Лека и безаварийна на тези, които карат ШОФЬОРСКИТЕ - 8

  • 66 887
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Сетих се да питам нещо - листовките в Светофар надеждни и актуални ли са?! Моят инструктор държи да си купя на хартия, но още не съм се наканила. Решавам он-лайн, че така ми е по-удобно....
       V avtoizpit.com sa bez gre6ki

# 736
  • Мнения: 0
Здравейте, имам няколко въпроса, бихте ли ми отговорили? Може ли да избера кола само с автомат.скорости? Как стои въпроса с интензивните курсове,ще имам възможност само през лятото да ги карам.

# 737
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
1. Да, стига да намериш такава школа  Peace . Но според мен е по-добре да се научиш заедно с инструктора до себе си как да употребяваш и скоростния лост, отколкото по-късно самичка.
2. В повечето школи имаш възможност още като се записваш да заявиш, че искаш да караш интензивно. Смятам, че ще уважат желанието ти.

# 738
  • Мнения: 499
Manulka, имай предвид, че ако изкараш курса на кола с автоматични скорости ще получиш книжка, с която ще можеш да управляваш само автомобили с автоматични скорости. Има школи, които предлагат такъв курс, също така и експресно обучение.

# 739
  • Мнения: 24
Здравейте, случайно видях тази тема и много се радвам да се запиша и следя, тъй като в момента карам курс. Вече имам 10 кормувания, остават 5, а в понеделник ми е практическия изпит. Признавам доста ми е трудно, защото ме е много страх. Слава Богу, имам стахотен инструктур!  newsm08

# 740
  • Мнения: 4 309
Здравейте, случайно видях тази тема и много се радвам да се запиша и следя, тъй като в момента карам курс. Вече имам 10 кормувания, остават 5, а в понеделник ми е практическия изпит. Признавам доста ми е трудно, защото ме е много страх. Слава Богу, имам стахотен инструктур!  newsm08
Shocked Shocked Shocked
E, как 10?
Минимално са 31 часа, като един час е около 50 мин, от които 40-45 е кормуване.

# 741
  • Мнения: 2 180
Няма нищо странно, и аз вземах по 2 часа наведнъж.

# 742
  • Мнения: 549
Здравейте.
Реших да се запиша във вашата темичка ,че и аз от скоро започнах  шоф.курс/все още съм на теорията/.И за целта си търся онлаин листовки,който не са с грешки.

# 743
  • Мнения: 24
avtoizpit.com.

аз решавах от там, но си купих и хартиените, за да съм сигурна, че всички въпроси ще мина Simple Smile
Взех го от първия път с 2 грешки.
Но сега предстои по-трудната част - в петък ми е практиката...  baby_neutral

# 744
  • Мнения: 549
Благодаря ти Ника.

Последна редакция: чт, 21 юни 2012, 13:43 от svetlaibobo

# 745

Общи условия

Активация на акаунт