Отговори
# 60
  • Мнения: 1 427
и аз така си мисля - дохода назад делен на членовете на семейството в момента  newsm78
всъщност ето в тази тема всичко е обяснено най-подробно
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=450711.0

Последна редакция: сб, 07 авг 2010, 15:37 от E.L.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 2 130
и аз така си мисля - дохода назад делен на членовете на семейството в момента  newsm78
Точно така е!  Peace

# 62
  • Мнения: 10
Даниелкка - прекрасна, както винаги!!!!   Hug   bouquet

Вече става все по-тежко и невъзможно за оцеляване в това време, с този корем и с човече, което неуморно се труди да си разшири територията, ритайки ребърцата ми и диафрагмата. ребрата ми почнаха да пукат от ритници  Sad Не мога да си намеря място НИКЪДЕ, а вечер спането се е превърнало в КОШМАР, то е едно потене като никога досега, изби ми на лицето един ужасен херпес  #2gunfire #2gunfire, който и от самолет може да се види  Tired Tired Tired Tired едно умора постоянна, не съм излизала никъде, защото вече ме е страх от всякакъв вид разходки - последния път преди 5 дни ми предизвика толкова силни контракции, че ме хвана зверски шубето. Вече даже почнаха да ми идват на гости, щото Мохамед не ходи при планината. Проблема е, че вече  дори не ми е и до гости , нямам сила дори да си говориме. Евала на майките дето намират сила и желание да се разхождат. Днес обаче трябва да излизам по магазините да търся подарък на любовта, че утре има ден-ден. Хубаво е, че майка ми с колата ще ме кара, че иначе нямаше сила на света, която да ме накара да хукна някъде. А утре ще идват на гости родителите му и мойте да празнуваме  Tired аз твърдо заявих, че няма да готвя за 6 човека в тия жеги и мойто състояние, така че ще поръчваме храна  Naughty Naughty Naughty

Отделно леко се притесних, защото края на август майка ми и мъжа и заминават на почивка ( а с тях апартаментите са ни един до друг) и разчитах, че като назрее момента да раждам, тя или мъжа и ще ме закарат до болницата, отделно, че мъжа ми сега ходи на едни командировки през една седмица за по 3 дни и почвам да си мисля КАКВО ЩЕ ПРАВЯ САМА, ако почнат истинските контракции???  Cry Cry Cry то е ясно, че ще се мобилизирам и ще си взема такси, ама хич не ми се иска да съм сама в този момент.
Ей такива работи почват вече да ме тормозят и почвам бавно и сигурно да психясвам.

 За тези, които са на климатик им завиждам ужасно много. Бих се върнала на работа само заради великия климатик, който наистина ми действаше прекрасно. За съжаление ние няма как да си сложим в спалнята, защото сме на тавана и дойдоха майсторите и казаха, че нямало къде да се захване.

Айде, оплаках се подобаващо добре и мисля да полегна и да се опитам да се насладя на вентилатора и после отивам за подаръците.

# 63
  • Мнения: 1 427
talktoher бях виждала в практикер нещо между вентилатор и климатик, не знам как се казва, пак охлажда въздуха, но няма външно тяло и е на цена под 100лв, ама какво бешеее....  newsm78

# 64
  • Варна
  • Мнения: 2 130
Водят ги мобилен климатик. Ако не е много голямо помещението вършат чудесна работа. Пък и при липса на друга алтернатива.

# 65
  • Мнения: 2 222
E.L., ами аз го купих като "комплект", но включва само тънка памучна пелена двустранна - от едната страна светлосиня, от другата - наситено синьо с картинка, бебешко боди, цяло гащеризонче и 1 шапчица  Simple Smile Не е като другите, които обикновено имат по много части.

alximika, вярно, раничко е, дано се позабави още малко бебчето. Само ти дали ли ще можеш да си почиваш у дома с Мая, има ли кой да помага  Hug

talktoher, разбери се с някоя приятелка, която е съгласна да я събудиш и през нощта, ако трябва. И аз ще съм самичка сега цяла седмица. Децата заминаха с родителите на мъжа ми на море, той също ще е там. Обаче аз имам поне 2 сигурни варианта - 1 приятелка и 1 наш колега. Ако стане нещо, звъня и в 3 часа да е, ще има кой да ме закара. Не си се представям с такси, ако ме боли, най-малкото багажа няма да мога да си вдигна.

Имам един въпрос - от няколко дена ме сърби доста корема, но не ми излизат стрии, нито имам обрив. Дали тепърва няма да поизлезе някоя стрия, проверявам се постоянно, някой друг има ли сърбеж?

# 66
  • Мнения: 10
Ако е това, което си мисля, май се води нещо като йонизатор, майка има такъв, който не върши грам работа. Даже този вентилатор моя е доста по ефикасен. Уж имал изтудяващ ефект - ама не. Просто докато не родя явно няма да се избавя от тия зверски горещи вълни Sad  уж малко остава, ама всеки ден ми се струва като една изминала година...

# 67
  • Мнения: 177
Йонизатора е друго нещо.Мобилните климатици са много удобни.Потърси в Гугъл,излиза доста инфо.
 Talktoher,и на мен не ми се  излиза никъде,отделно че имам и болки като при М.Затова си стоя вкъщи на хладно,но нещо много ме хваща вече нервата. Twisted Evil
 На всичкото отгоре ми излезна някаква контактна екзема,та в понеделник ще ходя на дерматолог.Лошото е,че предния път бяха много упорити,и трудно ги излекувах.Досега чистих вкъщи,остана ми да избърша праха в хола,ама май че ще  е по-късно.Да ви се похваля купих си еин прапарат на Фрош за банята с оцет,не е истина как мирише,отрових се(по точно се вкиснах Simple Smile),но пък чисти лесно.

# 68
  • Мнения: 50
И мен от известно време ме сърми тумбачето и то отпред около пъпа,май са стрии.  Sad

# 69
  • Варна
  • Мнения: 2 130
Дана, и мен ме посърбяваше преди 3 седмици от едната страна на корема. И преди 2 дни открих в огледалото 4-5 червени стрийки. Аз не се мажа особено сериозно, но като ги видях се засилих.

# 70
  • София
  • Мнения: 308
Даниелка, благодаря за страхотната бонбонена тема!
alximika , не се ядосвай за доктора си!  Наистина е неприятно точно преди раждането да те сюрпризира така, но нали знаеш приказката "Всяко зло за добро". Добре си се насочила към уговорка акушерка. То и без това акушерките отнасят основната работа при раждането. Дано да намериш твоята!!!
Danna_2010 и аз имам страшен сърбеж, но по гърдите. По цяла нощ се чеша. Постоянно гледам дали няма някоя изненада, но не. Това ме подсети, че от поне 2 месеца не съм се мазала с олиото против стрии. Вие как се мажете в тия жеги?
grix, бебешки спални комплекти има много хубави на фирма "Мария Дизайн". Материята е 100% фин памук "Ranforce", която е много мекичка, дори и след многократно изпиране. Цветовете и десените им са много нежни, пастелни и семпли. Преди се предлагаха в магазин Пигис Хаус. А доколкото си спомням, май от сайта на фирмата производител изпращаха безплатна мостра. Тъй като аз сега съм на вълна чаршафи за цялото семейство, съвсем случайно попаднах на едно шивашко ателие в квартала, което работи с каталози платове на много фирми, цените са страшно изгодни и съм решила всичките ни чаршафи да са от ранфорс.
bubbast, Flash Dance, beb4o_fb, да се оправят бързо дечицата!  Praynig

# 71
  • Мнения: 2 222
Ух, отивам да се мажа!! *Мирка*, то и аз изобщо не се мажех, ама сега почвам, че ме достраша.

# 72
  • Мнения: 10
точно мобилен климатик е на майка ми, ми не знам, аз лично не виждам какво толкова му е чудесното, за мен лично е пълна безмислица, или моите очаквания са твърде големи  newsm50 .

Данна, за мен беше по-важно да съм с моите си хора, някак си щях да съм по-спокойна. Иначе багажа ми ще се състои само от документи, гащи-еднодневки и още някакви малки нещица.

# 73
  • Bulgaria
  • Мнения: 369
Danna_2010 и мен ме сърби целия корем, че и гърдите и т.н., но основно корема. Досега не са ми станали стрии, а се мажа веднъж в седмицата, ако се сетя  Blush Може и да не те сърби заради това, че ще ти излизат стрии  Hug

# 74
  • Мнения: 2 222
kittykat, дано  Hug

talktoher, ами много е вероятно да си си с твоите хора, така че хич не се тревожи предварително Peace Мен въобще не ме тревожи кой и как ще ме закара, само се надявам да не е по спешност. Ако е по спешност, и всички близки да са до мен, това няма да ме успокои. Повече ще ме успокои да си видя лекаря  Simple Smile Но багажа ми е тежък. Не знам какво искат в болницата и сложих от всичко - дрехи и нощници за мен, чехли, хавлии, дрешки и хавлийки за бебето, мляко, мокри кърпички, абе доста се събра - една голяма чанта подредих. Сигурно там си имат всичко, но и аз се запасих.

Общи условия

Активация на акаунт