КИНО клуб

  • 21 542
  • 733
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 254
                       Карта

Да опитаме.
Може да започнем с картата на метрото. А може и с какво ли още не.
Дайте 3 заглавия. Да изберем едно. Да си определим срок. Който го е намерил до тогава и изгледал, да се включва в дискусията.
Гоу, мууви нърдс!






# 1
  • Мнения: 945
За първи път виждам тази карта - много е ценна Peace
Ще ви следя без да коментирам - не мога да се бутам в тежката артилерия Mr. Green

# 2
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 666
Честито на киноманиаците Mr. Green
Тино, давай тон за песен - мятай една метро линия и да решаваме от къде почваме Wink

# 3
  • Мнения: 1 434
Идеята е прекрасна,само изберете  филма  Sunglasses

# 4
  • Мнения: 95
Много интересно. Може ли малко повече разяснение. Embarassed

# 5
  • София
  • Мнения: 3 880
предлагам трилогията на Бергман:
1. Through a glass darkly - http://www.imdb.com/title/tt0055499/
2. Winter Light - http://www.imdb.com/title/tt0057358/
3. The Silence - http://www.imdb.com/title/tt0057611/

# 6
  • Мнения: 2 254
Аурора, можеш да си кажеш твоя избор от 3те заглавия. Ако и друг е гледал поне един от трите, да посочи кой, да изберем набързо и да определим дата. Няма смисъл да се бавим. След време ще изгледаме и останалите два, така или иначе.
Аз не съм гледала нито един, ще съм доволна от избора.  Grinning

 Казвате трилогия било, да започнем с 1я ако искате и поред. Така си решаваме проблема с избор на филм за сума време напред.
 

# 7
  • София
  • Мнения: 3 880
ами, най-добре е да започнем от първия, макар да няма връзка никаква между трите Peace
по колко време ще се дава, за да се изгледа един филм?

# 8
  • Мнения: 502
   Започваме от трилогията тогава .
  Който е готов с коментарите, да пише ли ? Или да изчака, когато всички сме го изгледали ?

# 9
  • София
  • Мнения: 3 880
  Започваме от трилогията тогава .
  Който е готов с коментарите, да пише ли ? Или да изчака, когато всички сме го изгледали ?

да, това и аз се чудя. хем може да се повлияе на тези, които не са го гледали, хем да се издаде нещичко от сюжета, от друга страна пък иначе няма да има движение в темата поне 10 дни.
Соня, успя ли да изгледаш нещичко?

# 10
  • Мнения: 502
  Аурора, не, още не съм гледала нищо. Надявам се днес да мога да видя поне първия филм.

 Момичетата от чужбина да казват, ако има нужда да помагаме.

Последна редакция: пн, 30 авг 2010, 08:46 от С О Н Я

# 11
  • Мнения: 1 992
Аз съм съгласна  да почнем с първия. Свалям го.

# 12
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 666
Аз съм съгласна, ако и помогнете с филма Hug, ще стане супер бързо. Тъкмо сега се чудя от къде да подхвана филмите, дето съм ги сваляла.

# 13
  • Мнения: 2 254
Значи, избрахме филм. Сега си определяме срок. Нека е няколко седмици, за да сме сигурни, че ще успеем да набавим филма и да го изгледаме. Ще нарочим дата, СОНЯ, и тогава започваме. Инак ако ти започнеш сега, аз след седмица и т.н. става какафония.
  За проба, да сложим 15ти септември. Доста изглежда, но ще сме сигурни, че ще са го изгледали повече хора. Ако се окаже много дълъг период или обратно, ще напасваме срока според ситуацията. В един момен ще се регламентира. Ако имате друго предложение, дайте го.
 Аз започвам да си търся филма.  Grinning

# 14
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 666
Тино, довечера ще го имаме, благодарение на Криста Hug

Общи условия

Активация на акаунт