Звездни компромати-71 част

  • 53 772
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 124
Sick Много смешна гледка .Зрял мъж ,а се вдетинил ...........

# 706
# 707
  • Мнения: 17 546
Боже!  Shocked ooooh!
Тия жени луди ли са, слепи ли са или за пари са готови да са с всяко нещо, което ходи на два крака!? Това симпатично момиче с този ... човек!
А за "момичето на Маринела" мога да кажа само  rotfImbo #Silly doh

# 708
  • Мнения: 1 167
Аааа тук е страхотно, темата е страхотна!!

И според мен Анжди изобщо не е подходяща за ролята на Монро. Все пак трябва да има поне минимална прилика.

Магда наистина е различна, сега като видях двата клипа. Преди, въпреки кльощавото си тяло, имаше супер големи бузки, а сега ги няма..

# 709
  • Мнения: 235
Аз още не мога да повярвам, че заряза семейството си. Познавам го (покрай работата) и знам как държеше на жена си и децата. Но, явно и него го е задрусала критическата......

# 710
  • Мнения: 515
Аз още не мога да повярвам, че заряза семейството си. Познавам го (покрай работата) и знам как държеше на жена си и децата. Но, явно и него го е задрусала критическата......


мхм мъжете минат ли 40-така гледай какво става  ooooh!
а за момичето на Маринела, няма да коментирам, все пак цял Пловдив знае момичетата на Маринела  Laughing може пък тази да прави добри  Whistling

# 711
  • Мнения: 4 120
Ами чак пък толкова..некрасива досега не бях виждала.

# 712
  • Мнения: 4 892
А кой е младежът до Елен Колева, настояшият й спътник в живота, така да се каже?

# 713
  • Мнения: 4 120
Собственик на "Олинеза".

# 714
  • Мнения: 80

малииии,ужасен е  Sick

# 715
  • София
  • Мнения: 4 285
Ужасен, ужасен, ама богат!  Mr. Green

# 716
  • Мнения: 4 291
 А, ужасен. С толкова пари можеше и по-зле да изглежда!

Последна редакция: сб, 21 авг 2010, 20:53 от so what?

# 717
  • Мнения: 4
Меган Фокс - малко сънена и леко кисела, с интересна татуировка на ръката, май на Мерилин Монро.

1...
2...
3...
4...
5...

# 718
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Меган Фокс - малко сънена и леко кисела, с интересна татуировка на ръката, май на Мерилин Монро.

1...
2...
3...
4...
5...

...а на другата пък нещо като извънземно Tired

п.п. Нокътя и е отвратителен Sick

# 719

Общи условия

Активация на акаунт