Конкурс по декупаж за месец АВГУСТ - ДЕКУПИРАНЕ НА ЧИНИЯ

  • 7 816
  • 118
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 384
           Ейййй,какво слънчице си ми ти,Антомче!  Hug Hug Hug Пожелавам ти отново успех! Peace

# 46
  • Мнения: 7
Крисчеее,изпратих снимката

# 47
  • Мнения: 210
Привет!
Много харесвам това което правите и нахълтвам в темата ,за да се извиня,че незнайно как успях да гласувам против  Shocked конкурсите...
Извинете ме, много ми е зле нета Sad

# 48
  • Мнения: 139
 Laughing Любезна, не се притеснявай, няма да го преброим гласа, т.е. ще го сметнем за положителен  Wink Благодаря ти  Hug

За днес отчета - много се кефя - имаме 9 участника   newsm68 Браво на вас  Hug Hug Hug

# 49
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
999999999999999
ОООООО  kris70 и аз започвам да се кефяяяяяяя
Като знам, че някой момичета качват снимки последния ден, може пък да минем десятката  Shocked
Веднага обявявам допълнителни награди  Mr. Green
Над 10 участника и освен изброените ми награди за 1,2,3 място , пращам по 5 бр. салфетки на всички останали смели участнички  Peace
/и да знаете имам хубави салфетки  newsm53 /

# 50
  • Мнения: 139
Язък за радостта ми...помислих, че се засили работата, ама още няма промяна след последното ми постче  Sad
Хайде момичета, давайте да си спретнем един много хубав конкурс  Praynig

# 51
  • Мнения: 7 384
                  Крис,аз ти изпратих "резервата"  Laughing но не знам защо не си я получила  newsm78 Изпратих я на адрес : miki_mk@abv.bg.Като прочетох зова ти за активност проверих адреса ,на който пуснах африканската чиния и ти пуснах резервата втори път! Peace

Последна редакция: пт, 27 авг 2010, 19:39 от Didia

# 52
  • Мнения: 139
Дидиа, не се ревожи, всичко вече е наред  Hug

Станаха 10 участника  newsm68...Антомчеей, стягай пакетите  Joy

# 53
  • Мнения: 7 384
              Ееееееее,справила съм се значи  Laughing и удържах на обещанието да се появя в конкурса след провала ми с темите за Бг. Wink

# 54
  • Мнения: 376
Крис ,предлагам да направиш анкетата за ТЕМА.За да може от утре,като гласуваме в конкурса,да даваме и глас за темата!

# 55
  • Мнения: 0
ANTOM-аз не се надявам да спечеля на конкурса защото конкуренцията е голяма (те са професионалистки спрямо мен),но много ще се радвам ако наистина ми пратиш 5 салфетки,ще съм на 7-то небе       
 newsm44
Благодаря предварително!!!      love001

# 56
  • Мнения: 7
МимАр и аз с удоволствие ще ти изпратя салфетки ,изпрати ми на лични адреса си и тъй като виждам че си от Пловдив ще се радвам да се запознаем на следващата среща

# 57
  • Мнения: 139
ANTOM-аз не се надявам да спечеля на конкурса защото конкуренцията е голяма
[size=14pt]Мим Ар, оставам с впечатление, че ще участваш, но не съм получавала от теб снимки...получих веднъж, но нали не отговаряше на условията на конкурса и ти написах да ми пратиш нови...да не е станало объркване[/size]   newsm78

Момичета, за да няма недуразумения, аз винаги пращам мейл че съм получила снимките ви...имайте го в предвид и ако не получите отговор от мен да кажем до 24 часа, пускайте алармите  Grinning Пишете ми наново.

Геновевче,бях ти писала мейл, още преди, но нямам отговор...сега пакти писах и на лични , дано ги видиш навреме

Така,Здравкова, тъкмо това се канех да направя  Hug сега ще избера няколко теми и ще пусна анкета за ТЕМА...Така докато си гласувате за конкурса, ще се изгласувате и за тема. Срока ще е предостатъчен - 3 дена да направим избор. Тъкмо на 1 ви септември да осъмнем с новия конкурс  Wink Малееее, лятото май си отидееее   Cry


Бързо се редактирам...получих от МИМ АР снимките, така че и тук всичко е наред.
Вече бройката е 12  newsm44

Последна редакция: сб, 28 авг 2010, 16:49 от kris70

# 58
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
MIM AR никаква поща от Пловдив за Пловдив  Mr. Green на местните наградите ще раздавам лично на кафе  Wink  Joy
иначе и десетте купчинки са готови , храня надежда и че бройката може и да нарасне  и тогава започвам раздаването  Peace

# 59
  • Мнения: 654
Нека участниците стават повече  bouquet
Като се прибера на есен и аз ще се включа в наградите.

Общи условия

Активация на акаунт