На пазар във Варна-11

  • 62 697
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 165
Здравейте.Знаете ли къде има по-голям избор на столчета за хранене, които могат да се разгледат на място, а не само на каталог?

# 31
  • Варна
  • Мнения: 18 188
Магазин Штъркел, вече не е на ул. Бр. Миладинови, преместил ли се е или вече няма такъв магазин във Варна?
Относно детските гумени ботуши, видях в Дайхман (в Гранд Мол), на цена от около 20 лв.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 623
преместен е, близо до пикадили център, по същата улица, не се сещам как се казва

# 33
  • York
  • Мнения: 826
Дами, харесах си булченския букет, но не знам къде да проверя колко ще ми излезе...
Не е сложен, но ... знаете като чуят сватба и настава  пладнешки обир.
Та някой сносен цветарски магазин, на прилични цени.
Моят букет беше от една цветарница на Ген. Колев /в частта срещу оградата на ОБ/, но не мога да ти кажа номер.
преместен е, близо до пикадили център, по същата улица, не се сещам как се казва
Улицата е Битоля, а магазина е точно на ъгъла на кръстовището с ул. Селиолу. Преди там имаше мебели Паприков  Peace

# 34
  • Мнения: 619
  bouquet
Благодаря ви момичета, отнемах я и тая задача....
Само със сутиена ще се озоря май Sad

# 35
  • Мнения: 144
Здравейте!

Някой може ли да ми каже къде във Варна мога да открия детско одеало с Мечо Пух? И евентуално ако знаете цена!?

Благодаря предварително!   bouquet

# 36
  • Мнения: 619
Някой да знае къде мога да намеря сутиен бриджитка бял /шампанско, размер 80D/E
Simple Smile

# 37
  • Мнения: 759
Васиту, в Триумф и Лиска пробва ли в Градн мол? Сега са открили и нов магазин за бельо в Мол Варна. Евробалкан май се казва. Пробвай и там.

Някой знае ли къде има ведомствена книжарница (май така се казваха) около автогарата или Младост, или въобще някъде? Трябва да купя разни документи, бланки...В Офис 1 дали няма да има също? newsm78

# 38
  • Мнения: 144

Някой знае ли къде има ведомствена книжарница (май така се казваха) около автогарата или Младост, или въобще някъде? Трябва да купя разни документи, бланки...В Офис 1 дали няма да има също? newsm78


В Офис 1 има със сигурност!  Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 30 280
момичета,

къде да намеря книга за Виена. Една приятелка ще учи там и искам да й подаря  Peace

# 40
  • Мнения: 11 510
момичета,

къде да намеря книга за Виена. Една приятелка ще учи там и искам да й подаря  Peace

Виж в Ориндж в МОЛ Варна, аз купувах от там за Холандия Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 30 280
момичета,

къде да намеря книга за Виена. Една приятелка ще учи там и искам да й подаря  Peace

Виж в Ориндж в МОЛ Варна, аз купувах от там за Холандия Peace

оооо, мерси? В Гранд МОЛ-а ли имаш предвид ?

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 023
момичета,

къде да намеря книга за Виена. Една приятелка ще учи там и искам да й подаря  Peace

Виж в Ориндж в МОЛ Варна, аз купувах от там за Холандия Peace

оооо, мерси? В Гранд МОЛ-а ли имаш предвид ?
И в двата мола я има. Peace

# 43
  • Мнения: 11 510
missence не, нямах предвид Гранд МОЛ, а МОЛ Варна, но щом  жаси казва, че и в Гранд МОЛ я има още по добре, имаш избор. Ако искаш порови се в нета и намери на някое издателство, така ще ти е по - лесно да търсиш книга за Виена  Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 30 280
missence не, нямах предвид Гранд МОЛ, а МОЛ Варна, но щом  жаси казва, че и в Гранд МОЛ я има още по добре, имаш избор. Ако искаш порови се в нета и намери на някое издателство, така ще ти е по - лесно да търсиш книга за Виена  Peace

ох, нямам много време да търся, така че ще отида по МОЛ-те и по-големите книжарници (ако няма в МОЛ-а)  Peace

Общи условия

Активация на акаунт