Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Hug Благодаря
Наистина тези подробности съм ги забравила Blush

# 31
  • Мнения: 32
здравейте мами Simple Smile аз се записах при априлките но тъй като офицялно съм за 2ри май (макар да си знам че ще е по-рано) Simple Smile да се запиша и при вас
на 14 ще ходим за сърчице Simple Smile иначе при мен гаденето започна вече ...

# 32
  • София, Павлово
  • Мнения: 35
klukarkata Силно се надявам - всичко да е наред  Praynig и по-скоро да чуете сърчицето как бие. Това с темп. май наистина е нормално, защото сега ме подсети, че и аз 4-5 дни след зачеването си я мерих, заради Яни, че той поддържаше 37,0 - 37,3 от гадният ентеровирус и ми беше около 36,8 - 36,9 даже веднъж и 37.

Иначе се радвам, че сте се увеличили - добре дошли на всички.

А за ЖК аз си взех от мойто ДжиПи направление, но и тя ми каза, че до 10г.с  АГте не записвали за да не отиват залудо изследванията, които са длъжни да пуснат при първата консултация. Но аз пък ще отида (и без това се наложи да си сменя доктора, че моята така и не си вдигна скапанният телефон, а от болницата ми казаха, че вече не следи бременелки - само оперирала и израждала  newsm78). Та аз отивам утре на лекар в Доверие (без пари за частен прием) и само да ме върнат  #2gunfire Да са ме информирали като си записвах час. 
На мен не ми се гади, но корема ми е един подут и постоянно ме наболва (ама стомаха, не червата) все едно съм пила киселина - така някакси го чувствам как ме изгаря - и съм качила вече 3 кг. А така се радвах, че този път апетита не ми е като миналият път - нормално си се храня даже ям повече плодове от обикновено. И аз спя повече (ето сега отново легнах със сина ми), но нали съм безработна този път поне мога да си го позволя  Laughing

къщичка в гората и аз като теб знам, че ще е Април (живи и здрави), но исках да съм си с Майски мами, щото и аз съм родена Май  Wink 

# 33
  • София
  • Мнения: 13
klukarkata Дано всичко да е наред!

На мен ми поизчезнаха май симптомите, но може и да си въобразявам... само от време на време ми се гади и ставам към 3:30 - 4 Wink  Все пак нямам кървене или цикъл и още се надявам да е наред всичко и просто да не се е видяло нищо на прегледа, защото е било рано.

А направлението от ДжиПи-то колко време важи?

Записала съм си час в Токуда дано лекарката да работи със здравната каса, че за пръв път ще ходя при нея.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 817
Айде и аз да се запиша в кюпа.  Laughing Моят термин излиза на 6 май, също като на i√k@  Hug

# 35
  • Мнения: 5
Здравейте Simple Smile и моя термин излиза 6 май дай боже, аз вече ходих на лекар и то два пъти, вчера ходих и  доктора ми каза че съм в 6 седмица, но не ми каза за сърдечна дейност и съм много притеснена, защото си мисля че вече трябваше да има а няма Sad каза че имало жълто мехурче и толкова, не каза и че има нещо лошо, но аз си имам 1 неуспешна и ........ цяла вечер не съм спала, тоест от както знам почти не спя а само сънувам разни глупости , ама е по силно от мен Sad и така.... на 24.09 ще ходя пак да видим дали ще се появи това сърчице! Лек ден и надявам се не съм ви досадила Simple Smile

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
margo8211, не се притеснявай, де  Wink
Ако си с трмин 6-ти май, то си в пета г.с и 6 дни. Както ми излиза където чета, трябва да станеш 6 г.с и някой друг ден, за да се види пулса. Обаче ако ембриончето се е закрепило на по-закътанко място, а не на предната стена, ако ехографа не е много добър... мисля може да се пропусне да се види толкова рано.  Peace
Само положителни мисли за всички  Hug

Ама отбора за 6-ти вече доста нарасна  hahaha

# 37
  • Мнения: 5
Дано мила Simple Smile благодаря ти куража, ще видим каква ще я свършим, а между другото със специален апарат ли се гледа сърцето или ехографа е достатъчен, незнам къде е закрепена моята точица, но само с вагинален се вижда все още Simple Smile
Много станахме наистина за 6 май, Гергьовден ни зове, че й майка ми се казва Ганка  а свекър ми Георги Simple Smile тя луда работа направо Simple Smile

# 38
  • Мнения: 325
   Здравейте милички и Благодаря на всички за подкрепата  bouquet
 Продължавам да лежа,което никак не е приятн  bouquetо,около мен има толкова неща за вършене а аз далежа,ама мама пристигна и ще се заеме с нещата! ТТ продължава да е 37.1-37.2 ,а при вас стига ли до толкова?
  Пожелавам на всички скоро да чуят малкото сърчице,а аз се на дявам на 16-ти да се види при мен дали има пълно сакче baby_neutralМежду друг baby_neutralото някой ходил ли  е на комисия за болничен,че ако всичко е наред ще ме пращат на такава?
  За мамите които искат страхотен гинеколог-работещ със здравната каса да ми пише на лични ! С удоволствие ще препоръчам моя!В района на Опълченска е !
   Цунки и хубав ден на всички  bouquet

# 39
  • Мнения: 10
Мили мами, искам позитивно мислене от вас и да спрете да се съмнявате! Знам, че не е лесно, но трябва да останем силни не само за себе си, а и за малката точка там някъде. Аз освен два положителни теста още не съм ходила на преглед... по английската система чакам 12та седмица за ултрасаунд... а утре почвам 8ма! Но не го мисля, каквото е писано да става ще стане и с преглед и без преглед.
За мамите с подути кореми - и аз страдам от това, но вашето обяснение за обърната матка ми е малко неясно  newsm78 . Гинекологът ли ви каза това?!? Бих искала малко инфо, ако е удобно Simple Smile Благодаря предварително  Hug
Иначе гърдите ме убиват, но пък изглеждат добре хихи bombs
Приятен и слънчев ден и много усмивки  Simple Smile

# 40
  • Мнения: 176
Момичета здравейте,днес бях на лекар.Вижда се само сакче,без ембрионче и съответно без сърчице.Толкова ме е страх да не се окаже пак куха бременност.На 23-ти съм пак на преглед.Дано по-късно да съм забременяла,това ще е единственото нормално обяснение за ситуацията.

# 41
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Някой питаше за фолиевата киселина- Да, пие се всеки ден!

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
И аз сега се връщам от прегледа.  Mr. Green
Имам си снимка на една точка  hahaha Питах дали е пълно сакчето, каза, че било пълно, ама пък не се виждало още ембрионче  Rolling Eyes Много било рано.
През корема не се видя, та трябваше пак с вагиналната сонда.
Пак за пулс на 27-ми. Няма да си мисля гадости до тогава, се надявам  Mr. Green
ladydlk, обърнатата матка си е физиологично съвсем нормална, просто не е килната напред към корема, а назад към гръбначния стълб. Сега на прегледа докато гледа през корема нищо не каза, но през сондата веднага отбеляза, че е обърната  Peace
За фолиевата к-на четох, че има различни форми. Обикновената се ползвала при предварително планирана бременност, за да се наситил организма до зачеването. Но ако не е взимана преди зачеването е добре да се взима активната форма, която има много по-добра усвоимост - Л-метафолат.
Ама това много късно го прочетох, та сега трябва да си търся от активната Confused

# 43
  • София, Павлово
  • Мнения: 35
sve82 Дано да си права! Може би просто е прекалено рано.

Аз днес бях на гинеколог и видяхме малкото човече с туптящо сърчице. Доктора се оказа готин - каза ми, че тъй като акушерката му била отпуска на 15ти пак да отида тя ще ми обясняла всичко и ще ми пуснат всички изследвания - като днес само потвърди бременността (вкл. с неприятният спекулум) и ехограф с вагинална сонда.

ladydlk Тез англичани са луди - но да не влизам в подробности (че не ги и помня добре, но знам, че щяха да убият на една приятелка детето) как ще те карат да чакаш толкова дълго? Ами ако не е слязла яйцеклетката и не те боли? Какво трябва да ти спука тръбата ли за да те видят как си? Егати смотаняците.. Както и да е - дано всичко да е наред и най-вече да сте здрави. Ще чакаме с теб  Simple Smile

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Мамарина, честито тупкащо сърчице   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт