Бъдещите НОЕМВРИЙСКИ майчета

  • 23 017
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Добро утро и от мен!
И аз съм от тези, които все още ходят на работа, мисля да си ходя докато ми започне 45-дневния болничен, ако разбира се всичко е наред. Сама вкъщи ми е скучно.

didka, голям ужас си изживяла, радвам се, че вече сте по-добре.
beru6ka  Hug

Момичета, да ви питам - болят ли я някоя от вас краката, по-точно коленете? Аз от 2-3 дни съм така и не минават, като полежа са добре и после пак почват. То не е точно болка, ами като тежест усещам. Чудя се дали е от кг - сутринта се мерих и дотук съм +6,5 кг., ама и преди съм била толкова кг и не са ме болели  newsm78
Иначе аз леко се сдухвам вече, всеки отива нанякъде, кой на море, кой другаде, само аз никъде не ходя, че ме е страх с контракциите, чувствам се тромава, като мечка направо. Ох, оплаках се, май и моите хормони са се подредили лошо днес  Cry

# 31
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
ioli78 при кой лекар сте си избрали да раждате?

Д-р Духовников, а кой още ще е в Шейново?

# 32
  • Мнения: 540
Добро утро момичета  Party

Ние избрахме дивана, днес ще го платим и остава да се пребоядисат трапезарията и хола, както и да се отървем от старите си дивани  Crazy цяла сутрин звъня на шофьори и куриерски фирми и се пазаря  Mr. Green понеже искаме да ги пратим на моите родители. Малко ми е стрес, дали ще свършим всичко за 10 дни, когато идват сестрата на милото и мъжа й. Но с повече организация би трябвало да стане  Praynig .
И аз мисля да не купувам предварително нищо, за което не съм сигурна че ще използвам. Само най-основните неща ще имаме, когато се появи бебо. Много е гадно, когато разполагаш с ограничено място  Confused Струва ми се, че и да няма олекотена завивка, бебето пак ще е ок. Нас сякаш само с олекотени завивки са ни завивали Mr. Green

Дидка, надявам се Ванеса бързо да се оправи  Hug  bouquet и да нямате такива инфарктни ситуации. Ния е няколко месеца по-голяма от нея и играе само с момчета, постоянно е насинена  и охлузена цялата. Не знам майка ни как се справя психически  #Crazy
Берушка, моите съболезнования за загубата ви   bouquet

Едит: Смърфи, и моите крака тежат и след като полежа малко се чувствам по-добре. Мисля, че е точно от килограмите, по-точно от неравномерното им разпределяне. Все пак сега повечето са ни на коремчетата Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 883
Мимозке, мерси за темичката !  Hug
Беруш, съболезнования за свекървата ти ! Мир на праха и!

Дидке, разминали сте се с лошото !  ooooh! То е ясно, че малките деца са бесове големи, обаче сигурно е ужасно  видиш собственото си детенце наранено.
Племенницата е само на 15 месеца, а постояно търчи като луда и се удря през 5 мин. А си се обърнал, я се е ударила.Ужас просто !

Смърфи, не ме болят колената, обаче не мога да седя от болки в гърба  Sad . Преди години имах точно същите оплаквания, същите болки в гърба. В болница лежах, какви ли изследвания не ми правиха и не разбраха, какво ми е. Един лекар от Пловдив ( частна клиника, забравох и името) искаше дори да ми прави гастроендоскопия  ooooh! . Като видях мед.сестра как върти онези ми ти маркучи и набързо отказах процедурата. Какво общо имаше гърба със стомаха не разбрах  Mr. Green. В крайна сметка един друг ми предписа едни хапчета, нещо като ударна доза витамини за увеличаване на смазващата течност между прешлените. Колко лаишки го обясних само  Grinning и се оправих. След малко отивам до аптеката да питам за тези витамини. Само се моля да не са противопоказни за бременни Praynig

# 34
  • Мнения: 146
А има ли мама от Варна в ноемврийската ни тема? Rolling Eyes

# 35
  • Мнения: 10
ioli78 при кой лекар сте си избрали да раждате?

Д-р Духовников, а кой още ще е в Шейново?

Ние Simple Smile

# 36
  • Мнения: 12
Запис и от мен в новата тема Simple Smile

Можели да помоля и аз за паролата в snimka.bg  Whistling

Кьолнче, при скрита язва симптома е болка в гърба - брат ми по спешност са го оперирали от такава, та съм наясно. Не е зле да се провериш. Но мисля, че в момента е по-скоро заради тежестта на коремчето Simple Smile

Хубав ден на всички  Hug

# 37
  • Мнения: 81
Един въпрос,към мамите от Пловдив,момичета някоя от вас посещава ли д-р Даскалов и има ли някоя която ще ражда при него?

# 38
  • Мнения: 1 883
Запис и от мен в новата тема Simple Smile

Можели да помоля и аз за паролата в snimka.bg  Whistling

Кьолнче, при скрита язва симптома е болка в гърба - брат ми по спешност са го оперирали от такава, та съм наясно. Не е зле да се провериш. Но мисля, че в момента е по-скоро заради тежестта на коремчето Simple Smile

Хубав ден на всички  Hug

 Hug  Възможно е, щом казваш!
Аз си мисля, да не би защото съм сложила килограмчета отгоре и гръбамът ми да се натоварва .  newsm78 Единият от лекарите ми беше казал тогава, че ми бил "слаб"гръбнакът и да си го укрепна със спорт.  Whistling

# 39
  • Мнения: 425
Аз днес никаква не я свърших при док. Само болничен ми даде и каза в понеделник  да ходя на преглед. Малко ме е яд, че милото беше с мен, веднъж да е свободен и да дойде и той и да не гледаме бебата. А в понеделник той е на работа и пак няма да може да дойде с мен  Crossing Arms Ама здраве да е, поне не се бутах по рейсовете, ми ме вози с колата. А сега имам толкова много работа в офиса, а толкова ме мързи, ама няма начин, трябва да се работи.
А гледам за килата си говорите - аз съм + 5 кг до сега. Миналата седмица бях стигнала +6, но явно покрай неприятностите тези дни съм свалила 1 кило, въпреки че гледах да се храня нормално. Ама аз си имам солидни запаси отпреди, така че съм сигурна, че бебето има от къде да си набави каквото му е необходимо. А как ще ги свалям после не ми се мисли, направо ми се реве като си помисля. Дано покрай грижите за бебето да се топят килата...

# 40
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
ioli78 при кой лекар сте си избрали да раждате?

Д-р Духовников, а кой още ще е в Шейново?

Аз но незнам кой да си избера.

# 41
  • Мнения: 10
Ysabell, и аз нямам лекар. Засега мисля да отида на късмет, освен, ако на се разколебая накрая и да отида на друго място. Че какви работи четох... Shocked

# 42
  • В уютен дом! Елените
  • Мнения: 59
Здравейте, мами и честита нова темичка.Виждам, че обсъждате при кой лекар да раждате, при мен ще е на късмет си мисля.Докторката, която ме наблюдава не влиза в родилно така че живи и здрави само, който се падне.
Аз днес се чух с доки, за да питам дали да продължавам магнезия и както очаквах трябва да го пия още.
А относно килограмите аз съм +10 и ми се струваха много, но като чета не съм много над нормата.В крайна сметка после аз ще си ги свалям  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 908
Записче и от мен. И на мен ми харесва заглавието   Peace Много сладко звучи  Heart Eyes

Само с хубави емоции да пълним темичката  Hug

# 44
  • Мнения: 610
Благодаря на всички за съпричастността,вече и аз съм по-добре.Дано да не се случва на никого този кошмар особено сега в нащо положение.(мислих си че ще родя още там като я видях милата).
Nelito87-при мен пък е обратното особено кожата по лицето ми е още по-мазна.А за корема ми е все още наред и без мазила,но и с Неси бях без проблеми там.Имам проблем само с целулита и косата ми,тя е много суха и използвам кристали при всяко миене.
Mimoza-Plovdiv-при нас беше така с падането,когато Неси проходи и аз чаках да спре да се спъва и майка ми реши да правим прощапулника вече за да спре,но уви все си се спъваме.А по повод кръщенето никак не е лошо,ние се кръстихме още на 10мес.
mimata14-ходи ли на док.те какво ти казват?Това с настинката хич не е хубаво в това топло време,нали и аз минах по този път но в началниъе месеци.
ailia-аз мисля,че трябва да питаш док.,но при моите такива резултати миналия месец пих Fe.И на теб ти е нужно като гледам,така че не е лошо да го питаш.
Smurgieta-Не се притеснявай за почивката и ние сме си вкъщи не си самичка и ние пропускаме морето,като за 1ви  път и Неси е много разочаровано,но нищо догодина живи и здрави.А по повод краката аз имам проблем,но по-нагоре в бедрата ми е болката и мисля,че е от тежестта.Много ме боли дори от 5тия мес.започна да ме боли.
Malka mravka-браво за диванчето.Ще се справите с подредбата за гостите.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт