Шуменските баби всички, ни закичиха с мартенички!

  • 36 883
  • 738
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 4 370
Диде, в какъв смисъл се спекулира с окситоцина? Аз като раждах, нищо не бях чела, но сега като гледам какви са последствията от него и предпочитам да не ми слагат.

# 376
  • Мнения: 1 127
Ани, какво му е толкова лошото на Окситицина?


Ами karmacoma, така е все още шият без упойка!!! Не знам дали всички лекари практикуват така  или е практика само на д-р Митев, защото знам за още няколко други майки, шити от него без упойка, но е факт, че го прави. Спомням си, че когато бебето ме разкъса и акушерката възкликна: иии, разкъса се, той отговори, ХА, ГОЛЯМА РАБОТА!!! После като взе да ме шие, същата акушерка пак го пита: упойка няма ли да и сложите, той отговори: НЯМА НУЖДА! Ми как ще има, нали не шият неговия задник!!! (извинете ме за израза)

Та, какво стана за срещата? Само аз, Ани и Рали ли ще ходим?

# 377
  • Мнения: 4 370
Къде ще е срещата?

Даре, ето първото което ми излиза в гугъл:
http://www.ivf.no-meat.org/link_pregnancy/oxytocin/

# 378
  • Мнения: 818
Качамаче, лошото на окситоцина е, че щеше да ми убие бебето. Информираното съгласие никой за нищо го няма. Гледат родилката като поредната на конвейера.

# 379
  • Мнения: 903
За срещата и аз съм там. Само кажете къде.
1. Рали
2. Ани
3. Дари
4. Диди
И мен ме шиха без упойка. Първоначално ми сложиха като ме срязаха, но после мина известно време докато родя двете бебета и още 20мин докторите да си изпият кафетата и чак тогава се сетиха да ме шият. Сетете се, дали имаше помен от някаква упойка.

# 380
  • на Земята
  • Мнения: 174
Не знам ,може би зависи колко има за шиене.Аз имам 2 шева и за това сигурно не ми се видя толкова болезнено.При всеки  е различно.Имам познати са ги шили с местна упойка,други с пълна,други без.

# 381
  • Мнения: 1 127
Хайде решавайте за срещата, че няма време!!!

Аз предлагам 14.30ч. в ресторант Шумен ( градска градина), за да е еднакво далеко/близко на всички.
А някоя от новите мами няма ли желание да се запознае с нас???

# 382
  • Мнения: 4 370
Аз се приготвих и се чудя дали да пласирам детето на някоя баба. Хайде отивам да го водя някъде и идвам 14.30 в градската.

# 383
  • Мнения: 903
И аз ще дойда Hug

# 384
  • Mediterraneo
  • Мнения: 43 852
Диде, в какъв смисъл се спекулира с окситоцина? Аз като раждах, нищо не бях чела, но сега като гледам какви са последствията от него и предпочитам да не ми слагат.

Това имам предвид точно- като сме чели разни неща, си мислим, че много знаем  Stop
Ами след няколко часа нерегулярна родова дейност аз сама си поисках системата накрая. За по- малко от час родих.

Съжалявам, ще пропусна срещата, но бебето е доста болно и досега сме обикаляли поликлиники и болници  Cry

# 385
  • Мнения: 1 127
Много неприятно Диманке, бързо оздравяване на малката адашка Hug

Ние така или иначе бяхме само аз, Дидка и Ани. Поговорихме си, пихме по едно и се прибрахме.

# 386
  • Мнения: 3

А някоя от новите мами няма ли желание да се запознае с нас???
 

Аз желание имам, но още не мога да вляза в ритъм с бебка, кога спим , кога се кърмим, все още не мога да си организирам деня ooooh!, а ако по някаква случайност имам един два часа свободни просто ще легна и ще се наспя...  Blush

# 387
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
   Момичета,  Hug

Последна редакция: пт, 10 дек 2010, 17:17 от neli mar4

# 388
  • Мнения: 4 370
Даре, моля те, дай ми сайта за стикери!  Praynig

# 389
  • Мнения: 3
Момичета , знаете ли някой фризьорски салон , който работи в неделя? newsm78 Спешно е.

Общи условия

Активация на акаунт