Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 16
Дано Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 900
Моля ви някой да ми прати паролата за албимчето на лични, а също и някоя мама вестител за телефон. Praynig

# 32
  • Мнения: 15
Момичета, ilik123 днес не е влизала. Тя кога каза, че ще ражда? Термина и е 7.09. newsm78 Имам чувството, че ще е следващата.  Whistling

# 33
  • Мнения: 9
Ихаа нова темичка  bouquet  bouquet  bouquet
И докато вляза да изчета всичко нови бебчета Heart Eyes да са им живи и здрави рожбите  и да радват много мама и тате Hug
Ех момичета,аз тази нощ дето мина имах някакви контракции,ту ме боля,ту не ,после ми беше горещо,после студено ,нямам думи просто #Crazy,явно накрая ще е така,вече не знам какво ми е hahaha

# 34
  • Мнения: 1
 newsm30 smile3523  да ни е честита новата темичка , наистина сме бързи и с изспиването на старата и с напердването на раждащите се бебчета само хубави новинки пожелавам Hug

# 35
  • София
  • Мнения: 596
Хайде и аз да се запиша в новата темичка.

Gergan_ka,ама и ти си я взела от един магазин... Това май е същият магазин,който бяхме обсъждали преди време - с лошата и ужасно нелюбезна лелка, която шефка ли е или каква - не знам, но се държи отвратително с клиентите. Аз в този магазин повече няма да стъпя. Най-добре отиди лично да говориш,защото като я знам онази, няма да е лесно да ти я смени. НО все пак май магазина е нейн, затова пробвай

Е точно там...ама нали ви казвам и аз съм един карък като мене няма.
Тъпотия голяма, ще видим какво ще стане утре.
Сега отивам да си взема душ и лягам, че сигурно няма да се спи тази нощ, но поне да полежа, че страшно се изморих и изглеждам отвратително.
Лека вечер на всички и извинявайте ако съм ви досадила с моите тъпи проблеми.  Hug

Ах, как съм изпуснала темата, когато сте коментирали тоз "любим" магазин  Crossing Arms
Gergan_ka, отивай утре и си говори със собственичката, въпросната нелюбезна и да не казвам друго - Кремена се казва. А евентуално и със сина й, той е малко по-разбран. Мисля, че ще ти я сменят, вземи я количката направо с теб, за да реагираш веднага.

Много мога да пиша за тях и политиката на магазина им и отношението към клиента. Преди 6 год. за Александър купувах всичко от там, ама като казвам всичко - всичко. От козметиката до обувките и праха за пране. За дрешките да не говорим. Комплект за изписване на Азис ми излезе 97 лв., няма да им ги забравя просто .... Но пък .... на Погачата ми подариха две еднакви колела триколки, които родителя бута, сещате се. Та, отидох, занесох едното и просто помолих да го сменя за нещо друго с доплащане - и така си взех стол за хранене. Въпреки, че не беше купувано колелото от тях, направиха този жест. Но, дотук, ... след 6 м. открих  #Crazy (патката му с патка - моя милост), че има и др. магазини и като разредих ходенията си, познайте - то беше чудо ... отвратно отношение, сръдни и да не продължавам. А върха беше като се срещнахме със сина в едно магазинче на Илиенци, от къде си взимах дрешки от онези внос от Турция на H&M, Carters и т.н., с отрязаните етикети ...
Оттогава не съм стъпвала. Нямам и намерение. Обичам спокойно да си разглеждам и преценявам, а и зная какво търся, нямам нужда някой "компетентен" да ме съветва какво НА МЕН ми харесва.  ooooh!

А пък това бебе Петър, жив и здрав да е, ама майка му е героиня. Как ги раждат тез големи бебета - Евала!!! Peace

# 36
  • Мнения: 104
В тази темичка ще си имаме още повече бебчета Simple Smile Можем да почнем и да залагме коя ще е следващата  Laughing И аз си мисля за ilik123...

# 37
  • у нас
  • Мнения: 1 870
gala. нямам идея Embarassed знам го просто като факт- но не е в Бг Peace
аз може за не съм вестителка но сега ще ти изпратя тел ми  Hug, но е готино да вестиш Mr. Green

# 38
  • Мнения: 413
Да не ви изпускам, че сте мнооого бързи. Simple Smile

Danielkka,   bouquet

# 39
  • Мнения: 2 922
Честито на Akspet и ПСМ!

# 40
  • Мнения: 1 900
До колкото зная вчера вчера трябваше да постъпи в болницата, за днес е насрочено секциото. Дано и ilik123 днес ни зарадва с два прекрасни бебока. Grinning Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 1 067
Добро Утро!!!

 newsm03

# 42
  • Мнения: 0
Добро Утро!  Hug

Мелани74,нямах време да пусна заглавията ти в миналата анкета,а са много хубави  Peace ,ще ги пусна за следващата тема,моляте не се сърди просто така се получи  Heart Eyes  Hug !
А заглавието на тази темичка от кой е,че съм изпуснала,Инна?
п.с.Даниелкка съм де  Mr. Green !

# 43
  • Мнения: 177
Добро утро!
Честито бебче на мама Акспет!Да е жива и здрава малката душичка!!!

# 44
  • някъде в България
  • Мнения: 55
Добро утро и от мене честита ни темичка бързо бързо да я пълним с новини за нови бебишоци   bouquet. За заглавията няма проблем наистина никога няма да се разсърдя за такова нещо важното е какво си споделяме в темите Hug

Общи условия

Активация на акаунт