С какъв препарат миете ако имате лазещо бебе?

  • 10 044
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 499
Ползвам чиста вода и парочистачка веднъж седмично. Нищо повече.

# 31
  • Pb
  • Мнения: 1 183
С гореща вода минавах. Сега понякога слам оцет, ако не ме домързи. Отдавна не купувам препарати за под.

# 32
  • Мнения: 9 145
Ползвам препарат Фрош. Или просто чиста гореща вода.

# 33
  • София
  • Мнения: 23 134
Не съм си съобразявала препарата за почистване с това, че съм имала пълзящо дете. Просто не съм се замисляла над въпроса.

# 34
  • Мнения: 13
Много полезни съвети изчетох, но ми е чудно какво правите с килимите/мокетите и подобните им.. Ние засега се ограничаваме на спалнята, но ми се струва, че скоро ще е доста трудно да го удържам само там Sad

# 35
  • Мнения: 2 172
С вода и препарат за ламинат  Peace

# 36
  • Мнения: 920
Много полезни съвети изчетох, но ми е чудно какво правите с килимите/мокетите и подобните им.. Ние засега се ограничаваме на спалнята, но ми се струва, че скоро ще е доста трудно да го удържам само там Sad
Изпрахосмучвам ги, друго не знам какво може да се направи с тях.
 Казах го по - горе, детето ти тепърва ще яде боклуци, големи боклуци при това, не се притеснявай толкова.

# 37
  • Мнения: 9 145
Много полезни съвети изчетох, но ми е чудно какво правите с килимите/мокетите и подобните им.. Ние засега се ограничаваме на спалнята, но ми се струва, че скоро ще е доста трудно да го удържам само там Sad
Прахосмукирам всеки ден, а ако има петна или се изцапа на момента - с био препарат.

# 38
  • София
  • Мнения: 310
Откакто бебето ми лази мия само с вода  Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 3 789
С вода и препарат за ламинат  Peace
И аз така. Peace Всеки ден. Peace

# 40
  • Мнения: 782
Аз пък мия с препарат два пъти в седмицата.Мокета с прахосмукачката.А ламината през останалото време го минавам с четката.Но да си призная хич не се бях замисляла за тия препарати.

# 41
  • Плевен
  • Мнения: 974
Почиствам с вода и един път седмично с Доместос.

# 42
  • Мнения: 989
Веднъж седмично с препарат и после минавам отгоре с вода.

# 43
  • Winterfell
  • Мнения: 590
С гореща вода и няколко капки ''Кря-кря'' за аромат LaughingПочиствам всеки ден,че детето обича да удря езици на пода ooooh!

# 44
  • Мнения: 219
Мия със всякакви препарати. Даже доста силни. Нищо не му е станало на детето. Пускала съм го да лази когато пода е напълно сух. Килимите през няколко месеца на барата. То само с вода как да се дезинфекцира. Детето няма да лиже пода в крайна сметка,но ако много се тревожиш топла вода и малко бебешки прах в нея пак става.

Общи условия

Активация на акаунт