Гукам, пея, махам с ръчички, аз съм МАЙче вижте ме всички! №6

  • 24 489
  • 771
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 553
Момичета,знаете ли къде в България ако въобще има де,може да се купи ето това:
http://www.amazon.com/Nuby-5361-2-Pack-Nibbler/dp/B000WMV0XW
Едни познати имат такова и е много удобно.Слагаш парченце плод и детенцето си го суче без да те е страх че ще хрусне парченце и ще се задави.

аз имам такова, но доколкото разбрах са го взели от Щатите  Crazy

# 721
  • Мнения: 195
Ох като ви чета за свекита и аз пак подпалих метлата - одеве я взе в нейната стая и й дала да пипа едно високо цвете - 100% това цвете не е бърсано от прах и аз най-демонстративно отидох да измия ръцете - то бива, то може. Винаги ме е изумявала с глупостите си, а е детска учителка /даже си правеше устата малката някой ден там на градина/ #2gunfire. Нашите купили една жаба, която плува във вода с батерия /те се радват повече от малката на нея де/ и тя обикаля с Йоана в ръце и вика - Я каква жаба - ГРОЗНА  ooooh!. Вчера обяснява - мама ще те води на "дидя" премълчах, че 3 седмици бяхме скарани, ама другия път......
И само последно да кажа - много се извинявам, ама.... не се сдържам да понапиша  Embarassed, та скарана с мен - не беше погледнала детето и чак една вечер прати племенничката с телефона да я снима да я види, представяте ли си моля  #Cussing out

За въпросната гризалка - дистрибутор на Пиджън и съм я виждала е Штъркел

За АМ ние ядем по 5 или 6 пъти по 150мл, някой път й остава по 30-40. Ако вечеря около 19.00 винаги има още едно ядене, но яде ли около 20.00 до сутринта не става повече

# 722
  • Sofia
  • Мнения: 4 407
Я, това смукало за плод е много идейно  Peace Някой ако е ползвал, да сподели моля  Hug
dudunski, явно другата седмица ще излизаме вече по-човешки. Аз гледам до 11 да ги изведа, да ходим, където ходим и към 14ч. се прибираме Габи да спи, че ми заспива в колата - не ме питай как ги пренасям един по един. Той си се бебшори още, редовно го гушкам и вече кръст нямам  Crazy (17кг е)
marilka, много хубав ден ви пожелавам утре   bouquet

Снахитеее, много припалихте  Mr. Green 'ми ние като станем свекърви, а, а?  Joy леле, на ФМ като ми казаха момче за Габи, освен за яденето през пубертета, пъпчивото чело, мутиращия глас и т.н. и за това си помислих - каква свекърва ще съм  hahaha

# 723
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
krischana, какво е дидя?
Диалекта не се попива бързо. В моето семейство винаги се е говорило твърдо и въпреки, че съм расла в Каварна извесно време, никога не съм говорила миеко. Вие се смеете, ама аз съм хващала тук във форума, често да се пише "къпИм", вместо "къпЕм" например. Понякога хората изобщо не се усещат, не се сърдете на бабите, те няма как да говорят по друг начин, независимо от това, че пишат правилно.
Моята свеки пък ми вика да спра кърменето (с обичайните доводи за нехранителна кърма,недостатъчна) и всичко, което правя бива критикувано. И аз я карам право куме в очи в тези случаи и съм лоша. Ми лоша съм, какво да правя Laughing

В нас са футболни страсти. Мъжо сържеше Ники на първите два гола на Левски и детето подкочи два метра от вика "Гоооол", направо не знам как заспа. Не рева, а се хили като тиква.

Искам и аз такова смукало, ако някой ще поръчва да ме има предвид.

# 724
  • Мнения: 52
Цитат
Но дано господ се смили над нас и скоро да се разделим със свекървата.

Злати
, как ми прозвуча Laughing

Успех ма всички със свекита, аз си нямам и не мога да взема участие.Алексчее, не се ядосвай на такива изцепки

Dilqnski, добре дошла при нас!

Нелка
, целувчици на Борко Heart Eyes

Хайде да направим МАЙ-СКА СРЕЩА, да речем в зоологическата градина или  в Мол-а

# 725
  • Мнения: 195
ДИДЯ - разходка  Joy  Mr. Green

# 726
  • София
  • Мнения: 735
Здравейте, мамчета Simple Smile

Днес изкарахме деня в градинката на Народния театър с близнаците на мойта приятелка. Силвенце, благодаря още веднъж!   bouquet  И аз проводих след теб още малко млекце, дано да трупат грамчета дребните. А нашите да си цокат, да си цокат...и да са си все така добре охранени, поне докато почнат да пълзят и да горят калорийките  Laughing  Таткото не е разбрал за Милката - мъжка му работа  Mr. Green но ще компенсираме работата  Hug  Heart Eyes

Ох, как ви се радвах на снимките във ФБ - Нари и Силве с момчетата. И татковците със синовете си Simple Smile

Айде, честита победа на Левски!   smile3501 Голяма радост около нас.. гърмят, крещят. А то победа срещу най-слабия отбор в групата.

Като пишете за свекитата, определено не ви е лесно.... особено на тези, които живеете с тях Sad и за миекането, това винаги ми е било неприятно. разбира се, имам приятели, родени в провинцията, при които се усеща, ама какво да се прави. но не мога да приема миекащи хора, използващи някакви местни форми на думи, които претендират, че говорят правилно... за съжаление и децата поемат и то става едно...

Вени, и на мен ми е правило впечатление това за форума...

За дидята и аз се зачудих. Благодаря за разяснението.

Dilqnski , добре сте дошли с малък Никола   Hug Още едно наборче, родено на 15-ти, вече станаха 10 дечковци, т.е. поведохме с една бройка, родените на 3-ти май  smile3534

Ей, Нелкаааааа, ще се разправяме  Mr. Green сега ще почнем издирване на поне още 1 бебе, родено на 3ти  newsm62

Добре дошла на мама Дилянски и бебе Никола!

Днес се позачетох малко за педагогическото захранване - не ми е много ясно как точно се процедира с храните, които се дават на бебето (за количеството - разбрах, ама другото.... от манджите и супите - даваме ли?  Thinking )

Иначе мойто бебе яде средно по 8 пъти на денонощие. Другите на кърма как сте? Днес една кукувица ей така ме гледаше  #Crazy като чу по колко пъти й давам. А тя самата давала на почти 6 месечното си бебе мини парченца бисквити с шоколад, сметанов сладолед и т.н. Нямало разлика в сметаната на сладоледа и тази в пюренцата  Shocked

Натали, направо не можах да повярвам това, което писа за учителката... не е истина, в тая нашата държава всичко е такова...

За старопланинската кайма - взехме такава, обаче не можа да се раздроби като хората, майка ми искаше да пълни чушки, то на нищо не приличаше  Thinking дано да е изолиран случай....

За разходка утре, май аз няма да мога, че искам да се видя с една приятелка и нейното бебе. Макар че ако решите да се организирате, звъннете и на мен, плиииийз  Mr. Green ако мога - и на разходката да завтасам  Laughing

Изиииии, идвайте си!!!

Лилче, вървете и си изкарайте релаксиращо. Дробсърмичката ще се справи 1 вечер без вас Peace

И аз искам такова за плодчета. Ако някой поръчва - имайте ни предвид  Praynig

Имаше още, ама и без това стана дълго, а склерозата не прощава.... Отивам да се къпя!

Олеле, вратарят на Левски току що отговори на въпроса: какво е хубавото на интернационалния колектив? ами това, което става на терена, и което става в съблекалните, но това ще остане тайна.... представяйте си какво се случва  rotfImbo

# 727
  • Мнения: 52
Кали, 3 литра и половна смених за кутия с бАМбони Рафаело. Супер мила мама, дано всичко е ОК с бебоците.

Хайдееее мами дайде да направим една по-голяма срещаааа.

# 728
  • София
  • Мнения: 1 555
Момичета, прочетох по диагонал ... нещо срещи, паркове, молове... Mr. Green И ние искаме и ние ...  Mr. Green Laughing

# 729
  • Мнения: 30
Ох, до сега ви четох и така се изморих вече, че не ми остават сили за писане Mr. Green

Само ще ви пожелая хубава и спокойна вечер Heart Eyes

# 730
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Айде, честита победа на Левски!   smile3501 Голяма радост около нас.. гърмят, крещят. А то победа срещу най-слабия отбор в групата.
Олеле, вратарят на Левски току що отговори на въпроса: какво е хубавото на интернационалния колектив? ами това, което става на терена, и което става в съблекалните, но това ще остане тайна.... представяйте си какво се случва  rotfImbo
[/quote]

 Joy hahaha Трябва да намерим някой футболист да разкаже, че ми стана интерсно hahaha
ИСкам и аз среща, ама...нема возилоооо. От май месец го чакам, сега взех нещата в свои ръце, че иначееее #2gunfire

# 731
  • София
  • Мнения: 735
Кали, 3 литра и половна смених за кутия с бАМбони Рафаело. Супер мила мама, дано всичко е ОК с бебоците.

Хайдееее мами дайде да направим една по-голяма срещаааа.

Да, разбрах за Рафаелото Simple Smile дано да го харесваш и него :*

Ще е супер да се съберем повечко мами на срещичка  Heart Eyes

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Бръме, да не ме забравиш като идваш на наша земя  Hug, че имам чувалче да ти давам  Mr. Green

Днес не мога да се спра на едно място - имах 2 срещи, после едно неможещо-да-заспи от емоции бебе... Рева сигурно 40 минути само вкъщи... После пък имахме гости - 4 деца се събраха вкъщи  - гостито беше супер, ама към 8 дзверчето си искаше съня, а ние в 2 стаи - няма къде да я приспя  Crazy Лудницааааа  Laughing

Момичета,знаете ли къде в България ако въобще има де,може да се купи ето това:
http://www.amazon.com/Nuby-5361-2-Pack-Nibbler/dp/B000WMV0XW
Едни познати имат такова и е много удобно.Слагаш парченце плод и детенцето си го суче без да те е страх че ще хрусне парченце и ще се задави.

Алексче, тук не съм виждала, донесоха ми от Щатите - и на мен много удобно ми се струва, дано и Бела след време да го хареса  Hug Ако не намериш - свиркай, ще намеря и ще ти поръчам  Peace Peace

Малини/Кали - направо ме втрещи с тази със сладоледа #Crazy
Аз не знам по колко пъти яде Бела  Embarassed Може би към 7-8 и ние докарваме  Laughing През нощта хич и не помня колко пъти суче - толкова насън й давам  hahaha

Силве, браво  Hug Рафаелото е готино мммдааа   bouquet

# 733
  • Мнения: 91
Мммм,да и аз съм ЗА Рафаелото.Ще ме карате утре да ходя да си купувам  Mr. Green
Змейче,ще потърся такава джиджафка и ако не намеря ще ти пиша по скайпа  Peace
Малини,и аз четох за педагогическото захранване,сякаш не е сложно,но.....аз май няма да го пробвам  Rolling Eyes

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Леле пуснали са бебешки костюми за Хелоуин  Joy Joy Joy Joy

Сега съм пред дилема http://direct.asda.com/george/baby-clothes/girls/skeleton-all-in … 1,default,pd.html

или

http://direct.asda.com/george/baby-clothes/girls/cat-tutu-fancy- … 9,default,pd.html

Малини, аз също се замислям за педагогическо, но вероятно ще правя някакъв среден вариант... Трябва малко и да се разровя да това ПЗ, защото имам и аз доста неясноти  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт