Аз мисля, че разбрах обяснението ти за блокадите. Знаех, че трябва да са с равен брой, но си мислех, че се гледа общо, до финала, например първите 5 да ги направи единия, а следващите 5 - другия. Но явно не е така. И защо ще има почивка тая седмица, много тъпо 
Славейче, и аз не съжалявам за Фитнеса и Дани, но както и Вайлет пише, по ще ми липсват от агентките ... те с нищо, ама с нищо не изпъкват, като някакъв пълнеж са там. И според мен ако са в някое заведение/ресторант не плащат нищо, защото му правят реклама, но в случая с дините и ябълките ... кой да рекламират, платили са си ги 100% ... но пак не се оправдава похабяването на толкова материал

Татата, ти като голям разбирач винаги даваш интересни резюмета
така че се включвай
Има ли тоя сезон Елиминейшън стейшън, дай линкове ако имаМоите любимци са Ванеса и Ралф (въпреки, че не разбрах за какво толкова се скараха в предния епизод), но засега се представят слабо и според мен няма да ги гледаме още дълго (освен ако не извадят някакъв луд късмет да завършат последни в Нон елиминейшън лег
Арт и Джей Джей са на финал (освен ако не направят някоя мнооого груба грешка, но едва ли). Дейв и Рейчъл също са там. За третата двойка се колебая между Марк и Бупър и Биг брадърите, но по-скоро клоня към първите, тая психопатка Рейчъл ще провали отбора, така ми се струва ...
Тия дни ще наваксвам с надпреварата 

). Задачата с палатките ми се стори ужасно трудно, все едно да сглобяваш пъзел без указания. Особено ми стана жал за агентките, въпреки, че не са ми любимки. И те в край на сметка, не си признаха, че не са учителки, нали
Какво нямаше смисъл, нали идеята беше да се разкара противната Рейчъл и малоумния и партньор (хубаво момче, но много малодушен ми е вече). А отделно тоя двоен Ю-търн ми е супер безсмислен (освен ако първия върнат отбор, не е последен в моментното класиране). Иначе какво - връщаме еди кои си, те идват, а върнали са ни, айде да върнем тия след нас. И какво се получава ... нещо като нищо, наистина не виждам смисъл. Много се смях като разляха водата
А учителките как наваксаха 2-та часа не разбрах ... май им претупаха сафарито, за да стигнат по-бързо 
). Биг брадърката е много груба, пък пилотката ... като една лисиччка такава (но много добре изпълни танца, не може да и се отрече 
Но пък на Рейчъл army-wife трябва да й го призная от първият път го закова, при това беше перфектно, но и тя си каза, че не е спирала да танцува от детската градина