Подсъзнанието може всичко 28 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 83 490
  • 725
  •   2
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 1 724
Здравейте, Бианка, може да ТЕСаш желанието на другия за жестокост, ако не проработи-  бий Simple Smile
Момичета, един човек ни е завлякъл с няколко хиляди лева, имам си големи проблеми за това. Моля за помощ- как да постъпя- трябва да платим вместо него, което ни затруднявам изключително...

# 496
  • Мнения: 382
Енита най - добре се обърни към адвокат. Дано всичко се реши в твоя полза  Hug

# 497
  • Мнения: 515
Енита за кредит ли става въпрос... Confused Мисли, че всичко ще се развие във ваша полза, друго незнам какво дате посъветвам

# 498
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Здравейте! Simple Smile
Доколкото се усещам, аз съм в някакъв вакуум или депресия...
Хубавото е, че съм в началото, лошото е че не виждам пътя... Загубих го...
Ако знаете подходяща техника или метод - благодаря предварително.
ПП
Тази нощ сънувах мн гаден сън, явно още ме държи...

Здравей ЧОВЕК,
учудена останах от твоя пост тук.... чела съм те другаде и съвсем не звучеше като Човек, който може да се изгуби ....
според мен просто е нужно да се починеш и да се отпуснеш. Погледни на случващото се в момента не като на вакуум, а като на почивка за глътка въздух и възможност да се огледаш около себе си.... Може би заровен, ентусиазира и увлечен от пътя си неусетно си ускорил крачка малко по малко и препускайки Душата е взела да се задъхва. Дай и време....
Сигурна съм че пътя е още пред теб и ти си на пътя Simple Smile  Hug

# 499
  • Мнения: 591
Vanina174 , Hug,аз се чувствам по същия начин.Преоткривам света и себе си,оказа се че много от нещата които съм мислила и чувствала и съм смятала за неправилни по една или друга причина,всъщост са били напълно правилни и верни.Променям поведението си, мислите си по чудесен начин.Едно от желанията ми е да затвърдя новите си усещания и мисли за постоянно.Много съм благодарна, че  открих тази тема и прекрасните момичета които пишат в нея  bouquet.Благодарна съм че открих за себе си книги и автори, които промениха светоусещането и мирогледа ми и невероятно много ми  помогнаха да преоткрия щастието и радостта   bouquet.Благодаря на ВСЕЛЕНАТА за великолепната помощ и подкрепа  bouquet.

# 500
  • Мнения: 1 568
А метода Силва работи ли успешно при някоя от вас?
Знам че има тема, но тя върви бавно и затова ми се иска да питам вас.  Hug
При мен. Ако искаш ще ти пиша повече на ЛС. Hug

Искам разбира се Hug

# 501
  • Мнения: 10 651
Преди малко гледах по новините репортаж за чилийските миньори, затрупани живи вече 3 седмици на 700м дълбочина.
Ще бъде възможно да ги извадят едва след 3-4 месеца  Rolling Eyes Месеци наред под земята без светлина, без слънце ... ужасно....  Confused

Нека им изпратим положителна енергия, за да издържат това тежко изпитание - за тяхното най-висше добро и без вреда за никого Two Hearts babydust7

 Hug

# 502
  • Мнения: 18
Преди малко гледах по новините репортаж за чилийските миньори, затрупани живи вече 3 седмици на 700м дълбочина.
Ще бъде възможно да ги извадят едва след 3-4 месеца  Rolling Eyes Месеци наред под земята без светлина, без слънце ... ужасно....  Confused

Нека им изпратим положителна енергия, за да издържат това тежко изпитание - за тяхното най-висше добро и без вреда за никого Two Hearts babydust7

 Hug
Hug

# 503
  • Мнения: 1 568
Момичета, пратете положителни мисли и към моя син: Даниел, моля ви!
Имаме нужда  Hug

Последна редакция: пт, 27 авг 2010, 21:35 от Маргало

# 504
  • Universe
  • Мнения: 1 556
За чилийските миньори  Praynig  Heart Eyes Praynig

За Даниел  

# 505
  • Мнения: 10 651
За Даниел   babydust7 Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover

# 506
  • Costa Rica
  • Мнения: 551


За Даниел.
За чилийските миньори.
И за всички. които са самотни и уплашени.

# 507
  • Мнения: 18
За Даниел
babydust7 babydust7
Всичко ще бъде наред!

# 508
  • Мнения: 2 937
Здравейте! Simple Smile
Доколкото се усещам, аз съм в някакъв вакуум или депресия...
Хубавото е, че съм в началото, лошото е че не виждам пътя... Загубих го...
Ако знаете подходяща техника или метод - благодаря предварително.
ПП
Тази нощ сънувах мн гаден сън, явно още ме държи...

Няколко техники с добри резултати, когато сме се "загубили":

- повече време сред природата за откъсване и освобохдаване от негативизма, зареждане с енергия и заземяване.
- повече време с приятни хора и компании, концерти, филми... всичко което ни помага да се чувстваме добре.
- спорт или физическа активност
- медитация за психическо разтоварване
- ТЕС за освобождаване от емоционални блокажи
- есенциите на Бах
- изчистване и баланс на чакрите
- почивка, ако се опитваме да надскочим себе си.

# 509
  • София
  • Мнения: 2 840
Добре, де, ако човек се чувства зле, не може ли просто да се отдаде на мрачни мисли, докато му писне? Mr. Green

От личен опит смея да твърдя, че когато съм тръгвала на борба с депресарското настроение, състоянието ми се е доближавало много повече до невроза, отколкото ако се предада на "зловредни" мисли от типа "тоя идиот ме нерви безобразно...не ща да виждам и чувам никого...яжте, каквото намерите, няма да ви готвя...не ме занимавайте с нищо, щото...да не довършвам..." Grinning

Лично аз хич не обичам да съм в компания, когато наистина имам проблем. Разходки сред природата...хъм...техники, практики - хич изобщо не ме вълнуват. Гледам да си изживея чувствата пълноценно. И ми минава. Whistling

Общи условия

Активация на акаунт