На пазар във Варна-11

  • 62 698
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 632
elinor   bouquetза темата

# 16
# 17
  • Мнения: 3 211
хайде и аз да се запиша, че темата е много полезна.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 777
Само запис  Embarassed да не ви изпусна, че съм далеч, но скоро се връщам...

# 19
  • Мнения: 802
Момичета,в Гранд мола има ли детски магазин CARNIVAL KIDS /не знам дали точно така се пише/,с едни шарени букви е изписано името-има го в Мол Варна?

# 20
  • Мнения: 11 510
Къде мога да намеря по евтино "Лунен пясък" и от този род?

# 21
  • Мнения: 619
Дами, харесах си булченския букет, но не знам къде да проверя колко ще ми излезе...
Не е сложен, но ... знаете като чуят сватба и настава  пладнешки обир.
Та някой сносен цветарски магазин, на прилични цени.
Ето го и него :

# 22
  • Мнения: 89
Момичета,в Гранд мола има ли детски магазин CARNIVAL KIDS /не знам дали точно така се пише/,с едни шарени букви е изписано името-има го в Мол Варна?
Има да  Peace. Бяхме там онзи ден и ми направи (неприятно) впечатление, че неща от миналогодишната есенно-зимна колекция, са си извадени отново същите като нова колекция на съвсем редовни цени  Confused.... Иначе има много симпатични нещица, намира се на партера.

# 23
  • Мнения: 89
Дами, харесах си булченския букет, но не знам къде да проверя колко ще ми излезе...
Не е сложен, но ... знаете като чуят сватба и настава  пладнешки обир.
Та някой сносен цветарски магазин, на прилични цени.
Можеш да провериш тук: Варна 9000, Телефон: 052 / 613 889, 600 203, Факс: 052 / 613 889, Адрес: ул. Т. Влайков 14 - Градински център Нолина.
Направиха ми букета едно към едно с картинката, която бях дала и спазиха допълнителните ми изисквания. Само бутониерите, тип гривни за близките жени роднини, се оказаха доста нетрайни. Имаха по една орхидея, която бързо падна, но към букета нямам никакви забележки. И все пак по всички сватбени теми, мисля, че много по-пълна информация можеш да получиш във варнанските теми на специализираните сватбени форуми, там са писани много мнения за всичко около този ден  Peace.

# 24
  • Мнения: 3 211
Дами, харесах си булченския букет, но не знам къде да проверя колко ще ми излезе...
Не е сложен, но ... знаете като чуят сватба и настава  пладнешки обир.
Та някой сносен цветарски магазин, на прилични цени.
Моят го правиха в един цветарски магазин, който се намира като излизаш от подлеза на Шипка, го виждаш веднага вдясно, точно преди завоя за Мусала. Не работеха много скъпо преди.

# 25
  • Мнения: 89
Дами, харесах си булченския букет, но не знам къде да проверя колко ще ми излезе...
Не е сложен, но ... знаете като чуят сватба и настава  пладнешки обир.
Та някой сносен цветарски магазин, на прилични цени.
Моят го правиха в един цветарски магазин, който се намира като излизаш от подлеза на Шипка, го виждаш веднага вдясно, точно преди завоя за Мусала. Не работеха много скъпо преди.
За Джунглата ли става дума: http://www.jungle-bg.com/.
Чувала съм разнопосочни мнения за там, но пък то винаги има различни ....

# 26
  • У дома
  • Мнения: 96
Кажете ми откъде във Варна да купя хубави есенни обувки за момче, номер 36-37 ?

# 27
  • Мнения: 3 211
Дами, харесах си булченския букет, но не знам къде да проверя колко ще ми излезе...
Не е сложен, но ... знаете като чуят сватба и настава  пладнешки обир.
Та някой сносен цветарски магазин, на прилични цени.
Моят го правиха в един цветарски магазин, който се намира като излизаш от подлеза на Шипка, го виждаш веднага вдясно, точно преди завоя за Мусала. Не работеха много скъпо преди.
За Джунглата ли става дума: http://www.jungle-bg.com/.
Чувала съм разнопосочни мнения за там, но пък то винаги има различни ....
да, по адреса излиза, че  е той. не знаех, че така се казва

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Къде мога да намеря по евтино "Лунен пясък" и от този род?
В "Рая" предполагам ще намериш.

# 29
  • Мнения: 11 510
Къде мога да намеря по евтино "Лунен пясък" и от този род?
В "Рая" предполагам ще намериш.
Днес ходих , но нищо по различно в цената............Мислих си за някой склад...........Общо взето тоя Лунен пясък изобщо не го искам у дома  Mr. Green Така, че ще се наложи желанието да се смени на друго  Mr. Green

Последна редакция: нд, 05 сеп 2010, 22:03 от Реа

Общи условия

Активация на акаунт