С какъв препарат миете ако имате лазещо бебе?

  • 10 043
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 395
С Пропър или Медикс newsm78 И стийм моп.

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 566
Само с вода миех. Не виждам защо да не е достатъчно, аз минавах с парцала приблизитено по три пъти на ден. Какво има да се стерилизира толкова на един хол, че да трябва с препарат? Не са оставали петна от нищо по пода. Не успяваше да се замърси кой знае колко много. Всеки ден прахосмукачка + 2-3 пъти на ден с парцала. С напредване на възрастта на детето, чистенето доста понамаля, разбира се.
И аз постъпвах така.

# 62
  • Варна
  • Мнения: 53
Най-безопасно за бебетата е просто оцет. И по-често с прахосмукачка като преди това се мокри малко с омекотител за дрехи, който действа като антистатик.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
С вода.Има ли някой с теракот ,ние сме и засега постилам одеяло на пода ,за да не настинем ..но скоро няма да мога да го удържа там...чудя се как да процедирам...а сме на квартира,за подмяна и дума не може да става.Та след всичко мамите с теракот как процедирате с пълзящите муцуни?

ние сме само на теракот
не съм й слагала килим или нещо подобно
добре облечена си лазеше/седеше на теракота

нали е с памперс-той е доста добра изолация за дупето
вече ако сте без памперс е по-сложно

# 64
  • Сф
  • Мнения: 10 784
С Мр Пропър, но ние имаме настилка за миене само в коридора и кухнята.
Мойта не лазеше обаче като бебе, но пък взимаше какво ли не от земята. Проблеми не сме имали. Може после да минеш и с вода. Но оцет не слагам аз, че на мъжа ми му мирише и му навява неприятни асоциации.

# 65
  • Мнения: 230
Едно мнение и от мен за препаратите - тъкмо съм купила ново шише на бебока за вода и си мисля как ще му го изваря, когато подозрителната тишина от коридора ме наведе на мисълта за евентуална беля. Погледнах и какво да видя - мамин златен се добрал с проходилката да стойката с обувките и с голяма любов ближе, смуче и нежно гука на една от сандалите на брат си. Та това по повод миенето и препаратите. Мийте каквото и с каквото щете  Joy. Иначе и аз мия с универсален препарат за под.

# 66
  • Мнения: 967
Ползвам ЛОК на Амуей - техните препарати съдържат изцяло естествени съставки, така че подът е хем добре почистен и дезинфекциран, хем не се притеснявах, че синът ми лиже паркета  Laughing Преди това почиствах с Мр Пропър, но откакто синът ми взе да облизва паркета, спрях с химията, че да не си отровя наследника Wink Сега въпреки, че и двамата са порастнали достатъчно, че да не папат от пода пак мия с Амуей - поне са естествени и ми е по-спокойно

Общи условия

Активация на акаунт