Отговори
# 30
  • Мнения: 11
Честито на beb4o_fb   bouquet  bouquet  bouquet! Бъдете живи и здрави цялото семейство, и нека в дома ви винаги да има смях и много радост!

♥Димяни ♥, Честит Рожден ден на патерици на голямото ти детенце   bouquet! Жив и здрав да ти е, и много да се обичкат с малките принцески! А и на тях, душичките,  Честит първи месец  Simple Smile! Все така борбени да бъдат винаги!

Grix, радвам се, че са те успокоили тези доктори! Стискам ти палци за едно нормално раждане и всичко да мине добре!

# 31
  • Мнения: 102
Момичета, както казах явно направих някаква алергия към кола маската и спеделих,че се подух мнооого и нацепих ТАМ - и си мисля,ако се промия с вода и сода за хляб  newsm78 ?

мисля си,че не би трябвало да има проблем

гледам общия профил е активен ,сигурно Даниелка си е тук и всичко е наред

Последна редакция: сб, 14 авг 2010, 17:36 от gala.

# 32
  • Мнения: 2 677
Честита двойна радост на Бебчо  newsm04
Да е жив и здрав рожденика на Димяни и много да я слушкат всички!

Аз от вчера съм в майчинство Simple Smile Дадоха ми и направление за очен лекар - с 3 диоптъра съм, но това май няма значение. Та ще видим сега, дано не ме наплаши нещо очния, че както не искам секцио...  Имам си и списък за родилното - акушерката каза две нощници, че тази, с която раждам щяла да се поизцапа  #Crazy Също и четири комплекта пелени и две стъклени шишета - за пелените добре, ама шишетата нали ще си ми ги върнат после? Някой знае ли? Че не се сетих да питам вчера, а си ги харесвам тези, които съм взела.

# 33
  • Мнения: 287
Мамита аз да попитам нещо в страни от бебчовците:
Някой от вас да ползва климатик от т.н. куча марка Мидея или Осака?
Споделете впечатления на ЛС да не спамим темата  Crazy   bouquet

# 34
  • Мнения: 104
За визуалната разлика между кош и стол, ясно...аз по-скоро имах предвид функционално как стоят нещата. Мога ли да си ползвам само коша за кола или трябва да си купувам и стол? С какво стола е по-сигурен...и ей такива неща..ама сигурно си има инфо в нета, само попитах, ако на някои му се пише, иначе няма проблем, ще се ориентирам Wink

# 35
  • у нас
  • Мнения: 1 870
какви са тия промивки какви са тия чудеса #Crazy. Содата е агресивна и определено не те съветвам. Другото което е променя pH Rolling Eyes не си прави експерименти. Много по-добре ще е ако си направиш една отвара от лайка или смрадлика и си натопиш ДупИто и около дупИто Mr. Green в един леген за половин час- да седнеш в легена, не да клечиш Mr. Green  Peace това е моето мнение по въпроса, ако някой има др. виждания да ги споделя Peace

# 36
  • Мнения: 1
Честито на Beb4o_fb, желая ти много здраво и щастливо семейство и малките душици да изпълват с радост дните ви!   bouquet
gala - Браво на теб, много си оправна  Heart Eyes
Димаяни - да ти е живо и здраво детенцето и много да те радва и слушка!

# 37
  • Мнения: 102
Tommelise, ама аз това имах предвид , не вътре да се промивам. само че не ми се ходи до аптеката ,че не мога да се облека  Joy и имам само сода ,та за това попитах -

по темата за кош и стол за кола - за мен кош за кола си е кош за новородено,които е пригоден за кола - като този например http://www.prodavalnik.com/ppc/data/3/4_b.jpg
а стол за кола е това дадено по-горе в темата , просто са за различни месеци - първия е за новородено ,води 0-13 кг, другия е до 36 м, има и среден вариант 0-18 кг. аз мислех такъв да взема направо,но май една приятелка ще ми даде нейния,който е 0-13кг.  Доста по надежно ми е някак си със стола, след като размислих над въпроса.

Последна редакция: сб, 14 авг 2010, 17:49 от gala.

# 38
  • у нас
  • Мнения: 1 870
еееее накарай половинката или виж поне кви чайове имаш у вас - дори и да не е цвят, а да е на филтърче пак става Peace иначе с подръчни newsm78 ай ще мисля, ама содата категорично не Naughty

# 39
  • София
  • Мнения: 1 067
Подкрепям Tommelise за идеята със смрадликата или лайката.

vesy_evi, новородени бебета си ползват само кошници за кола. Като поотраснат примерно до към 9-10 кг и могат да стоят седнали може да им вземеш стол за кола/или седалка.

Общо взето всяка кошница/стол/седалка е за бебета/деца с определени килограми и това си го пише на тях.

# 40
  • Мнения: 287
И аз съм ЗА смрадликата(дето аз си и викам тетра  Mr. Green)
Гале мисля, че ще те успокои много  Peace

# 41
  • Мнения: 0
Момичета тука съм  Mr. Green Mr. Green Mr. Green.Сутринта ми се наложи да изляза по работа и смятах като се върна да пусна новата тема,ама вие мн сте писали  Mr. Green Mr. Green Mr. Green!
Сега я пуснах,надявам се да ви хареса  Heart Eyes ,подготвила съм я преди 3-4 дена  Heart Eyes !
А за протокола беб4е е родила в 7:58 момчето ,а минута след това в 7:59 момата  Heart Eyes !
п.с.Даниелкка

# 42
  • Мнения: 102
натопиш ДупИто и около дупИто Mr. Green в един леген

 smile3532  smile3532   smile3532 - нямам толкова голям леген, вече и те не ми стават  Joy Joy Joy

Добре , няма със сода, сега ровя и намерих някакъв с малки лилави цветчета е бил,а сега е суха трева, и с него ще направя ,а после с пенатен крем, даже се чудех дали да не отворя на бебка крема за подсичане  Joy, ама се отказах .  

Благодаря ви момичета.

Даниелка,  уникална е , професионалиста си е професионалист   bouquet   bouquet   bouquet

# 43
  • у нас
  • Мнения: 1 870
тамън си викам че ако не пишеш до къв 6-7 и  ще ти драсна един смс Mr. Green
радвам се че си добре Peace и темата ни онтово е прекрасна (ама и gala. се справи добре Wink)

# 44
  • Мнения: 0

 (ама и gala. се справи добре Wink)
 
 Hug   bouquet  newsm51  love001
п.с.Момичета,само да не съм обуркала имената на бебенцата ,че смс е на латински  Rolling Eyes ,но мисля че са така!
А и на Емили са и казала ,че пак ще е момиче  Mr. Green  Heart Eyes  Hug ,а не е момче  Mr. Green !

Общи условия

Активация на акаунт