Първата половина мина за Януарската дружина! - тема 8

  • 25 883
  • 752
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 14
Нощни очи благодаря за новата тема Simple Smile само хубави вести да се четат в нея.

Имам една молба - моля за другата тема да ни сложите и на нас розови гащи Simple Smile Благодаря предварително. Че гледам на 1-ва страница не ни се вижда щъркелче.

# 16
  • София
  • Мнения: 561
Здравейте  Hug

Сенедра, чудесни резултати!!! Heart Eyes

Нощни очи благодаря за чудесната темичка!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз бях вече на ЖК, отдъхнах си  Laughing всичко с бебо е наред, цели 230гр е  Flutter Беше срамежливо и си криеше пола този път Simple Smile на преглед съм след месец, а преди това съм на ФМ на 16.09  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ститкам палци за всички други които са на преглед днес Simple Smile Hug

А да ви питам - на някоя предписан ли е флуор да пие? Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 32
Флуор не, даже сега ,ако изследванията ми са добре, док каза,че ще спрем витамините. На някой казали ли са му да спира витамините. И ме похвалиха,че качвам по учебник. Simple Smile

 Статията ми хареса, пак ще четем като стане време за раждане. ПЪрвия път като ме почнаха болките ми казаха да се рзхождам и да заемам каквато искам поза, но мен толкова ме болеше,че исках само да легна. Явно е било моя грешка. Втория път стана много бързо, нямах време нито за пози,нито за нищо.

# 18
  • Мнения: 186
Нощни очи, благодаря за новата тема. Надявам се да я напълним само с хубави новини и емоции.
Сенедра, много съм щастлива за вас  Hug Hug Hug.
Честити сини гащи и от тук до януари само положителни емоции и да се радваш на бременноста.

Ние утре сме на ФМ и се надявам,че със сигурност ще разберем пола на бебо. Иначе той е супер активен мърда по всяко време на денонощието. Аз имам име за момче, но ако е момиче идея си нямам как да я кръстя. При Ленка решаващата дума имаше баща й , за това сега аз избирам  Thinking  newsm78

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
На някой казали ли са му да спира витамините. И ме похвалиха,че качвам по учебник. Simple Smile
аз даже не съм почвала да пия Rolling Eyes С първата бременност ми бяха изписали Центрум Матерна и изпих една кутийка Thinking
Гледах в интернет са излезли час от изследванията ми и пак съм с нисък хемоглобин (като с предишната бременност) Confused

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Сенедра, много се радвам за теб   Hug .
И тази тема започва с хубави новини, дано само такива да пишем тук.
Успешен ден на всички!

# 21
  • Мнения: 2 590
Ех, че сте бързи.

Нощни очи, благодаря ти за труда, който си положила, за да ни е уютно и приятно в темичката, както винаги се е получила страхотно.

Сенедра, браво за добрите резултати и честити ви сини гащи   Grinning

# 22
  • Мнения: 32
ViFresh при мен може би заради възраста са ми казали да пия. Двама доктори ми казаха да пия, иначе никакви други лекарства не съм пила.

http://semeistvo.rozali.com/galeria.php?catid=bremennost-desi това е линк с видео за секцио разждане, може да ви е интересно,ако не сте го гледали.

# 23
  • София
  • Мнения: 49
Нощни очи много хубаво си оформила темата  Hug
Сенедра много се радвам за теб, страхотни новини. И хубаво начало на новата тема. Дано само хубави новини има в нея Simple Smile
Днес на обяд изядох една огромна салата  Flutter Да ви кажа сигурно от жегите, но ми се ядат само леки храни.
Времето навън е страхотно. Топло, но с лек ветрец, който разхлажда приятно. Обожавам такива дни.
Надявам се този петък и ние да разберем гащите на бебето. Мисля, че коремът ми пак расте, защото отново усещам опъване  Crazy
Хубав ден на всички !   bouquet

# 24
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Лелеее след тези клипчета нетърпението ми да се появи новото човече по-скоро  се засили още повече Laughing
Имам чувството, че сина ми е бил толкова малък преди 100г. Crazy......колко бързо минава времето....

# 25
  • Мнения: 493
Сенедра, много се радвам за вас!
Благодаря на Нощни очи за темичката  Hug  bouquet

Аз все още имам болка в бъбреците, но след офанзивата с неоренала и дестилираната вода урината се поизчисти и вече не е червена и мътна. Ще изчакам до сряда и ще си пусна пак изследване да видим дали съм преборила проблема. Инъче пия чая на д-р Ламбрев за бъбреци име оправя с 3 чаши, но не се препоръчва по време на бременност...

Името на нашата госпожица го сънувах още в 3тия месец.  Flutter

# 26
  • Мнения: 9
ЦОП и от мен в новата ни темичка!  bouquet
Искам първо да поздравя сенедра за хубавите новити и да и е живичко и здравичко юначето newsm68
Хайде сега и аз да се похваля че 2 дни си бяхме на село и не можах и 2 реда да ви драсна-ние сме пораснали,бяхме на ФМ на 20.08 и ни казаха че ще имаме момиченце newsm44 Много се радваме и двамата с таткото,който май тайно се надяваше да е момченце,но уви.
Вече усешаме и ритничета ,но обикновенно вечер е доста по активна
Нощни очи мн хубава темичка си ни пуснала

# 27
  • София
  • Мнения: 311
Сенедра, страхотно, много се радвам!
Мерси на Нощни очи за темата!
И аз не мога да измисля име за момче, все момичешки ми идват. Таткото миналия път каза да измисля няколко, а той ще избере от тях и уцели и моя избор. Сега сигурно пак така ще действаме, но дотук нито едно име не ми е в списъка. Отивам в декемврийската тема за идеи.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 11
Нощни очи, благодарности за темичката   bouquet
Сенедра, най-прекрасната новина за първа страничка! Дано никога повече в живота си не изживееш такива емоции! Ще имаш страхотно детенце!
За името - много ми харесват 2 имена, но се оказа, че са много популярни и не знам какво да правя. Няма да кръщаваме на бабите и дядовците, за сега така се разбрахме. Иска ми се вече да я кръстя и мислено да си я наричам Simple Smile
Хубав ден на всички и чакаме още хубави новини!  Hug

# 29
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Имам една молба - моля за другата тема да ни сложите и на нас розови гащи Simple Smile Благодаря предварително. Че гледам на 1-ва страница не ни се вижда щъркелче.

Все още имам право да редактирам, така че още сега ще го сложа!  Peace
Виждам и други са разбрали пола, та ще ви добавя след малко!  Sunglasses

Сенедра, радвам се, че всичко е наред!  Hug

Аз отивам да подремна малко с Божидар, че снощи нещо не можах да заспя до късно и станах недоспала.  smile3507

Общи условия

Активация на акаунт