С какъв препарат миете ако имате лазещо бебе?

  • 10 040
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 658
Всеки ден мия пода с препарат.Сега съм взела Bingosil.Далече съм от мисълта,че има безвредни препарати,но
също така смятам,че миенето само с вода,не е достатъчно ефективно.
Иzвинявам се, не искам да се конфронтирам  Crazy , но всеки ден с препарат и съвсем малко дете, което е все на пода? Всеки си zнае, но аz това категорично никога не бих направила. И смятам, че е по добре неефективното миене само с вода, отколкото толкова препарати по ръцете на детето, когато е малко. Или поне както са писали други вече, препарат и после плакнене с вода. Подчертавам, говоря zа деца, които лаzят. Дъщеря ми лаzеше от доста малка, та не беше на пода само, когато спеше.. Ако детето не лаzи е съвсем друго.
Просто иzкаzвам мнение.
П.П. Напълно беzвредни почистващи препарати по принцип има  Peace

# 16
  • Мнения: 10
Здравейте мами,и моето бебе лази  по пода, затова обмислям да си купя стийм моп/не много по темата/.Ако някоя мама го ползва, моля да сподели дали е доволна. Пода ми е от ламинат и бях чула от някъде ,че стийм мопа оставя много влага.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 524
на нас ни бяха дали да ползваме стийм моп и аз лично не останах доволна-оставяше много влага и не бих могла да кажа че почиства по-добре отколкото друго средство за чистене/миене. лично мнение все пак Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 39 929
С какво почиствате пода когато почва да лази бебето

Аз миех с препарат и след това с вода. Или пък само с чиста вода.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 398
Винаги съм мила пода с препарат  Мр. Мускол или Апта.
Синът ми много лазеше, малката не , но и сега продължават да се въргалят по земята.

# 20
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Моите така и не започнаха да лазят. Аз мия с много разреден Доместос на няколко дни веднъж после с вода, през останалото време само с вода. От стим мопа изобщо не съм доволна. Моя се счупи, но и преди рядко го ползвах, както са споменали момичетата преди мен много мокреше паркета и килимите а ефект не видях особен. А и не понасях толкова пара наведнъж  Confused

# 21
  • Мнения: 1 134
с първото дете миех с всякакви препарати във водата,просто не съм се замисляла толкова,  от 3 месеца имам новия стиим моп ( червения, не белия! ), в много теми съм писала ( незнам как да ги покажа   Embarassed)  че между стария и новия има огромна разлика, новия не тече и не мокри пода излишно, супер доволна съм и сега като се роди бебо ще чистя така  Peace

# 22
  • Мнения: 806
Само вода.
Имам позната, която пък е доволна от вода с ябълков оцет... На мен ми мирише и си ползвам само вода.  Peace

Подкрепям  Peace
Все пак детето трябва и да си изгради имунитет.  Не може да се държи 100% стерилно. 

# 23
  • Мнения: 567
Два пъти в седмицата с препарат за ламинат , а през останалото време само с вода - по 2 пъти на ден

# 24
  • Мнения: 914
Всекидневно може с микрофибър навлажнен с вода примерно от тези от телешоп.А веднъж седмично с препарат за ламинат.Каката като беше малка и бях оградила голяма част от общото помещение което и бях постлала да и е топло и по-меко и реялно докато не ходеше добре е нямала достъп навсякъде.Стояла е или в заграждението или в кошарата,която беше квадратна на КАМ.

# 25
  • Мнения: 235
Въпреки че тя не лази особено много  Simple Smile използвам само вода. Един път седмично с препарат - Пропър или нещо за паркет  Peace

# 26
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Малкият много лази, почти през цялото време е на пода.
Веднъж седмично чистя с Медикс за ламинат и след това чиста вода.
Иначе всеки ден минавам само с вода

# 27
  • Мнения: 920
Само вода.
Имам позната, която пък е доволна от вода с ябълков оцет... На мен ми мирише и си ползвам само вода.  Peace

Подкрепям  Peace
Все пак детето трябва и да си изгради имунитет.  Не може да се държи 100% стерилно. 
[/color]
Абсолютно, когато това бебе започне да ходи и обира всички боклуци от земята на улицата и в парка, и най - вече започне да ги лапа и яде, тогава ежедневното търкане с препарати в у дома ще изглежда безмислено.

# 28
  • Мнения: 8 927
Изчетох мненията ви с интерес, тъй като изобщо се чудя дали да пускам малката на земята или да чакам докато стане неизбежно.
Май засега ще си пълзи по спалнята и широкия разтегателен диван.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Само вода.
Имам позната, която пък е доволна от вода с ябълков оцет... На мен ми мирише и си ползвам само вода.  Peace

Подкрепям  Peace
Все пак детето трябва и да си изгради имунитет.  Не може да се държи 100% стерилно. 
[/color]
Абсолютно, когато това бебе започне да ходи и обира всички боклуци от земята на улицата и в парка, и най - вече започне да ги лапа и яде, тогава ежедневното търкане с препарати в у дома ще изглежда безмислено.
Peace
Ползвам Медикс - доволна съм от всичките им продукти

Общи условия

Активация на акаунт