Автоимунен тиреоидит на Хашимото (15)

  • 63 393
  • 761
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 187
Много се радвам за всички нови бебенца в темата - да са живи и здрави   bouquet
По отношение на разфасовките на хапчетата - аз в момента имам разфасовки от 50 и 75 еутирокс, така пиех зимата, редувах ги...сега съм на половинките им, пак ги редувам..не се втелявам четно-нечетно...като видя че от едното имам половинка, значи следва половинката на другото, на другия ден половинката от първото и т.н. .... не е толкова сложно  Peace

# 721
  • София
  • Мнения: 10 698
Аз пък мислех, че има таблетки само от 100 и от 50 мг  Blush
Доколкото аз знам, елтироксина е в разфасовки по 50 и 100мкгр.,
Точно така,няма разфасовки 25
 m-i чакаме те с добри резулати  Hug и  стискаме палци  Hug

# 722
  • София
  • Мнения: 6 302
Само да ви пожелая успешна и приятна нова седмица  Heart Eyes

m-i, пиши днес след прегледа
Дион, да ти е жив и здрав малкия юнак   bouquetИ моят съвет е да не спираш рязко хормона. Пий известно време тази доза от 25, после направи изследване.

# 723
  • София
  • Мнения: 6 798
Момичета, д-р.Тодорова отговаря ли на е-мейл?

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 855
Момичета, ако ми позволите, хоп и аз при вас.Официално от днес и аз съм с диагноза автоимунен тиреоидизъм на Хашимото.Току-що се връщам от ендокриноложката и резултатите са следните: TSH 1,11/супер за евентуалното ми забременяване Embarassed/ за протокола юли месец TSHбеше 10.42
Лошото е, че анти ТПО ми е над 1095 #CrazyПредписа ми Цефезал.На ехографа се мъдри някаква киста с размери 4мм., ще се налюдава значи.
На мен въпросчето ми е с какво се спасявате от ужасния косопад и още по-ужасния апетит?
Ще се радвам да ми препоръчате нещо, че вкъщи пускам повече косми и от кучето дори. Laughing

# 725
  • Мнения: 1 080
daskal77 добре дошла!
Аз идвам да ви се похваля - имаме сърце, течението спря за сега, а ТСХ е 1.92. Мисля, че всичко е супер и съм най-щастливата! Благодаря на всички!

# 726
# 727
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 835
m-i , радвам се за теб, пардон, за вас  Grinning

# 728
  • София
  • Мнения: 17 283
m-i, чудесни новини, поздравления  Hug

# 729
  • София
  • Мнения: 6 302
m-i , сега само спокойствие и силна храна, както се казва! Много се радвам за вас  Heart Eyes

Даскалче, добре дошла. Дано се включат някои момичета, дето скоро обменяха опит за косопада. А и за килограмите де. А ти няма да се даваш, не е страшно, гледай да мислиш позитивно и нещата ще се наредят  Hug

# 730
  • Мнения: 104
daskal77 добре дошла!
Аз идвам да ви се похваля - имаме сърце, течението спря за сега, а ТСХ е 1.92. Мисля, че всичко е супер и съм най-щастливата! Благодаря на всички!
Hug Hug Hug само с такива добри новини да се хвалиш fingerscrossed

# 731
  • Мнения: 776
m-i, много се радвам за теб и бебчо! Hug Пожелавам лека и безпроблемна бременост и едно прекрасно, здраво бебче на финала!  bouquet

Даскалче, добре дошла!  bouquet Поздрави за хубавия резултат на ТСХ, дано ти се повлияят антителата от Цефазела, при мен се получи, така че има надежда!
 За косопада миналата зима ползвах затоплен на водна баня зехтин и пиех витамини Мерц - имаше ефект, но тази зима нямам нерви и косата ми доста капе, не правя нищо. Дано не остана без коса.

Моето ТСХ е 3,290 и докторът пак ми вдигна малко дозата - от понеделник до четвъртък - 25, а петък, събота и неделя - 50. За контрола ме вика след три месеца, за да види дали се е повлияло или трябва още да вдигне дозата. Тогава ще мина и на екограф.

# 732
  • Мнения: 16
m-i браво цяла бременност да се чувстваш все така щастлива и спокойна  Hug
даскалче  добре дошла в клуба на готините мацки  Wink някой беше казал за синия шампоан селсън (дано не баркам марката. бил ефикасен но аз не го пробвах защото от бременността косата ми спря да капе а може би и от това че пия тироксина незнам.фризьорката ми каза чесега след като родих може да се засили косопада ако го пробвам ще споделя Simple Smile
дион поздравления за юнака да е жив и здрав и леко палав за да ти е по интересно  Hug Peace
писана стискам ти палци да се нормализират нещата ти. Hug

# 733
  • Мнения: 27
И аз да се похваля Simple SmileОт както ми увеличиха Еутирокса от 75мг на100мг  взех да отслабвам.Не съм се теглила още, но дрехите взеха да ми стават по широки.Мими дано се оправи бързо Георги. Ние с теб сме градски Simple Smile бяхме се запознали при ендото ако си спомняш Mr. Green

# 734
  • Мнения: 148
mimi, малкото злато да се оправя бързо и само хубави емоции да имате (аз съм сигурна, че те и сега са такива де, но да нямате грижи)  Hug
даскалче, добре дошла в темата. аз моите антитела не съм ги изследвала от първия път, най-важното е тсх да е в норма, а твоето е прекрасно. може би трябва да си пусна едни антитела, защото правих вливания на имуноглобулин (по други причини) но ми е интересно дали са се повлияли.
иначе аз за косата си бях купила някакви супер скъпи неща, но така и не ги ползвах, защото след еутирокса се стабилизира ситуацията. моята фризыорка обаче много ми похвали някакъв тоник на БИЛКА, бг марка и не е скъп продукта, и каза, че бил невероятен. ама тя така или иначе има хубава коса, де. но не ти пречи да го пробваш - поне няма да е голяма финансовата щета, ако не действа.

Общи условия

Активация на акаунт