Побеснях, защото...

  • 8 627
  • 114
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
Един човек, който няма нищо общо с моето или на мъжа ми семейството си позволи да играе с детето ми по "странен", според мен начин.
По принцип малкия е любвеобвилен, бързо се сприятелява и няма проблеми да се забавлява, дори с нови хора в къщи. В неделя на гости дойде едни човек, когото приемам като едва ли не за служебен познат.  Та той започна да закача малкия, да се гонят и правят самолетчета. До тук добре. Но в един момент започна да го целува и то не само по бузите, но и по коремчето, дупето, да го потупва и попипва по гениталиите, уж на шега. ОООООХХ, как побеснях!!! И сега се треса от нерви. Не направих нищо тогава, беше ми неудобно, защото имаше много хора, но след това споделих със свекървата и с една приятелка. Свекървата ми каза, че много се втелясвам, та то си е дете, всеки му се радвал. Приятелката ми е почти на същата позиция с изключение на посегателството към гениталиите на детето.
Та ви питам. Доколко  и какъв е "позволеният" контакт, според вас на почти непознат и вашето дете? Аз ли се "втелясвам" или има и други, на които подобен "допир" не е особенно приятен?

# 1
  • Мнения: 105
Аз бих си придърпала детето и бих измислила друга игра с мен.Само при мисълта някой да го пипа по гениталиите и то не от сем. и полудявам  #Cussing out

# 2
  • Мнения: 1 931
Ами трябвало да си кажеш на човека.
Но колкото и да е игра, ама как по гинеталите и по дупето? Детето голичко ли е било или?

# 3
  • Мнения: 1 298
Не ми се струва нормално някой да "попипва гениталиите" на едно дете.

Другите неща ми се струват ок. Въпреки че, толкова далечен познат така да разцелува детето, хмм малко странно.
Мисля, че никак не се втелясваш.

# 4
  • Мнения: 1 931
Преди известно време един  мъж, познат отрязах му всякакви контакти с дъщеря ми само защото гледаше странно дъщеря ми. Много ме е страх  някакъв ненормалник да не увреди психиката на детето ми и вече никой от нас не общува с него.

# 5
  • Мнения: 420
Беше по едни тесни памучни къси гащета само, защото беше адска жега и тичаше из двора, на пясъка, след това в едно малко басейнче.
Не обичам по принцип някой извън семейството да се държи толкова "любвеобвилно" с детето. Аз не си позволявам също да се държа така с деца на мои дългогодишни приятели. Целувам ги, да, прегръщам ги, но по бузите или косичката и толкова. Всяка друга зона, за мен е запазена за по-близки хора.

# 6
  • Мнения: 1 931
Права си, просто е трябвало да си издърпаш детето на страни, но за напред няма да позволяваш на никой така, чак пък по гениталите, това ме малко обърка.

# 7
  • Мнения: 6 713
Има за какво да побеснееш! Не е нормално това! ooooh! Shocked

Мисля че бих предприела нещо да го спра, в смисъл имало други хора - че какво от това? Викаш детето настрана и това е, отвличаш вниманието, ако ще филмче, шоколади, и такива неща бих прибегнала, само и само да се спре такъв тип игра. Защото представям си пък детето, ако се е заиграло хубаво, може пък да се раздразни. newsm78

# 8
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Не бих дала дори по бузките да го целува!!! Откъде накъде ще го мляска с неговите там уста... някакви! А пък това за гениталиите - да не говорим!!! Щях да си издърпам детето и да му кажа да не продължава.! Хич не ми пука за мнението на останалите... #Cussing out

# 9
  • София
  • Мнения: 23 107
Направо ми се повдигна, докато четях. Не знам как си издържала на тези изблици на радост към детето ти.
Моите приятелки си позволяват най-много да цункат малката по бузките. Аз самата вчера целунах едно съседско момиченце съвсем лекинко по бузката, защото е много сладко и добричко, но после гузно погледнах към майката да не би да й е станало неприятно.
Занапред винаги имай едно наум!

# 10
  • Мнения: 3 456
Бих отвлякла вниманието на детето с нещо друго.
За щастие моята дъщеря не обича да я пипат непознати хора, дори и по косата само.

# 11
  • Мнения: 1 796
И аз бих побесняла, не ми се вижда нормално да ми целуват детето  бегло познати хора, за пипането на гениталиите да не говорим.

# 12
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 877
Абсолютно права си, да реагираш така.

Добре, че дъщеря ми не дава на хора извън семейството да я пипат.

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
Не знам...Аз като си играя с деца, правя същите работи Blush Иде ми да ги мачкам и пощипвам, и да ги целувам навсякъде. Не си го позволявам, разбира се, освен с дечурлигата на близки приятели. Може човекът просто да е бил леко неадекватен със задръжките? Ако е нещо чалнат, дали би си позволил да се разкрива така пред всички? Педофилите не са ли по-потайни Thinking

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 822
И аз бих побесняла.Със сигурност ще направя нещо на момента-най-малкото да отдалеча детето с друга игра.

Общи условия

Активация на акаунт