Къщурката на бебчо отесява, а ОКТОМВРИ с пълна сила наближава

  • 20 696
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 367
добро утро,

аз съм пак будна от 5 Simple Smile този сладур не ме оставя да спя. снощи и брат ми пристигна за 1 вечер на гости и като ме видя се шашна  Joy много съм била пораснала за 1 месец. бебока всеки ден го усещам все по-голям. всяко движение е осезаемо и когато започне да шава много изпитвам нещо между болка и гъдел. с ванеса беше така чак средата на 9 месец.

раждането не съм го мислила първият път. приемах го за нещо естествено през което трябва да мина както и кърменето. тогава много ходех, но беше мека зима и имах малък корем. сега в тези жеги повечко се скатавам вкъщи и много ме болят краката повече от 30мин. не мога да ходя. трябва да седна да си почина и после пак.

самото раждане ми протече напълно естествено. събудих се в 4,30 и отидох до тоалетната по голяма нужда (бях много учудена в такъв час Simple Smile ) легнах и заспах в 5.45 започна да ме боли леко кръста все едно ще ми идва менструацията, но си помислих, че е нормална болка в 9 месец. след 5 мин обаче и ниско долу започнах да усещам нещо и усетих нещо като пукване какво е описала бобчето. станах и водите ми изтекоха пред спалнята. отидох в тоалетната и отново по голяма нужда. като се забърсах видях малко кръв, но то няма как да изтекат водите и тапата да не падне. филип се събуди и започна да бърше с мопа (сега като се сетя беше много комично Simple Smile аз в тоалетната на отворена врата, а той бърше в спалнята и коридора) започнах да се опитвам да засека на колко мин. са ми контракциите, но не успях. беше ме хванала 1 и не пускаше. обадих се на лекарката с която имам уговорка и тя ми каза да отида в болницата да ме види дежурния с какво разкритие съм и пак да и се обадя. аз реших да се изкъпя преди да тръгна. по време на душа пак се изходих по голяма нужда и започнах да прикляквам в банята. спомням си, че филип мина на 3 червени светофара. нищо не съм му казала, но явно видът ми е бил такъв , че раждам Simple Smile в болницата ми казаха, че съм с 8см. разкритие лекарката ми пристигна за 5 мин. направи ми някакъв масаж на шийката и болката изчезна. 7/57 бях родила. всичко ми е като на филм. много бързо и лесно. тъкмо ставаха непоносими болките и започнах да си помръквам и този вълшебен масаж ме спаси.

пожелавам на всички такова естествено раждане като моето без системи, клизми и упойки.

# 691
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Добро утро и от мен,

Nad1, vese ако знаех, че не спите, щях да ви правя компания!  Crazy И аз бях така цяла нощ...

Затова като най-раннобудни да сервираме една закуска за останалите....на вас може да ви е  рано,но ние с бебока сме гладни  Blush  Mr. Green



Хубав ден мамита, мен днес ме чака пране и чистене гарнирано с готвене... Crazy

# 692
  • Мнения: 599
Мами добро утро Simple Smile

Аз се скопосах с тоя ремонт, така ме боли кръста 1че и седнала като съм пак боли, права пак.....ужас  ooooh!

За праха за пране мисля да ползвам Тео Бебе, щом има течен мисля него да ползвам. Нали си имам нова пералня с кеф ще си пера дрежките на бебчо Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Днес май ще полежа повече да си почина Simple Smile

Хубав понеделник мами  Hug

# 693
  • София
  • Мнения: 5 721
Мерси за закуската! Hug

НАде,ми хайде де  Heart Eyesутре форумско после друг ден и сами  Grinning

# 694
  • София
  • Мнения: 1 395
Nad1, чакай да завършим и живот и здраве след години ще приема комплимента Blush  bouquet

Mishana, и аз се събудих с мисълта за храна. Мъжо ми вика "има кьопоолу и руска салата" аз "аа нее ще си доизям боба с наденицата" Crazy

# 695
  • Мнения: X
Здравейте,
Мишана, благодаря за закуската!
Аз сега тръгвам гладна, че няма време и по пътя нещо ще хапна. Реших да си подам документи за ТЕЛК, аз имам от бебе проблем с очите.. И отиваме там, после за болничен, после в Окръжна болница.. Дано успеем всичко да свършим с мъжа ми.
Бобче и Бебз, много чаровни дечица, да са ви живи и здрави!
А пък тези дни смятам да се организирам да подам документи за смяна на личната карта, че още съм с фамилията на бившия ми мъж.  ooooh! Ама нали помолиха от МВР ако не е спешно да не се подават, че нямат бланки..
Лек и хубав ден!

# 696
  • Мнения: 186
Добро утро , ние закусихме , изпихме кафето и изпратихме татито на работа.А той тръгна с думите - "Днес не ме 4акай", което зна4и 4е към 9 може и да се прибере.
в4ера мн не съм се вклю4вала 4е ни беше романтити4ен ден , цял ден гушкане luvbed smile3521

Веселина Митева- мислех 4е си въобарзявам оба4е и при мен е болезнено ритането, е не 4ак да ме пребива , но наистина има болка при опъването на кожата или когато с глава ме шибне в пико4ният мехур #Crazy

# 697
  • София
  • Мнения: 5 721
Bebzz,малкия е много сладък пу-пу  Heart Eyes
ДА ви е жив и здрав! Hug 

Аз ще гледам да се включа да пусна нова темичка някъде ако не сега докато излезна поне към 14,00 така,че не се притеснявайте! Вероятно може да се включи и Лейди така,че спокойно  Wink Grinning

Утре кои ще идват на срещата и каква маса да се запази? 

# 698
  • Мнения: X
Добро утро  smile3531!

Днес се събудих много щастлива от местенето на дупето на беболина  Two Hearts. Пристигна ми козметиката на Веледа за бебка и изглежда страхотно, мирише на билки, излезна с около 20 лева по-евтино от бг сайтовете Simple Smile. Прах за пране и омекотител ще ползваме Sano.

облачето хей, аз успях да си подам документи за нова ЛК преди 2 седмици, въобще не се редете. Отивате и ги молите да ви пуснат, в тези жеги няма как да изчакаш 20-30 човека, поне при мен бяха толкова като отидох половин час преди да започнат работа.

Безз, bob4enka, страхотни са малките ви бонбони. Нямам търпение да идва октомври и да знам че всичко е наред с бебка  Heart Eyes, а по-рано не искам да раждам  Simple Smile.

# 699
  • Мнения: 109
Добро утро Wink Бебз малкият е много голям сладур пу- пу,заплюван си го за момата,тъкмо и разликата е добра Wink Бобче и твоята мадама е страхотна и така се кипри на снимките...........оххх вече нямам търпение да се роди бебчето. Гледам за притесненията ви относно по-ранното раждане и на мен са ми в главата постоянно,особено с тези ми лежанета за контракции предишните месеци,но да се надяваме,че бебка ще е търпелива и поне до началото на октомври няма да иска да излиза,че с ремонта не сме до никъде,а на мъжо изобщо не му пука,че трябва да се местим,тепърва да се нареждаме и е кара бавно и лежерно #Cussing out ама вече мълча и да говоря никой не ме слуша ooooh! Щях да пиша и други неща,но забравих ама с този мозък сега  Embarassed Хубав ден! Hug

# 700
  • Мнения: 42
Добро утро! Колко сте ранобудни )))
Чудя какво да правя днес и още не съм измислила.
Бебз, маклият е страхотен )))
За срещата утре аз съм на линия.

# 701
  • Мнения: 1 167
Добро утро мамита.
Мама-Смехорана,аз бях тази,която вадеше лична карта,извинявай,че чак сега ти отговарям.Отидох в събота към 7,чаках до 9,че те тогава отваряли,записах се в списъка,бях 30 и към 12 някъде се оправих и то добре,че повече хора се бяха отказали,за да мина по.бързичко.Никой не ми отстъпи ред Sad.Хората се бавят около 10-15 мин.Наистина много ми олекна,че свърших тази работа.Момичета,страшни болки имам в ребрата и гърба,не мога да спя Cry.Няма ли бебчо да слиза най-накрая по-надолу.
Тези дни само чета за раждане и вече така съм се психясала и толкова ме е страх,че нямам думи.Тези клизми,катетъри,болки,само си казвам,че щом толкова жени минават през това и аз ще успея,но толкова ме е страх TiredУтре съм на преглед да видим какво ще каже моята доки,дали има шанс нормално да си родя.
Искам да питам Хайли,мисля,че тя беше от къде е взела тази хубава кошарка и каква цена е горе-долу.
Ради нещо се губи. Thinking

# 702
  • Мнения: 1 599
Добро утро, момичета!
Днес ще позхладнее, така да се каже  Joy

я да питам кърмещите преди - вие миехте ли си гърдите след кърмене или не?

ние ще се стягаме, че сме на рожден ден Simple Smile

# 703
  • Мнения: 42
Записах се за сряда в baby mall-a и петък в ЦУМ за лекциите )))
Нямам търпение, надявам се да се засечем с някои от вас.
За раждането - страх ме е от това, че незнам какво ме очаква и затова избягвам да мисля и да се вкарвам във филми.

# 704
  • Мнения: 53
Добро утро!   love001

Пак съм ви изпуснала - уж в събота четох, но ей го - 12 страници днес ще наваксвам.  Wink
Вчера ми беше ужасно депресивен ден - няма как да е, след като няма много време, а ремонтът продължава и я свършим навреме, я не. Просто бях побесняла и се изпокарах с всички. После доста поплаках, че съм изтормозила бебенцето, но дано да е наред всичко.  Confused
За капак с моя мъж не можахме да заспим до 4:30ч и тази сутрин съм  smile3507. В момента съм на работа, уж се съвзех с 1 кафе ама да видим. Следобед ще ме налегне дрямката сигурно.  hahaha

Благодаря на всички, които взеха отношение върху питането ми за презимето на децата.   bouquet, както и на ivdrag за подробното разяснение за легълцето. Hug И ние ще търсим нещо подобно.  Peace

MG18 това, което си писала за себе си: "уморена скапана с черни кръгове под очите" се отнася и за мен. Особено майка ми като ме види и без грим и все се шашка какво ми е.  Shocked Много ми е изтормозена физиономията, ще речеш, че кой знае колко бебета нося.  hahaha Отгоре натова пък вчера ми се е появило едно бледо розово петънце в горната част на бузата - лишей ли е какво е не знам, уж не ме сърби, боли ама да го има, не може.  ooooh!

Видях снимки на Noel и p0liglot - много красиви бременни майчета! Браво!  Hug
Ако има и други снимки - не съм стигнала още до тях, тепърва ще чета. Рекох да се запиша в старата тема, преди да сте пуснали нова.  Joy

Забравих да се оплача, че стриите и мен не ме подминаха.  Crossing Arms Както тайничко си се надявах, че досега като не са се появили, малка ще е вероятността, то каква изненада. Понеже коремът ми е доста голям вече и не съм ги видяла, а те отдолу на корема.  Tired Нацепило се от двете страни. Вярно, че не се мажех с нищо, но ми ставаше лошо от разни аромати.  Sick Разчитах на късмет, уви и този път не проработи.  #2gunfire

Последна редакция: пн, 23 авг 2010, 10:10 от eva_86

Общи условия

Активация на акаунт