Отговори
# 15
  • Мнения: 13
Добре дошли Samisi и benitta

Samisi на мен също ми се появи някакво течение, нещо не помня и аз първият път дали имах   newsm78 Иначе и аз си мисля, че би трябвало да са видяли с вагинална сонда ембриончо вече.

Ох и аз трябва да по-градинарствам по- сериозно (като на козметик), ама нещо така не ми се нрави идеята...

Аз пък се опиках - направо това ме побърква - миналият път стана чак към края, когато Яни започна да ми натиска мехура, а сега ставам през ноща по три пъти!!! Побърквам се направо - дано това да поотмине, че не мога да спя нормално. 

Чао на всички за сега
Както гледам симптомите са ни едни и същи  Wink  при първата си бременност в края и постоянно висях в тоалетната ,а сега още от началото.

# 16
  • Мнения: 1 262
Поздравления на всички бъдещи майски мамчета!Пожелавам ви лека и красива бременност!

# 17
  • Мнения: 325
  Привет и от мен майчетаа ! Моят термин е на 4 май и още не съм ходила на гинеколог,вчера си направих тест и хоооп 2 чертички JoyМоите мъже много се зарадваха !
 Не очаквах да има толкова рано наше кътче тук ,но много се радвам,защото тук ще сме си много полезни!
   Пожелавам на всички да си пишем само хубави и положителни неща ,а проблемчетата да решаваме със замах #2gunfire
        леко бременеене на всички  bouquet
    Дидиии хайде чакам тееееее Grinning

Последна редакция: пн, 06 сеп 2010, 15:58 от klukarkata

# 18
  • Мнения: 10
Здравейте, мили мами! Аз съм също  EFP и очакваме първото си съкровище на 1 май  Heart Eyes Все още не съм ходила на преглед, а и с оглед на това, че живея в Англия и тук системата е малко по-различна, чакам да ми кажат кога е първата среща с акушерка за стандартните тестове. Надявам се от вас да мога да получа също полезна информация и да не разчитам само на тукашните медицински услуги. В момента съм 6 седмица и 3 дни и се чувствам добре, като изключим понякога болките ниско вдясно и лекото течение, но всички ме успокояват, че е нормално. Дано да е така! Rolling Eyes Чакам с нетърпение първия преглед и да чуя/видя малкото сърчице да бие   Kissing Heart
Радвам се, че ви има!  Hug  bouquet 

# 19
  • Мнения: 325
   А  бърза си ,добре дошла и на теб!
      Аз уж си направих лентичка ,ама нещо не ми излиза newsm78

# 20
  • на североизток
  • Мнения: 285
Здравейте, мили дами!
Радвам се, че ставаме все повече кандидат майски мамчета!
Аз ще съм на лекар на 17 септември и се надявам да чуем и сърчице!
ПРегръщам ви всички! Hug

# 21
  • Мнения: 5
Здравейте  и от мен Simple Smile и аз да се включа във прекрасната темичка на майските мамчета, честито на всички желая ви безпроблемна, лека и забавна бременност и дай боже живи и здрави малчугани всички ни  newsm30 Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 22
  • Мнения: 44
Ма верно сме нетърпеливи. Айде и аз в кюпа. Аз теста си го направих вчера и по случай рождения ми ден получих най-прекрасния подарък. По първи сметки термина ми е на 6-ти май. Записах си час за 20-ти септември. На мен ще ми е второ бебче и нямам бърза работа.  Mr. Green
Мамарина и на мен ми минават тези лоши мисли, но ги разпъждам като нахални враПци
Иначе симптомите за добре захванал се ембрион са вече на лице. Кафето вече няма онзи примамващ аромат и вкус, едно далечно напомняне за гадене витае из въздуха (за сега ми е само едно такова тежко и въздишащо- като да съм попреяла), вкъщи изведнъж взе да става много топло и задушно...
Течение, до колкото си спомням, е нормално да се получи (но не е задължително). Причината е промяната в баланса на хормоните.
benitta пожелавам ти бързо и леко адаптиране и на теб и на малката госпожица. 
И на вас да пожелая това, което една любима съфорумка ми пожела " Със здраве да си го носиш на топличко и да си го родиш жив и здрав по топличко!(подаръка)"
И да ви подсетя- пиете ли си фолиевата киселина всеки ден?

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
ИвкаHug много позитивен пост  Mr. Green
Аз утре съм на преглед за потвърждаване  Mr. Green едно ми е такова нетърпеливо...
Симптомите този път са различни. То още преди закъснението и тестовете имах усещането, че е станала работата Blush
Аз си имах и съпътстващ вирус почти от овулацията насам, та не знам вече кое откъде ми е дошло. Но отпаднала, с лека температура. И предния път от зачеването си поддържах такава, но не я усещах. Този път явно от вируса и ме тръжваше 37,2. Сега вече преодолях болното и пак имам около 37, но не я усещам. При вас има ли такива ТТ?
Иначе този път няма гадене и връщане (дано така да остане), нямам отвращение към разни храни... Малко и при мен се засили течение, но и аз предполагам е хормонално. Друго... нещо нощния сън ми е неспокоен, кости, стави мускули по гърба ми правят проблеми... И малко ми се оформи леко коремче в долната част. Това и миналия път ме обвиняваха, че си фантазирам... ама съм с обърната матка и като се изправи ми разбутва дреболиите и ефекта си го виждам  Joy
За прегледа утре... дали ще ми се размине ровичкането с вагиналната сонда? Че нещо хич не и се ще  Blush
 

# 24
  • на североизток
  • Мнения: 285
i√k@ , много хубав подарък за рождения ден! Hug
И на мен ми минават разни "черни" мисли, но гледам бързо да ги прогоня. Мисля си, че е съвсем нормално да е така.

Като симптоми дотук си имам едно постоянно гадене - ту по-леко, ту по - осещащо се, но е търпимо. Хапвам си добре, но по- често и по малко. Предпочитам солените храни, зеленчуците и плодовете. Иначе и на мен ми е задушно, топло, после ми става студено на моменти. Спя неспокойно, ставам до тоалетна. Спи ми се, особено много миналата седмица, но си наваксах със съня почивните дни.

Бенита, за температурата  - и моята е така - 36,8 - 36,9. Мисля, че е нормално за първите 3 месеца. И аз си имам леко коремче /и моята матка е обърната/ Embarassed. А аз си мислех, че си въобразявам Laughing И аз изкарах една настинка преди седмица и само се молех астмата ми да не се активира, но засега всичко е спокойно.Стискам ти палци на прегледа всичко да е наред и после да ни се отчетеш тук Simple Smile

Прегръщам ви всички!

И очаквам още майчета да се включат! Hug

# 25
  • Мнения: 325
  Ехооо  мамчета,привет !От днес съм прикована на легло Sad.Вчера получих кръвотечение и айдее по спешност при гинеколога.Имам отлепване,ама и плода не е в 6-ста седмица ,а като за 4-та,което попречи да се види имали пълно сакче или не Rolling Eyes Чак на 16-ти ще ходя и ако е рекъл господ ще разберем всичко,но ако има бебче в сакчето,ще си прекарам у дома в леглото доооста време.
  Имам Т-37.1 ,както в по предна бременност когато имах празно сакче( дано това не е показно) newsm17
   Отивам да чета  от коя гестац.седмица се вижда пълно сакче!Целувки и хубав ден на всички  bouquet

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Стискам палци всичко да се размине  Praynig
Не съди по температурата, за евентуално лошо развитие на нещата, все пак това е от нормалните признаци  Peace
Отивай да почиваш и не си мисли за лоши неща  Hug

# 27
  • Мнения: 176
и аз утре съм на преглед.Надявам се и при нас да видим пълно сакче/и аз имам несполучлив опит с празно/.Дори се надявам да се чуе и сърчице.Така поне си мисля,че от 6-та седмица на там се чува сърдечната дейност.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Rolling Eyes Дали не избързах с прегледа тогава?!? Утре по лентичката ще съм един ден преди 6 г.с. После ще трябва цял месец да чакам по профилактиките по ЗК за сърдечна дейност. Или сега след потвърждаването, живот и здраве да е наред всичко, и после пак трябва да взема направление за ЖК, но кога трябва да отида пак на преглед нещо ми се губи Embarassed

# 29
  • на североизток
  • Мнения: 285
Бенита, мисля си, че при потвърждаването на бременността лекарят ще ти каже кога ще те запише на ЖК и тогава ще си вземеш такова направление от личния лекар. Тези направления /за ЖК/ не са като останалите - може да си го вземеш в момента, уточнен с лекаря ти за започване на ЖК.
Дано да съм го обяснила разбираемо.
А за прегледа - ако е само за установяване на бременност  - не си избързала.
Предполагам, че ще те извикат за регистриране на сърдечна дейност другата седмица или след 10 дни.
Дано съм ти била полезна Hug

Общи условия

Активация на акаунт