като отворих ,направо заподскачах, май днес имах много поводи за да подскачам, погледна ме странно и каза, ако така подскачаш за салфетки, ще ти купувам по един пакет всеки ден Mr. Green,няма как да ме разбере, не е салфетките които ме карат да подскачам, една мечешка преградка, ама много голяма, дано имаш дъх за нея.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт