Конкурс по декупаж за месец АВГУСТ - ДЕКУПИРАНЕ НА ЧИНИЯ

  • 7 817
  • 118
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Антомче, Елинка  Embarassed много се извинявам...някак ми е убягнало, пък за това уж специално пегледах всеки пост Embarassed
Сигурно сте го написали с дребен шрифт  Joy Щегувам се разбира се  Wink
Ами ето какво - предлагам, като пусна анкетата за следващия месец, всеки който иска да даде награда, да си я написва в пост. Така ще я виждам своевременно. Освен ако не е с дребен шрифт  Wink
Когато дойде времне за нова тема, ще имам всичката информация. А бе нещо не ми спори...все гафове правя  Embarassed
Крисче, напротив, много добре се справяш!  Hug Всеки може да  пропусне по нещо, но не мисля, че това е проблем. Нали е поправимо Laughing

# 16
  • Мнения: 7 385
                Крис,я не се впрягай за глупости.Нали все пак момичетата са се обадили и дали го пише в началото няма значение.От опита до сега виждам,че по пет пъти искат адресите на победителите за да им изпратят наградите  Peace Вероятно е приятно да получиш повече награди от обявените  Wink
                Лек и ползотворен ден на всички вълшебници,творящи красота!  bouquet

# 17
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
kris70  lovekiss
Здравкова, Дуфи, Цанка, изпратих ви наградките, имам молба като ги получите да ми драснете едно ЛС, че въпреки обещанието ми за пощите  smile3505 напоследък пак имам голямо желание да разпоря ципа  newsm66
Е, да захващаме чиниите  Wink счупени може ли, че тези дни съм особенно "ловка"  Joy

# 18
  • Мнения: 139
Момичета  Hug
Елинка, аз сега не разбрах, кратунките за миналата тема ли са били или и сега ще раздаваш кратунки  newsm78

# 19
  • Мнения: 1
Момичета  Hug
Елинка, аз сега не разбрах, кратунките за миналата тема ли са били или и сега ще раздаваш кратунки  newsm78
За този са - августовския! Grinning

# 20
  • Мнения: 139
Антомче, Елинка, записала съм си вашите награди във файл, в папката с получените творби(само да не го преброя пак за участник  Mr. Green) Като обявим победителите, ще ви добавя, тъй като вече не мога да се редактирам.
Пуснах едноседмична анкета за следващия месец за да решим какво ще правим и след седмица ще пусна нова за да се уточнаят и съответните подробности.
Да се похваля, вече получих една творба  newsm44

# 21
  • Мнения: 7 385
                        Изгласувах  Laughing
                        Крисче,ще получиш още!Има време.Аз още търся чиния каквато съм си наумила,ама ако не намеря ще пускам една резерва.Нищо,че не е за конкурс. Wink Важно е участитето. Peace

# 22
  • Мнения: 376
И аз се изгласувах  Laughing
Браво и на първата златна ръчичка-смелчичка!   bouquet

# 23
  • Мнения: 0
Искам да питам къде може да видя чиниите от конкурса или това ще стане в деня в който се гласува?Малко тъп въпрос сигурно ,но човек като не знае и докато се ориентирам.  baduu

# 24
  • Мнения: 7 385
                    Чинийте от конкурса ще видиш на 28 /дано не се лъжа/ За по-сигурно погледни на първа страница на темата ,в условията за конкурса има датата.След това се гласува 2-3 дни и накрая Крисчето публикува резултатите.
                     Така,че сега не можеш да видиш нищо. Laughing

# 25
  • Мнения: 139
Момичета, анкетата приключи и ТЕМА има мнозинство. Сега е хубаво, да се дадат няколко предложения и да ги пусна в нова анкета.

# 26
  • Мнения: 7 385
                Олееее,Крисче стресна ме! Embarassed Аз чела недочела подскочих,че си помислих за конкурса. Laughing
                Ами  newsm78 предложение за теми: Екзотична страна - Индия,Китай или някоя друга .Момичетата да правят предложения.
                                                                              Жарко лятооооо!
                                                                              Морски спомени или морееееето !
                                                                              Рапсодия,ноооо не в синьо!
                                                                              Есен в златно!
                За друго не се сещам в тази жега освен за нещо топло,ярко и оранжево-червено и жълто. Laughing
                                                              

# 27
  • Мнения: 376
Харесва ми предложението на Дидия,за Екзотична страна  Peace

# 28
  • Плевен
  • Мнения: 97
Китай или морето ,така ми харесва Simple Smile хах...някакси между другото съм пропуснала да гласувам Sad макар че и аз искам Тема хехе.

# 29
  • Мнения: 1
На мен също ми допада екзотиката на Индия Китай + Япония.И няколко  предложения за тема.
Чарът на късното лято
Кафе на открито/може да е изображение на кафене на улицата, пикник сред природата, пиене на кафе  на морския бряг , в градината на вилата и пр[ /left]И една закачлива тема: Къде исках да  почивам през лятото./тук може да има изображения на море, планина, град,вили ,рекички ,чужбина ,закачливи изображения и пр/
newsm78 Hug

Последна редакция: пт, 20 авг 2010, 16:27 от виванова

Общи условия

Активация на акаунт