Къщурката на бебчо отесява, а ОКТОМВРИ с пълна сила наближава

  • 20 695
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • У дома
  • Мнения: 59
Добро утроооо   bouquet

За разлика от вас тази нощ спах доста добре, беше и хладно и се гушкахме с моята голяма глезла до 8 и 30.

Момичета, днес влизам в 9-я, Димяни, пращай номера на лични.

Бебчо така се е наместил под ребрата ми, че и в момента едва стоя седнала, много ме болят ребрата и гърба. Снощи както стоя и гледаме телевизия, така се намести, че можех да напипам двете крачета как се опъват, явно беше решил да опита дали не може да си направи още място Joy

Много хубав ден ви желая, аз ще се приготвям да ходя при доки на консултация, ще ми дава и документите за болницата.

 Hug Heart Eyes

# 706
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622

Mishana, и аз се събудих с мисълта за храна. Мъжо ми вика "има кьопоолу и руска салата" аз "аа нее ще си доизям боба с наденицата" Crazy

bebZz,   smile3532 напомняш ми за себе си  вчера, бях така с овчарската салата на закуска  Blush
bobinka, не се шашкай толкова. Всички ни е хванало шубето за раждането, въпроса е да сме позитивни в мисълта си!  Peace

# 707
  • Мнения: X
bobinka 85, ако чакаш някой да ти предложи... толкова са егоистични хората, за това сама си казваш. Ако подходиш любезно и мило няма начин да не те пуснат  Wink.

Болките хич не ме притесняват, искам само да си видя живо и здраво момичето  Heart Eyes, по-скоро се притеснявам как ще се справя с кърменето, уж чета разни книжки и статии, но все едно да четеш как се кара кола  Grinning.

Зеленоочка също се губи, дано всичко при нея да е наред.

# 708
  • Мнения: 8 523
eva_86 ,много е неприятно това,ама какво да се прави.До преди 3 седмици ми нямаше нищо бях си супер ставам обличам се и се почваше едно ходене поне 4 км.А сега това безсъние ме скапва и още се кумя и не мога да се наканя да излезна.В събота ме мързеше дори да хвърля боклука.А трябвада ходя да се движа за да не кача много килограми.Само си търся повод са си лежа и да не се разхождам ooooh!а то пък едно лежане с тези изстръпвания ама ужас спирам ,че станах много негативна

# 709
  • Мнения: 2 286
Добро утро, момичета!

Много странно, но когато милото си е вкъщи събота и неделя мога по цял ден да спя! Ама днес като е на работа до 9:15 спах, въртях се, лежах, ама не става... Много гадно

Бобинка, кошарката ми е 167лв. Взех си я от малките гаражчета до Шейново, защото там си капарирахме и количката, от двете суми ползвам отстъпка - подарък. Можеш да си вземеш каквото искаш, та помпата за кърма, пак от там, ще ми излезе 30лв, а иначе е 74. Като отидохме за кошарата, човека каза, че вече ми я е поръчал и тази седмица ще я получи и ще ми я пази заедно с количката. Иначе кошарата я има в двете Хипо-та. Аз лично от там си я харесах и това й е цената навсякъде. Но в Бейби мола я няма.

Днес ще е много приятно. Дано! Най-после се нормализира времето и съм много доволна Whistling

Бебз, малкия е голям сладур! Heart Eyes
skorpion4eto, ще се засечем, разбира се! Ние сме там от 10:30 Simple SmileSimple Smile
За срещата - утре съм на линия Party . Пак да повторим : 24.08 (вторник), О!Шипка - Люлин, 19:00ч.

Хубав и спокоен ден, коремчета! Hug

# 710
  • Мнения: 13
Ехооо сладкишчетааа  Grinning

Тук съм! Ние от четвъртък се "потопихме" в "лекия" освежителен ремонт и направо съм станала една истинска майсторка  Mr. Green Шегувам се... Валъо и баща му измазаха целия апартамент и цветовете са суперр  Party Но нали се сещате като има мебели, че се предасят от едната стая в другата и така...Ние със свеки в петък и събота обикаляхме да си харесам перденца и след има няма 7-8 часа разходки из софийските улици и магазини успях! Тя Лилето ( свеки) днес ще е готова с ушиването им и следобед ще ги метна на кормизите и ще им се радвам... Освободихме и мястото за креватчето на бебо в спалнята и може след 10тина дни да пускаме поръчката ( размери взеха още миналия месец), че към края на септември да го сложим и него...

Днес - Валъо сега пребоядисва тавана в банята ( той си е като нов, ама хайде  Wink ), а аз продължавам с чистенето от вчера - дограмата и подовете ги изми свеки, а аз успях да си изчися цялата кухня, остана ми сега само плота...врати, шкафове - всичко е 6! След 10тина дни само ще викнем да ни изперат дивана и съм готова да отварям аптека у нас  Mr. Green

Сладурки - четох ви по диагонал, искам да честитя на всички годишнините, рождените дни и всички други поводи   bouquet

Тони -  Hug виждам, че малките растат и мноогооо се радвам  Grinning

Мерси, че сте се сетили за мен   bouquet

Надее - не се покривам  Mr. Green Утре ми е Ден-Ден - ще стана на 24  Crazy

Цункам си ви и мнооогооо ми липсвахте муцунки  Hug

# 711
  • София
  • Мнения: 5 721
Pozitive,честито влизане в 9 ия Simple Smile

Краси,значи за срещата за сега сме:
Иринка
Аз
Ти
Мирчето
Надето
Скорпиончето.....
Ако пропускам някой да ем извини но не съм видяла!

# 712
  • Мнения: 186
Титка  бандитка, Зеленоо4ка веднага да пишат 4е вси4ко е ОК при тях - да не ни притесняват.Само шпионирате-наблюдавам ви аз. Hug

Позитив -то4но днес се загледах в линийката ти, е хайде 4естито

# 713
  • Мнения: 7
Да Ви почерпя, че днес остарях с още една годинка.



Uploaded with ImageShack.us

# 714
  • Мнения: 2 286
Рени, честита още една годинка! Много здраве и щастие, късмет и най-прекрасните мигове да ти се случат през октомври! Hug

# 715
  • Мнения: 42
Рени, честит Рожден ден! Много здраве, късмет и любов ти желая, а октомври да си гушнеш най-важния подарък )))

# 716
  • София
  • Мнения: 5 721
Рени,честит рожден ден мила!
Много здраве и щастие и  ревящ подарък през октомври!  Mr. Green Hug  bouquet Heart Eyes

# 717
  • София
  • Мнения: 1 395
Честито, Рени! Жива, здрава, много семейно щастие и все по-голямо семейство, та да е още по-голямо щастието  bouquet

# 718
  • Мнения: 99
Рени, Честит рожден ден желая ти много, много здраве, щастие да се сбъднат всичките ти мечти!  bouquet

# 719
  • У дома
  • Мнения: 59
Честито, Рени!!! Много здраве, щастие и най-прекрасни мигове през октомври.  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт