Автоимунен тиреоидит на Хашимото (15)

  • 63 398
  • 761
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 386
Ерота,макар и с голямо закъснение- да ти е живо и здраво момиченцето !

Бърди, не съм  честитила и на теб! Много щастие да ти носи Мая! И мен страшно ме тресеше депресията .Мои начини някакви: без интернет, телевизия (особено новини),мн разходки (ако навън е студено, в моловете  е топло), физически труд - в градина на село.

Dion, честито ! Чувала съм, че било възможно раждане на дете да прекрати хашимотство.

Неуспешно се старах да прикача снимчици от моите за поздрав,  ето линк вместо това
http://www.flickr.com/photos/kalina_me_snima/4873204953/

# 736
  • Пловдив
  • Мнения: 855
Момичета, благодаря ви за топлото посрещане, ми то много задушевно тук сред вас.Ще ви посещавам често! Laughing
Това със зехтина ми го препоръча и лекарката, в комбинация със мед и жълтък.Малко бабешка история с тези тюрбани на главата, ама какво да се прави.Ще пробвам и ще споделя за ефекта. Grinning
Желая ви седмица, изпълнена с много слънце и топли емоции!

# 737
  • Мнения: 1 080
Много ви благодаря за пожеланията! Да сме живи и здрави всички и повече добри новини да си споделяме. Не съм чувала, че Хашимото може да се оправи от бременността, но при мен се отключи от стрес така че да се надяваме. Антитела на мен ми пускат всеки път, даже личния като ги види и започва да цъка, защото те са около 40-65 в смисъл не толкова много, но нали ги плащам. Аз чесно казано прежалвам 12лв само да знам, че е всичко ок. Сигурна съм, че и нервите са се отпуснали след вчерашните добри резултати, защото ми се появиха едни жлъчни болки преди 3 седмици, а днес вече не ги усещам така октри. Събудила съм се в 5ч и ми се гади, ама ще го преживея Simple Smile
 Дали в някоя лаборатория ще се съгласят да ми вземат кръв и да ми я дадат в шишенце, че ходя последните 2 пъти в една където все ми пукат вена, а лекарката настоява да не я сменяме, че можело да се получи разминаване в резултатите?
Успешен ден на всички!

# 738
  • Мнения: 16
И аз да се похваля Simple SmileОт както ми увеличиха Еутирокса от 75мг на100мг  взех да отслабвам.Не съм се теглила още, но дрехите взеха да ми стават по широки.Мими дано се оправи бързо Георги. Ние с теб сме градски Simple Smile бяхме се запознали при ендото ако си спомняш Mr. Green

мдааа помня те разбира се  и браво за отслабването,мерси за подкрепата
zazaza Hug Hug Hug

# 739
  • Мнения: 27
При мен хашимото се появи след бременноста

# 740
  • Мнения: 832
Благодаря ви за съветите, момичета! Със сигурност ще продължа да приемам по-ниската доза еутирокс, а след месец-два ще си направя нови изследвания и после ще видим какво ще правим.
Много положителни емоции на всички ви  Hug

# 741
  • Мнения: 288
Момичета , изчаках няколко часа самата niko11 да ви съобщи новината , но явано е много заета сега  Wink Дано не ми се разсърди че ви казвам , правя го от най-добри чувства  Hug
И така , в събота niko11 е родила момиченце Никол  Grinning               Всичко е наред и вече са си в къщи . Да са живи и здрави и двете  Hug

# 742
  • Мнения: 775
Да са живи и здрави и много радостни моменти!   bouquet

Развесели се темичката ей!  Simple Smile

На всички късмет и любов!

# 743
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 835
Честита рожбичка на niko11! Да расте здрава малката Никол! всичко най-най-най на цялото щастливо семейство
  bouquet  bouquet  bouquet

# 744
  • Мнения: 27
Niko11 Честито момиченце.Жива и здрава да е Hug  bouquet

# 745
  • София
  • Мнения: 10 698
Честито на новата мама новото бебче,безброй приказни моменти,здраве и щастие Heart Eyes                           ние май сме за нова тема,птица дано дойде скоро

# 746
  • Мнения: 104
Честито и от мен на niko11, да им е живо и здраво слънчицето, да расте щастливо и да радва мама и тати newsm32

# 747
  • Мнения: 2 111
Благодаря отново за пожеланията към Симона   bouquet

niko11,честито   bouquet Да ви е жива и здрава малката принцеса Никол и много да ви радва!

Dion,честито и на теб!

m-i,браво за чудесните новини  Hug

Писанка,пожелавам ти нормализиране на ТСХ много скоро  Hug

# 748
  • Мнения: 348
niko11,честита принцеса.Да расте много здраво и щастливо дете.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Момичета,чета ви,но при мен нищо ново.Нямам търпение да си пусна изследвания.

# 749
  • Мнения: 148
niko11, честито момиченце! мноооого радости и прекрасни моменти!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт