Звездни компромати-71 част

  • 53 764
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 5 622

Яки момчета ( малко поостаряли, но готини ) http://kachi-snimka.info/images/bfi1282373587x.jpg


Страшен филм е направил Сталоун- The Expendables. Не е типичния екшън, забавлявах се доста. И за пръв път присъствах на филм, на който аудиторията вика и пляска с ръце на филма  Joy

Но да, остарели са доста...

# 722
  • На морето!
  • Мнения: 5 770
Това един и същи човек ли е с предната снимка? Разликата е огромна!  Shocked

# 723
# 724
  • Мнения: 11 747
Пусната е. На мен ми харесва.

# 725
  • София
  • Мнения: 721
Еей, ама като почнете значи - какво му е толкова ужасно на този човек!!? Неприятно е, че си е зарязал семейството заради нова любов, но коя съм аз да го съдя. На мен ми е симпатичен и не ги разбирам тези коментари, какво толкова ужасно, скандално и гнусно виждате в тази двойка!

Между другото, коя е тази Ели Кузмова?

# 726
  • Мнения: 11 747
Eли Кузмова е жената от семейството, което спечели Биг Брадър.

# 727
  • София
  • Мнения: 721
Eли Кузмова е жената от семейството, което спечели Биг Брадър.

Благодаря ти Simple Smile

# 728
  • На морето!
  • Мнения: 5 770
Еей, ама като почнете значи - какво му е толкова ужасно на този човек!!? Неприятно е, че си е зарязал семейството заради нова любов, но коя съм аз да го съдя. На мен ми е симпатичен и не ги разбирам тези коментари, какво толкова ужасно, скандално и гнусно виждате в тази двойка!

Между другото, коя е тази Ели Кузмова?
Коментарът ми беше свързан с предната снимка, на която го харесах и продължава да ми харесва и с тази, на която никак не изглежда добре. Обсъждам изцяло и само външен вид, нищо друго не знам и не ме интересува за него.  Peace

# 729
  • Мнения: 4 120
 И аз коментирам само външния му вид. Ни най малко не ми е симпатичен, има къде къде по красиви богати стари мъже.

# 730
  • Мнения: 50
И най-интересното е,че такива момичета сами себе си заблуждават,че имат силни чувства.  Mr. GreenА парите-абе просто така се е случило Wink Laughing

# 731
  • Мнения: 4 120
Изключено ли е да има чувства?

# 732
  • Мнения: 50
Изключено ли е да има чувства?
А има,как да няма-докато човека не фалира и остане без пари Mr. Green

# 733
  • София
  • Мнения: 721
И най-интересното е,че такива момичета сами себе си заблуждават,че имат силни чувства.  Mr. GreenА парите-абе просто така се е случило Wink Laughing

Ето за такива изказвания говоря, просто сме затънали до шията в предразсъдъци в малката ни държавица.

# 734
  • Мнения: 50
И най-интересното е,че такива момичета сами себе си заблуждават,че имат силни чувства.  Mr. GreenА парите-абе просто така се е случило Wink Laughing

Ето за такива изказвания говоря, просто сме затънали до шията в предразсъдъци в малката ни държавица.
Радвай се,че ти не си WinkДа живее разкрепостеността и меркантилността във всичките и форми Mr. Greenособено за младото поколение Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт