Побеснях, защото...

  • 8 634
  • 114
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 200
Щурчо и аз мисля като теб. Безумно е това просто. Незнам как Надичка е склонна да остави пак детето си там  ooooh!. Незам също и каква е тая подкрепа от бащата. Той за нормално ли го приема това? Детинщини сигурно са?   
Иначе идеята да се пита момчето ПРЕД родителите му и БЕЗ момиченцето,за всичко това и от къде го е виждал?
Ооо,не,отивам да си направя силно кафе,че ми падна кръвното.

# 106
  • Мнения: 18
Надичка, направо не мога да повярвам Shocked

# 107
  • Мнения: 27
Горещо благодаря на всички вас,за адекватните ви критики и помощ!наистина доста се двоумях как да постъпя,че сега чак се възмущавам от себе си.след толкова години брак с мъжа ми знам,вече 4е няма смисъл от разговори със свекървата и сестра му-те са адски ограничени жени и няма да има решение на нито един проблем.мислят само за себе си,дори нямат време за собствените си деца.те отказяват да говорят с малкия,за да не акцентирали на случката.аз ще огранича всякакъв контакт на дъщеря ми с него,няма да я оставям и минута с него ,ако аз или баща й не сме там.мобилизирах родителите си (които не живеят в нашия град),дори моите стари баби,приятелки,съседки и ще се оправим някак с гледането.свекървата не пожела да ги разделим,искаше пак да ги гледа заедно,но самата мисъл за това ме изкарва от равновесие,това е най-наглия човек който познавам.мъжът ми вече е на мнение ,че дори завинаги трябва да прекратим отношения с тях,той от години не може да ги понася.аз съм тази която до сега крепях някак си контактите с тях,заради него и за да не лишавам детето си от другите му роднини.но сега всикчо се промени,това е най-лошото което можеха да ни причинят.
говорих с личната ни лекарка,споделих и всичко,защото тя ни е доста близка и е винаги до нас.тя ми помога доста,говори с малката и с мен,каза че малката е по скоро впечатлена ,отколкото травмирана,че трябва да съм благодарна ,че не се е стигнало до крайности.тя е доста добър специалист и ще ни помогне.междувремено дъщеря ми е споделила всичко с моята майка,лекарката каза че просто я е почувствала мнг близка и така самата тясе освобождава от неприятната емоцията.

# 108
  • Мнения: 27
може би не съм най-подходящия чове да давам съвети по тази тема,но бих ви посъветлава сърдечно да внимавате кога и къде оставате децата си.понякога ги оставяме от безизходица при роднини,уж за тяхно добро,а се случват неприятни неща с тях,неща който ние не бихме допуснали като родители.никога не съм харесвала как свекървата гледа детето ми-пред турските сериали денонощно,или някъде си в някоя стая да правят каквото си искат.не ми е харесва как я храни-постояно с дюнери,пици, и тулумбички.не дава да и се меся,казва  че ще си я гледа както си иска и ако не ми харесва да си я гледам сама.и е била дяволски права.аз все за да си пязя работата,за да не ме намразват колегите,за да си изплащаме сами всичките безбожни кредити.пазте децата си,за да не страдете като мен сега.и се консултирайте с лекар,ако недай си боже ви се случи нещо такова.без помоща на нашата лекарка едва ли щяхме да се справим

# 109
  • София
  • Мнения: 17 368
Надичка, според мен с мъжа ти се справяте отлично, браво за хладнокръвието  Peace

# 110
  • София
  • Мнения: 12 611
Надичка Hug Hug Hug Поздравления за куража и успех!   bouquet

# 111
  • Мнения: 3 066
Надичка-добро решение и мобилизиране на всички сили за помощ!Дано епизода се забрави бързо от малката и никога да не се налага да си го припомня! Hug

# 112
  • Мнения: 5 173
Надичка-добро решение и мобилизиране на всички сили за помощ!Дано епизода се забрави бързо от малката и никога да не се налага да си го припомня! Hug
Присъединявам се.
Явно и бащата се е опомнил.

# 113
  • Мнения: 27
и аз горещо се надявам тоя епизод бързо да се забрави.ходим при лекарката през ден,4етох доста научно инфо,за да не объркам нещо за в бъдеще,да не я отвратя от тия неща.с мъжа ми и с родителите ми се мобилизирахме и се надявам да успеем да помогнем на детенцето.за сега всичко е под контрол.благодаря ви,че успяхте да ме опомните и да ми окажете подкрепа

# 114
  • Мнения: 3 066
и аз горещо се надявам тоя епизод бързо да се забрави.ходим при лекарката през ден,4етох доста научно инфо,за да не объркам нещо за в бъдеще,да не я отвратя от тия неща.с мъжа ми и с родителите ми се мобилизирахме и се надявам да успеем да помогнем на детенцето.за сега всичко е под контрол.благодаря ви,че успяхте да ме опомните и да ми окажете подкрепа
То ти си свърши цялата работа ,ние само умозаключавахме ! Браво и на трима ви!А за бабите и племенника -не ги допускайте в живота на детето ви освен ако вие не решите обратното ,защото ако този път "Опита " да си играят не е успял,не се знае какво би след случили при следващ игнориран опит! Стискам палци за добро излизане от това!

Общи условия

Активация на акаунт