Бъдещите НОЕМВРИЙСКИ майчета

  • 23 007
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 272
Дори да ви е жив и здрав Алекс и много да ви радва!!!
   newsm59   Tada
Честит имен ден на всички именицииииииииииии носете имената си със здраве!!!

 Hug

# 736
  • Карнобат
  • Мнения: 3
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ!

# 737
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Мами, и аз да се присъединя към черпенето, че и моя мъж именник  Heart Eyes

 newsm67  ura  bigdance2 Tada

Да си живи и здрави всички, които носят това хубаво име  Hug

# 738
  • Мнения: 943
Бързо да действам с нов въпрос, че иде новата тема.
Така...  Mr. Green
Очевидно има разлика в бодитата от тези две снимки :
   
Първите по-скоро като горни дрешки ли се ползват, а вторите- бельо?  newsm78
В крайна сметка, проблемът ми е, че не знам колко от единия вид и колко от другия ще ми свършат работа.   Blush

# 739
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Четох в една от книгите за бебета че са по - удобни бодитата които се закопчават отпред за първите месеци, но май мамите с опит е по - добре да кажат Simple Smile

# 740
  • Мнения: 908
Честит имен ден на всички именници и от мен   bouquet Живи и здрави да са те и семействата им!!!  Heart Eyes

Дени, наистина по-добре си купи бодите с предно закопчаване  Peace За да ти е удобно просто Simple Smile Иначе може би правилно мислиш и аз по-тънко боди бих използвала за от долу, докато по-дебело бих обличала отгоре, като отдолу примерно сложа камизолка. Е, и ританки за крачетата Simple Smile

Аз пък съм на друга тема - за влагата. И си мисля да си взема уред за мерене на влага, хубаво ще е и термометър да има, че и такова нямам в стаята. Та да питам - къде се продават такива чудесии  Rolling Eyes В детски магазини или в някакви за електроуреди? И ако може да ми препоръчате нещичко  Praynig

# 741
  • Мнения: 368
Честито на всички именници, да са ви живи и здрави, ведри, спокойни и добри!

Аз имам честта да ви поканя в новата ни закръглена(като нас) темичка
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=521297.0

За бодитата: Дъгичка и двете са долно боди, но със копчетата отпред и отдолу е по-удобно в първите два-три месеца, докато бебето ни се струва ужасно мъничко и крехко. После като свикнем първите ще са ни по-удобни според мен, защото по малко закопчаваш и откопчаваш.
В по-топли помещения или в по-топли дни първото става и за горна блузка.

Общи условия

Активация на акаунт