Габи вече си има сестриче, нека всяко АПРИЛче си има някой такъв да обича

  • 30 556
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 110
Имаме ли новини от Еми и за мъничката й прекрасна Александра (много го обичам това име и в момчешки, и в момичешки вариант  Heart Eyes)?
Шоки, злото да забрави твоето Мони. Живо и здраво да й е името! Честито на патерички!   bouquet Heart Eyes Браво на Пипо, че се приобщава добре в "училище".  Heart Eyes
Деска, вярно, че е делово моето писане, но нещо усещам как ме напъва лекинка депресия. Лентата ми се е върнала 5 години назад във времето и ми е куцо.
Мамочка, при нужда винаги можем да преведем по някоя реплика.  Simple Smile
Поемче, честито ти изкласване. Скоро и магьосник да станеш!   bouquet
Кафенце, сигурно сблъсъкът ти с Пирогов е бил по-травмиращ от опита на Кари да счупи нещо с главичката си овенска.  Hug Heart Eyes
Енигмичка, и на мен за вас със младото семейство и сватята ти много ми е домъчняло. Така се надявах да се видим на срещичката по случай Диди и Мимето.  Confused
Миме, как й понесоха на Диди всичките тези километри, които изпътува?
Олче, благодаря за зареждащите снимки на двете вечни усмивки.  Heart Eyes
Новата игра на Мария е да си тупа главата в ламината или на ръба на масичката, която баба й най-прилежно е увила с едно одеяло.  Laughing Другата й любима игра е да отговаря с не при всеки опит да й се сложи нещо в устата, даже и вода. Храненето й е някакъв ужас. Откакто се е разболяла изяжда колосалното количество от около 200 гр.. През останалото време ме гони като империалист и се сърди , ако не получи цица, включително и през цялата нощ. Има си хъркащо носле, но не се сеща, че ако не си запушва устата ще диша по-леко.  ooooh!

http://glorimaria.snimka.bg/baby/lyatoto-na-mariya-2010.525720.20390342 - малко снимки от Мария - имен ден в Рилския манастир и селския й живот.  Grinning

# 46
  • София
  • Мнения: 5 079
рони, миме, прекрасни снимки! Hug

Много са ви хубави и щерките, и вие самите, сияте всички! Heart Eyes Heart Eyes
миме, отдавна не бях виждала по - стилно кръщене! Peace
рони, ГУШ! spoko

При нас нищо ново и интересно, това внезапно застудяване ни разказа играта, извадихме дебелите дрехи, които се оказаха къси hahaha, босите крачета обухме набързо в пантофи, терлички, нощем ставам по 1000 пъти да ги завивам и двамата, че таквоЗ чудо, като завивка и двамата не търпят. Crazy В къщата стана клиииинч, искат да излизат, непрекъснато носят обувки на баба си и двамата и се блъскат във външната врата. ooooh!
Да ги изведем обаче, на тоя вятър не смея, че баткото иди - дойдИ, ама овнЬето шапка не търпи. Twisted Evil
Отделно някакви зъби пробиват, цяла седмица пищи къде насън, къде будна и се успокойваме по-не -знам-колко-пъти-на-нощ. Мечтая си някой от почивните дни да поспя поне 6 - 7 часа без среднощни "тревоги".  Tired


Чоки, Честит да е именния ден на красивата ти дъщеричка! Светът да е в краката и!  bouquet
Извинявай, че вчера не се сетих, но не бях в състояние след Събитията с Емилиаре, а и ... ти се пренесе перманентно във ФБ. Crossing Arms И не само ти, де...  Naughty Sad Thinking

Молете се от тоя момент нататък за малкото Алекс-че на Емили, тормозя Деси(ре) по скайпа да ми дава инфо Embarassed, че те се чуват с Еми, а не ми излизат от мислите и тя, и бебка. Sad Операцията на малкото геройче по последни сведения ще е днес. Деси вече е съобщила. Heart Eyes

 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 47
  • Мнения: 2 090
Еми е излязла от реанимация,раздвижила се е вече.В една стая е с 2 момичета,които кърмят бебчетата си.Как се издържа на тази гледка... Confused.Иначе звучеше долу-горе добре,не чак добре...но по-добре от вчера.Александра ще я оперират по-късно днес.Сигурна съм,че Зори ще включи,когато има някави новини за по-малката и сестричка Heart Eyes.

рони, Confused Hug
Както винаги от всички снимки лъха толкова щастие!Много сте хубави двечките с блузки на райета,а семейните фотоси с гушкаща се Мария са разтапящи сърцето Heart Eyes .Селският живот и за вас очевидно е хубаво нещо Simple Smile.

Kambichka,какъв е бил този брутален сблъсък??? Tired Направо не знам какво да кажа...Милият Ицко  Confused Hug

...Не знам,обаче не помня така скоро да сме започвали тема....само лошотия след лошотия,като изключим хубавата новина за един нов живот Heart Eyes.Дано повечко късмет и добрини се настанят в нашите редици Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Praynig

Дописвам.Операцията на Алекс е минала успешно.Сега предстои адаптиране,и 10 дни в Пирогов за наблюдение и възтановяване на малката принцеса.Живот и здраве,в неделя,Еми ще може да си я гушне,и да си я кърми. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes.Мама е по-спокойна вече.
Пиша това с разтреперани от вълнение ръце.Дано оттук нататък казвам само такива хубави неща Praynig!!!

Последна редакция: чт, 02 сеп 2010, 16:30 от Desirée

# 48
  • София
  • Мнения: 5 079
Благодаря ти, Боже... Praynig
Дано оттук нататък само хубави неща предстоят и за двечките... Praynig Много се измъчиха...

Деси,  Heart Eyes
да не забравяш да и предаваш поздравите и молитвите ни, всички сме с тях! Praynig

# 49
  • Мнения: 172
Ахххх , благодаря ти Боже  Praynig
Браво на малката Алекс. Много гушки и целувки на двечките с Еми Hug Heart Eyes Hug
Така ме зарадва новината  Hug

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Ох изчетох темата с голямо вълнение, мног се радвам че малката душичка е добре - дано колкото се може по-скоро да се гушнат с мама и всичко вече да е наред  Praynig Praynig Praynig

Ние сме болни , същата картинка като при Рони ,
 не се сеща горкото че с с този запушен нос не може да суче и да диша едновременно. Бързо да оздравяват всички болни бебчета . Hug
Чоки браво за Пипо (как ти завиждам благородно че са го приели - ние все още само се надяваме и си мечтаем някога да ни вземат и нас).
Маймунка дано да ви е за последнои повече да не се налага да стъпвате в болница  Praynig
Олче много е готина малката "мама" , и ние благодарение на Чоки си бутаме така количката с голям кеф  а също и се возим в нея
http://www.facebook.com/photo.php?pid=552334&id=100000148011 … amp;ref=fbx_album


Като изключим това че сме болни , сме добре  Laughing  Елица ни командва постоянно - всичко разбира и постоянно казва кой какво да прави - онзи ден баща й танцуваше ама се спъна  Crazy и продължи да танцува , а Ели му вика : Внимаа тати ше паднеш Пак !
Или мъж ми в кухнята прави нещо и тя отива и го гледа и вика : Режи тати Ляб режи , браво  Laughing
Или взема телефона : Ало бабо, ела земеш Еито и купиш Моони (бонбони)  бъзо (бързо ) !!!  Crazy
Такива ми ти неща стига съм досаждала, пак ще минавам за новини покрай Емилиаре  Hug



Пп. Така е Поемче питаш ли , голям командатор е  ooooh!

Последна редакция: чт, 02 сеп 2010, 18:13 от zinaida

# 51
  • Мнения: 13
Браво на Алекс от тук на татък само хубави новини  Praynig и много да папка от мама Еми Hug Praynig   bouquet Тя е герой Heart Eyes
Деси да и пращаш много здраве от нас Hug
Рони за пътуването какво да ти кажа за морето тръгнахме към 5 от София и спа през повечето път чак към Айтос се събуди, до тук(Раднево) пътува будна и кошмар само в мойте ръце и обикаля из колата ooooh! сега ни предстои до едно село до Пловдив да идем пак около 2 часа път ooooh! а за Видин ще тръгнем пак така рано че най-добре се пътува Peace Адаптацията на всяко ново място е кошмар обаче, на всякъде по 2 вечери докато заспим е ужас чак към 1 вечер заспиваме ooooh!

# 52
  • Мнения: 172
zinaida, много приказливо това елииии  Joy Joy Joy май тя ни е най- приказлива от априлчетата, че и какви дъъълги изречения прави, браво на нея. И какъв началник го раздава, на заповудта към баба направо паднах...ама къде се бави тази баба, бързо да идва да купува бони!!!  hahaha Joy Ние повече от две три думи до сега не сме комплектовали  Crazy

# 53
  • Мнения: 36
Колко се радвам за малката Александра! От вчера надничам за добра новина Simple Smile
Зинаида, изумена съм от речевите способности на Еличка  Shocked Моето детенце още не е връзвало и две думи накуп  newsm78 Да не говорим, че и думите, които казва са двусричните бебешки.
Ох, да се оплача малко: почнаха ме перманентните киселини, дето и от вода даже се получават, отделно ме мъчи някаква си кашлица вече почти месец, а като ида на доктор (на два ходих вече), слушат, слушат и викат - кристално чисти дробове, нищо ти няма. Не ми дават нищо да пия, заради бременността и аз си бухам ли, бухам. Пия хомеопатични, ама без особен ефект, вече на молитва го ударих.  Close Малката е суперкрива по цели дни, няма угодия за нищо, отказва вече и любимите си храни, а зъби все не идват и не идват (още си седи с два). Като сложим и суперсилния студен вятър, заради който не смея много да излизаме, че и тя не търпи нищо на главата си, хич не ми е цветущо напоследък. Добре, че се прибирам към Сф вече, да сменя малко обстановката, да видя приятели, а и Зузу да си поиграе с деца на пясъчниците около блока, че тука в цял град един пясъчник не видях, загубена работа. Извинявам се за поста, ама сигурно и хормоните ме тресат яко  Laughing

# 54
  • Мнения: 44
Слава на Бога!
аз още не мога да си събера мислите...

# 55
  • Мнения: 1
Слава на Бога!
аз още не мога да си събера мислите...
.. и аз съм същата!
Слава на Бога!  Praynig Слава и на добрия екип доктори в Пирогов!!
Надявам се и при малък Ваньо всичко да е благополучно!
Много силни прегръдки и за двете майчета!  Hug
Камбичка,Кафенце представям си какъв ужас сте изживяли и вие. А  счупените зъбчета на Ицко, направо ме шокираха! аз бих го завела на зъболекар.. мисля,че има начин да се оправят нищо, че са млечни.. все пак ще гризка всичко с тях! Боже,Боже какво ли ни чака?!..
Мименце къде са ви снимчиците от Кръщенето на Дидка-бандитка?Добре ли изкарахте на морето? Май на Диди ѝ се е ходило на дискотека а вие не сте разбрали..  Wink
Деси,Олче,Рони,Зинаида много са пораснали малките сладурковци.. и батковци- сладурковци.. Деси снимките са като картички.. Май и ние ще заменим морето със селския туризъм.. Сякаш всички ще сме по-доволни!  Heart Eyes
Брилянтинче аз ползвах за киселините Талцид.. помагаше!
Поем,Мамочка Честито!   bouquet
ех как съм пропуснала празниците и на Сашковците на Ивка и Деси.. и на Мони на Чоки! Момичета да са ви живи и здрави дечицата,зло да ги забрави!!  
Heart Eyes
Рони утре ще е хубаво времето,може да наминете към нашия край с хубавото Миме  Grinning

# 56
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ех, че се радвам за хубавите новини! Бързо възстановяване й пожелавам на мънинката душичка с прекрасното име! Heart Eyes

# 57
  • Мнения: 2 090
Еми поздравява всички,и благодари за подкрепата  bouquet.Вярва,че за доброто развитие на всичко са спомогнали и нашите молитви,и цялата ни положителна енергия,изпратена към нея и малката Алекс Hug.Утре Еми се прибира вкъщи,ще продължава да е на инжекции и доста лекарства,но вкъщи.Ще може да гушне малката си рожбичка Heart Eyes.Дано по-бързо се изниже днешният ден,за да усети бебка майчина милувка Heart Eyes.

# 58
  • Лудогорието
  • Мнения: 107
От снощи с разрешение на лекаря се прибрахме в квартирата на брат ми.Спахме добре  Peace Иван обаче ме притеснява с тези температури-нищо не яде и не мога да му дам антибиотика през устата защото го повръща. Слагам свещички, а днес пробвах студени компреси и мазане на крачетата с мед. Не остана особено доволен. Никога не е бил толкова болен-спи по цял ден, а когато се събуди иска все да е в ръцете ми. И кашля-сухо и на често. От храчките и сополите му се гади и повръща. Не ми останаха сухи дрехи, а времето се захлади и всичко съхне трудно.  ooooh!
Еми и малката Александра имат и моята подкрепа-знам какво преживяват.  Hug  Hug  За съжаление догодина по това време трябва да е финалната операция при Иван-има още да теглим. От 01.09 в отделението не се извършваха операции-лекарите протестират. Добре, че избързахме с тази.
Камбичке, направо онемях. Какъв е бил този як сблъсък при Ицето?!

# 59
  • София
  • Мнения: 5 079
маймунка, бързо да оздравява малкото юначе... Много се измъчихте. Sad
С хомеопатия пробва ли? А друго (лекарско) мнение и по - адвекватно лечение? Rolling Eyes
Пиши ни как сте... Praynig

Деси, много тенкС за хубавите новини! Следващото включване да е гарнирано със снимки на гушкащи се мама/кака и бебка! Heart Eyes
 Praynig

Общи условия

Активация на акаунт