НОЕМВРИЙСКА кръгла 10-та тема

  • 21 070
  • 738
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 272
И аз да се запиша Simple Smile
Мимоза   bouquet за новата тема.
Оф и аз да се оплача моето безсъние тази нощ беше защото на мен ме мъчат киселини много направо откачам,като сънонбул съм ама няма как днес си взимам капките Иберогаст за киселини,че не ги взех като ми ги изписаха че точно тогава нямах и ето ми на сега снощи будувах Sad а днес на работа само се прозявам едвам чакам да стане 18ч. и да си ходя.

# 16
  • Мнения: 38
Записче! Успях и аз да съм в първите редове на нова темичка!  Flutter  Честита ни темичка и дано да е с много положителни изписани редове!!  Wink

Честито на всички именници, да са живи и здрави и да празнуват още много, много именни дни!!

Ние за уикенда ходихме пак на Говедарци и беше много хубаво и за първи път спях в палатка  Mr. Green   Бях щастлива, като да ходя за първи път на детски лагер  Blush  И сега съм щастлива, че малко по-охлади това време, че на слънце онзи ден пак ми пречерня, като излезнах на вън  Tired

Дъгичке, ме подсети за тези бодита, та отивам да видя от големия куп дрехи от племеникът ми, колко и какви бодита всъшност имам, и още какви да купувам  Rolling Eyes

Лек ден мами

# 17
  • В уютен дом! Елените
  • Мнения: 59
хайде и от мен едно записче Simple Smile хубав ден на всички

# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 308
 Grinning

# 19
  • в гората
  • Мнения: 25
 Записче и от мен!
 За бодитата, определено вторият вариант е по-удачен, откопчаване отпред, а и няма якички и други  такива, които да дразнят бебенцето.Избягвайте и бодита с бродерии!
 
 Плана, публикациите в отчетните теми не се броят!!!

# 20
  • Мнения: 588
m@m@ мерси за уточнението  Wink
това не го знаех

# 21
  • Мнения: 514
Записче и от мен в новата темичка, с надеждата да е супер късметлийска и със страхотни постове!
Мимозка, тенкс   bouquet
И мен безсънието ме довършва, спя по не повече от 3 часа на денонощие. Заспивам към 4 ч. и се будя към 7 ч. Нервичките ми са опънати като струни. Доки ми е изписал Геродорм за в краен случай ако ми се събират доста дни безсъние, а при мен са си цели месеци. Пила съм го до сега 3 пъти по половинка. Спя, но на следващия ден съм като дрогирана. Някоя от вас пила ли го е?

# 22
  • Мнения: 92
Въпрос към МИККИ И БРЪМБАЗЕЛА - Ако след секцио,кърмата слезне на третия ден и бебето е хранено през изминалите дни с друго,проблем ли ще е да засуче,да се храни само с кърма и не се ли къса силната връзка между майката и детето през тези 3 дни?

# 23
  • Мнения: 908
slb, мерси много, значи там ще ги търся  Peace

plana, и аз това за отчетните не го знаех, добре че си ти да го разбера, че аз и не гледам изобщи броя на коментарите ми Wink

Вижте една суперска статия: http://zabliznacite.wordpress.com/2010/08/29/maika-sajiviava-nov … nace-s-pregradka/

# 24
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
Да ни е честита новата тема и да е пълна само с положителни емоции, мимоза   bouquet

Честит имен ден на всички празнуващи, здраве и щастие и много късмет.

# 25
  • Мнения: 35
Запис  Peace
Честит имен ден и от мен на всички празнуващи  Hug

# 26
  • Мнения: 1 878
Лелеее, ама много именници си имат момичетата в наш'та темичка! Да са ви живи и здрави! Много да ви обичат, обгрижват и да ви правят най-щастливите жени на света ! [/color]  bouquet

cuftaika , много хубав въпрос! И мен много ме интересува това!
Мимозке, мерси за темичката!  Hug Мен много ме кефят заглавията на нашите темички, че не са така лигави. Не искам да засягам никого, обаче тази бременно-хормонална поезия ми идва малко в повече  Whistling .

Гледам за бодита си говорите. Аз съм накупила само от обикновените, дето се обличат през главичката. Тези с предно закопчаване ми се струват доста неудобни. Поне на мен ми беше така като преобличах племенничката. Хем беше много мъничка, но нямах никакъв страх да я хвана , завъртя, да нахлупя бодито през главичката и т.н.
Също ме посъветваха да не купувам плюшени дрешки, защото много запарвали. Поне така ми казаха няколко майки вече.
Бебославче, как си се осмелила да спиш на палатка ! Браво! Аз на мекичкия дюшек само пуфкам и се въртя , а не мога да си представя някъде навън!  Hug

# 27
  • Мнения: 220
Честит имен ден на всички именници!!!

Аз имам въпрос към работещите мами - до коя седмица мислите да ходите на работа?
Питам да си сверя часовника - аз мисля до края на 30 г.с. да съм на работа, после две седмици имам останала отпуска, която ще използвам и после вече болнични.
Всъщност от началото на 8-я месец вече ще съм си у нас и ще се отдам изцяло на подготовката за малкия ми хулиган newsm47.

# 28
  • Карнобат
  • Мнения: 3
Запис и от мен.

# 29
  • Мнения: 425
Аз мисля да работя до края на септември. От 1 окт. ми започва болничния 45 дни преди термин, но ако се чувствам добре може и до средата на октомври да поработя. Ама ще видим, към края на септември ще го мисля.

Да честитя и аз именние ден на всички празнуващи, да са живи и здрави.

Общи условия

Активация на акаунт