Габи вече си има сестриче, нека всяко АПРИЛче си има някой такъв да обича

  • 30 579
  • 735
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 182
Тази темичка не я бях чела,че и Емо от неделя ми е с температура и съм изтървала новото попълнение!
Еми честита ти дъщеричка,от прочетеното разбрах,че си преживяла много трудни моменти,дано те да свършват до тук и вече само хубави неща да ви се случват на цялото семейство!!!!!
Маймунка дано и вашите операции са свършили,и бързо оздравяване!Емо и той като има температура и спи по цял ден!
Поем взехме си по бони за твоя успех,айде пак да почерпиш!!
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs367.snc4/45004_151 … 027_6356311_n.jpg

# 61
  • Мнения: 581
Господ е бил доктор в Пирогов!
Дезире, благодаря ти много за хубавата новина и съм сигурна, че от тук нататък ще са все хубави.
А малката Александра показва от сега борбеният си характер.
Маймунка07, дано се промени нещо в родното ни здравеопазване и по- рано да е операцията на Ванката! #Cussing outКъсмет и бързо възтановяване на мъника  Peace
Поем, и аз се почерпих с бонбонки, за успеха. Мамочка, честито и на тебе.
Аз тука все надничам за добри новини и съвсем забравих, че е имало именни дни! Така че на всички пожелавам да са живи и здрави и много усмивки!!!
Зинаида, аз се изумих направо от малката приказливка. Но моя пък речника му е от 5 6 думи и то бебешки.
Олче, аз вече отдавна се предадох пред сложната мисия нощно завиване. Не ще и не ще завивки. Намислила съм да  взема за зимъска нощница тип пингвин по- дебеличка и по- плюшена .

# 62
  • Мнения: 9
Слава богу за хубавите новини.
Дано бързо да се възстанови малката Алекс.

Маймунка, и на вас пожелавам бързо оздравяване.  bouquet

# 63
  • Мнения: 75
Еми и Алекс Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 64
  • Мнения: 309
Ехх, много се радвам, че Еми е вече по-добре!Браво на мъничката Алекс, да са живи и здрави, дано скоро са си заедно здравички у дома! Praynig
Маймунка, радвам се че вече сте си вкъщи/ имам предвид не в болница/, дано Ванката скоро се подобри, не знам какво да ти кажа повече за Т, давай му храна по малко, например през час по лъжичка- две, и водата също с лъжичка, за да не повръща, не знам как да ти помогна, дано скоро мине и това чудо! Praynig
Момичета, имам нужда и аз от помощ и съвет, спешно!Ния от вчера е с алергична реакция, днес я водихме на лекар.Обрива много приличал на скарлатина, но понеже няма Т и д-р каза че е алергия, не се знае от какво.Лицето й е подпухнало, червенко, подмишниците също, както й вратлето и гушката.Изписа ни лекарстов, което се пие еднократно и каза, че до два часа трябва да има подобрение, ако се влоши или вдигне Т или няма подобрение да я водим на дежурен лекар.Аз обаче не мога да преценя дали има подобрение, като че ли има, някак не е толкова подпухнала и не е толкова червена, но все пак ме е шубе.Док спомена за болница, системи ако не се вземат мерки и т.н. и адски ме е шубе!На всичкото отгоре не иска да яде, а хипоалергенното мляко изобщо не го иска! ooooh!
Сега все пак решихме да не я водим на дежурен, защото и той кой знае какъв доктор ще е и какво ще ни каже, а и все пак си мисля, че е по-добре, много ме страх, няма да мигна от притеснение сигурно.Дайте съвет какво да правя, къде да я водя утре?За какво да следя през нощта евентуално?Не ми се е случвало подобно нещо!А и самите обриви са бледи, а не ярко червени и трудно може да се прецени има ли подобрение или не, още повече на лампата вкъщиИначе е много весела, играе си, сега заспа сравинително лесно...

# 65
  • Мнения: 14
Емили, Алекс Party Party Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Принцеске,понеже ми е доста пресен случая с нашата алергична ужасия бих те посъветвала веднага щом можете да я заведете на специалист алерголог.Много е важно да се пази детето да не направи някой задух от лаергията/ако наистина  е алергия/.Но щом сте взели лекарство все пак трябва да  е преценил доктора.На Ави и слагаха урбазон мускулно за да не направи задух,но при нея положението беше,че цялото тяло е обхваното вкл шията и бузките.Също искаха да я вкарват в болница на системи но аз отказах и минах на алерголог и там ни изписа лекарства.

Какво са изписали на Ния?
Не се тревожи толкова/макар,че знам какво преживяваш прекрасно те разбирам/,просто не губете време и идете на специалист.Сетете се какво е яла,/плод,сок,яйца др./,с какво си е играла,с какво сте  я мазали къде сте били  и т.н.

Маймунка дано Ванката се оправи милото дете какво преживява само Sad Sad


# 66
  • Мнения: 61

Много се зарадвах на хубавата новина за малката Алекс.Сега остава само да се прибере вкъщи при семейството,което я очаква с нетърпение.Благодарим на Деси и кака Зори ,че ни информират.Господ е чул молитвите ни.
Големи  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hugза мама Еми,Габи,тате и кака Зори.Очакваме скоро и мама с бебе на снимчица.


Принцеске,ходете до Педиатрията.В събота и неделя винаги има специалисти дежурни.

Последна редакция: сб, 04 сеп 2010, 07:20 от маги79

# 67
  • Мнения: 309
Благодаря ви, момичета!Днес Ния е много по-добре, обрива почти го няма вече.Не е яла нищо друго освен макарони със сирене и масло преди да направи реакцията.Всичко стана след като излизахме навън, а то много духаше вятър, не сме стояли много, но веднага след това се появи реакцията по личицето и шията, точно където й е било открито. Rolling Eyes
Кажете къде да я водя?Къде има добър алерголог?И днес ли да ходим или да изчакам до вторник, лекарката вчера каза ако се повлияе от лекарството да отидем на преглед във вторник при нашата си лекарка/тази вчера беше по заместване/.Силви, лекарството е Ейриус.

# 68
  • Мнения: 2 090
princessa raia,съвет не мога да дам,не съм се сблъсквала с подобно нещо Confused.Как е Ния днес?

Покрай Emilli и Aлекс,съвсем пренебрегнах останалите Blush.
poem,Мамочка,макар и със закъснение,честито ви дипломиране  bouquet

desi054224,да оздравява баш-наборчето ни Heart Eyes,много е сладък!

zinaida,и на мен ми скри шапката Ели Crazy,такова бърборанче-командоранче Joy
Анелия все още говори на китайски Mr. Green,всяко изречение завърша на ''те'' newsm78.Най-употребяваните думи-''мамо'',''бати'',''татеЙ'',''коти'',''кучИ'',''папа'',''ела'',''там'',''къдеЙ'',"НЕ'' Naughty(винаги съпроводено от махане с пръстчето Laughing).Но тези думички в изречения не се свързват.Иначе бърбори страшно много,но нищо разбираемо,и ако не и отговаряш,започва да се нервира Laughing Mr. Green.И само кимам,и повтарям:''Да,мамо'',''Добре,мамо'',''Така лииии?'' Joy.Последният въпрос я забавлява изключително много и започва още по-разпалено да обяснява.И още по-неразбираемо Crazy.Все някой ден ще и разкодирам паролите,добре че поне когато иска нещо много,освен че говори,го показва с пръстче Whistling.

П.П. Докато пиша,princessa raia,се е разписала.Дано намерите алерголог,при кого да отидете през почивните дни Hug.Стискам палци бързичко да намерите причината,и Ния да се оправи.

# 69
  • Мнения: 14
Принцеске ако искаш заведи си я днес още на алерголог.Но за специялист в Сф не мога да кажа.

Същото сиропче пи веднъж и Ави,но след това след преглед от алерголог минахме на друга схема от лекарства.Попринцип тези лекарства противоалер.подтискат симптома затова   е добре да се види от лекар за да не избие пак след като спрете лекарството.Но дано при вас няма нищо сериозно и не се повтори.Ави е на диета и постепенно я захранваме/не че тя яде нещо изобщо Confused/.Четох,че алергия може да се прояви мнооого месеци след като е яло определи неща детето.Така,че най-добре ще си каже думата специалист.

# 70
  • Мнения: 7 114
Браво, Алекс!   bouquet Еми,  Hug.

# 71
  • Мнения: 3 211
princessa raia, щом са избледнели и вече е много по-добре, наблюдавай я само, не я води повече на д-ри, само мога да те посъветвам като мине всичко да я заведеш на хомеопат, но добър класически. В такава остра криза само с еднократен прием на точното л-во щеше да се оправи. Тези урбазони, аериуси и т.п. са ужасно силни л-ва, с много странични реакции.
Силви, и за теб важи също. Много са сериозни. Алергии в нашия ужасно замърсен свят има всякакви, светлите хора сме много по-предразположени, особено ако сме и със светли очи. Не може за всеки алергичен обрив да се бият такива силни инжекции, това е направо ужас. А мазилата, които предписват само подтискат симптомите и ги скриват на по-дълбоко ниво и в по-късна възраст избиват като астма, не сте ли забелязали колко деца, болни от астма има?

# 72
  • София
  • Мнения: 292
Влизам да се похваля с една новина: вчера Дея направи първото изречение. Вечерта, явно беше много гладна и каза 'мама дай гъ-гъл' и сочи мястото където и правя млякото вечер, даже два пъти го повтори Simple Smile Grinning Grinning Grinning Тя иначе казва гъ-гъл като е жадна понякога или ако и се пие мляко. Иначе думички не казв много, упорито не иска да каже куче например, а казва ба-бау. Simple Smile

princessa raia, порових в гугъл за алерголог в София и открих разни теми, ако имаш време можеш да поровиш.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4365.0
http://lekari.informator.bg/cgi-bin/index.pl?_state=Category& … =4798&LANG=bg

maimunka07 бързо оздравяване  Hug

Емили сигурно е вкъщи вече  Hug

# 73
  • Мнения: 541
Много се радвам за Еми и Алекс,дано само на по-добре вървят нещата  Praynig Praynig Praynig
Аз почти не сядам на компютъра и скоро надали ще има промяна,защото наййййй-после ще започвам работа,(стискайте палци да няма проблеми Praynig) на Анито й е трудно все още,но няма как  Rolling Eyes
поем,състър мноо те любя   Hug Hug Hug Heart Eyes бравооооооооо мамочка също  Hug
щях да пиша още, но стана много късно,лека нощ и целувки на всички  Hug Hug Hug

# 74
  • Мнения: 309
Вери найс, имам познат добър хомеопат, даже майка ми ми предложи веднага да я заведа там, но пусти страх, уплаших се и хукнах към поликлиника.Някак ме беше страх ако не й повлияя хомеопатичното, да не се влоши. TiredЗа друг път ще знам/дано да няма друг път, де/!!!.За воденето по доктори- и аз съм на същото мнение, за това и мисля да изчакам тези дни и после да му мисля какво да правя, тя и лекарката така ме посъветва.И без друго Ния много се травмира като я водя на лекар.
asia_nika , благодаря ти, сега ще видя за какво става въпрос, но може би ще я заведа при хомеопат наистина, сестра ми е много алергична и за първи път се почувства осезаемо по-добре от хомеопатията!

Общи условия

Активация на акаунт