Конкурс по декупаж за месец АВГУСТ - ДЕКУПИРАНЕ НА ЧИНИЯ

  • 7 830
  • 118
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 139
Заповядайте да гласувате  Grinning Избрах няколко теми...летните повечето се покриваха, за това едната е само ЛЯТО  за да има пълна свобода, другите са си снякакви рамки...Останалите теми не са летни, но пък са предложени, за това неки всеки избере какво му се иска да направи.
Зимнината съзнателно я прескочих, понеже можем да правим зимнина и в следващите месеци  Mr. Green Но ако все пак някой държи да я има като опция, казвайте, ще се редактирам.

Между другото, очаквам довечера още една творба, така че ще се заформи Тайната вечеря  Party

# 61
  • Мнения: 7 391
                 Тайна или не - вечеря ще има! Laughing Аз се изгласувах вече и установих,че съм първа този път! Peace
                  На първа страница е написано кой може да гласува. Peace

Последна редакция: сб, 28 авг 2010, 19:04 от Didia

# 62
  • Мнения: 654
Само участниците ли могат да гласуват?

# 63
  • Мнения: 7 391
                  Можеш и ти!Нали регистрацията ти е повече от месец  Laughing

# 64
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Брей как са ни разместили, едва намерих  Хоби  Embarassed но след като си минах през последните публикации на профила си видах къде са ни сложили  Laughing и цоп и моя глас  Peace

# 65
  • Мнения: 0
крис имам чиния ,но не мога да я дигна

# 66
  • Мнения: 139
Хайде да гласуваме  Grinning Имаме си цели 16 участника  newsm44

Пускам линк към Мултито. Мисля, че много от вас го познават добре. За който не го познава:
Расглеждате една по една снимките, като цъкате NEXT. Ако искате да ги видите по-големи, в дясно на екранчето има Slideshow Като цъкнете там се показват снимките на черен екран и се виждат по-големи.
Исках да ги пусна както съм правила до сега, но се оказа, че се качват много големи. Трябва да има опция да се смаляват, но не я намерих  EmbarassedПък уж мислех, че го познавам, но до сега не ми се е налагало това. Утре ще видя пак дали мога да направя нещо по въпроса. Обаче така или иначе, албума е доста добре подреден, не губим качеството на снимките (не много де  Mr. Green) и има опции да се разглеждат големи. После всеки албум си стои отделно. Това го казвам, за да обясня защо смених предишния сайт.
Хайде сега да си гласуваме и нека спечелят най-добрите! Казвам ви - няма да ви е лесно  Mr. Green

http://dekupazh.multiply.com/photos/album/1#photo=3

1.1  2.1  3.1  
4.1  5.1  6.1  
7.1  8.1  9.1
10.1  11.1  12.1
13.1  14.1  15.1  
16.1

Didia   Hug златна си, благодаря ти за помощта  Hug

Последна редакция: нд, 29 авг 2010, 12:04 от kris70

# 67
  • Мнения: 777
Първаааааааа  Mr. Green
Поздравления момичета за невероятните красоти, които видях  Crazy Доста труден избор.. трудна задача е да се отличат само 3 измежду всички, защото всяка е красива и има свой чар... Гласувам за тези три творби, защото това са най-близките до това, което бих искала да направя и постигна Simple Smile

1. номер 11
2. номер 9
3. номер 10

Успех на всички и поздравления за положения труд и невероятните резултати!   bouquet

# 68
  • Мнения: 1
Направо ми спря дъха от толкова много красота.Жалко че трябва да избера само три творби.
1 място-№7
2 място-№12
3 място-№9
Пожелавам успех на всички участници .  bouquet

# 69
  • Мнения: 654
 Shockedкак се избира между всичката тази красота.
Направих си томбола и изтеглих
1 място-№ 14
2 място-№ 7
3 място-№ 1

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 126
E това вече си е цяло постижение, 16 участника. Поздравления момичета!  bouquet
Всички са се справили прекрасно! Изобщо не мога да реша как ще гласувам. От както съм станала си ги разглеждам и им се любувам и така и не мога да се реша.
В крайна сметка:

1 място-№11
2 място-№13
3 място-№12

# 71
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Хайде и аз да се отчета:

1 място - №1
2 място - №11
3 място - №12

# 72
  • Мнения: 0
Здравейте, мислих че е по-труден избора с малко участници, но сега наистина ме затруднихте. Поздравления за всички участнички. Ето и моя избор:
1 място - N9
2 място - N11
3 място - N12

# 73
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Оооо, ДА! Това е! Това еееееее! 16 участника, много красота, много оригинални хрумвания, страхотно изпълнение ! Това е конкурса за който говорих!   newsm20

Класирането е изключително трудно,  то и купоните не са лесна работа, /особено с усещането на сутринта  Mr. Green/ но какво удоволствие доставят, а  Peace
И така, след задълбочен оглед  search  дълго аналитично мислене  smile3530 /функция изключително трудна за мен, защото не ми е присъща  Joy/ моето класиране е  smile3523

1 място - №  9
2 място - №  7
3 място - № 11
Успех!

С нетърпение очаквам финала и започвам изпращането на 16 награди - голям кеф   Hands Thumbsup

# 74
  • Мнения: 2 024
1 място № 7
2 място № 6
3 място № 12
  #Crazy  newsm78  ooooh!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт