Ваксини - Дискусия за вредата от тях (тема 11)

  • 34 189
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 11 928
Амбър, а с Тетраксима кво направихте?
Сложихте ли го?

 
  Сложихме го миналата есен. Сестрата от градината ни преследваше и нашия тати, настоя. На втората седмица след ваксината пипнахме вирус. За две дена се оправи, той е много здраво дете и  по принцип  не боледува, та затова свързах двете неща.  Cry

# 16
  • в матрицата
  • Мнения: 952
Айде и аз да се запиша в новата тема, Стелт   bouquet

# 17
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 317
Ооооо, в старата тема е играла метлата?  Shocked
Е, хубаво, вече ще знам, че има и привилегировани потребители и цензура за тях няма.  Crossing Arms
Само празни приказки.
 Outta Joint Tired
Запис, мерси за новата тема Simple Smile
И отивам да видя какво е трито в миналата .

# 18
  • в моя свят
  • Мнения: 849
И да не е просто запис да попитам как стои въпросът с имунизациите в Бавария/Германия?
Знам че е писано и в темите мога да намеря инфо,но като не ме е интересувало и съм пропуснала... Embarassed
Предполагам,че са препоръчителни,но все пак има ли и някакви пречки като училище например за неваксинирани деца?

# 19
  • Мнения: 4 150
Мечта22,
В Германия ваксините са препорьчителни и няма никакви пречки нито за градина,нито за училище.

Стелт,много си добра bowuu

# 20
  • Мнения: 957
Хайде и аз докато чакам да ме пипне тетануса да се запиша в новата тема  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 157
Айде и аз съм тук preggo

# 22
  • София
  • Мнения: 262
запис  bouquet

# 23
  • Мнения: 6 274
Хайде и аз докато чакам да ме пипне тетануса да се запиша в новата тема  Mr. Green

И мъжът ми още чака. (На г-н Персон умните изказвания.)  Tired

# 24
  • Мнения: 936
И аз да се запиша... Hug

# 25
  • Добрич
  • Мнения: 757
Айде, да не остана и аз назад  Mr. Green

# 26
# 27
  • Мнения: 700
какви ли деца щяхме да имаме, ако не бяха ваксинирани??? понякога мисля че не познавам истинските уникални скрити или унищожени способности и характер на децата си Sad

# 28
  • София
  • Мнения: 3 648
И на дъщеря ми предстои реимуназация и манту, ама ще трябва да навия доки да ни даде бележка!

# 29
  • Мнения: 4 370
 и аз при вас

Общи условия

Активация на акаунт